DİNİ VİDEOLAR-TRABZON MÜFTÜLÜĞÜ - VAİZ HATİCE SEMİZ YOMRA’YA ATANDI - VAKFIKEBİR’DE, PROJE İMAM HATİP ORTAOKULU - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ GÖREVİNE RECEP ŞAHAN ATANDI - VAİZ EKREM AKBAŞ ALTINORDU’YA ATANDI -
SEYFULLAH HACIFETTAHOĞLU, IĞDIR MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ OLARAK ATANDI

SEYFULLAH HACIFETTAHOĞLU, IĞDIR MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ OLARAK ATANDI

Vakfıkebir Hafız Hasan Kaan Kur’an Kursu Yöneticisi Seyfullah Hacıfettahoğlu, Iğdır Müftülüğü’ne  Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü olarak atandı.

Vakfıkebir İlçe Müftülüğü’ne bağlı Hafız Hasan Kaan Kur’an Kursu Yöneticisi Seyfullah Hacıfettahoğlu, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açılan Görevde Yükselme Sınavını kazanarak münhal bulunan Iğdır Müftülüğü Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürlüğü görevine atandı.

1984 Vakfıkebir doğumlu olan Seyfullah Hacıfettahoğlu, ilköğrenimini ilçeye bağlı Ballı ilkokulunda, ortaokulu Gümüşhane İmam Hatip Okulu’nda, liseyi ise 2001 yılında Trabzon İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. Lise eğitiminden sonra İstanbul’da hafızlık eğitimini tamamlayan Hacıfettahoğlu, 2005 yılında Bolu’ya imam hatip olarak atandı. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimini, 2010 yılında Açıköğretim İlahiyat Önlisans eğitimini tamamlayan Hacıfettahoğlu, 2013 yılında ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu.

2009 yılında askerliğini Ankara Etimesgut’ta kısa dönem olarak tamamlayan Hacıfettahoğlu, 2010 yılında Bolu Diyanet Eğitim Merkezi’nde Tashih-i Huruf kursunu tamamladı. Sırasıyla Trabzon Merkez Faroz Yalı Camii’nde Müezzin Kayyım, Boztepe Gözaçan Camii’nde Uzman İmam Hatip, Şalpazarı Sütpınar Kur’an Kursu ile Vakfıkebir Hafız Hasan Kaan Kur’an Kursu’nda ise yönetici olarak görev yaptı. İstanbul ve Trabzon’da Hüsn-i Hat dersleri de alan Hacıfettahoğlu halen Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde Yüksek Lisans Eğitimine devam ediyor. Hacıfettahoğlu, son olarak Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan Görevde Yükselme Sınavını kazanarak Iğdır Müftülüğü’ne Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü olarak atandı.

VAKFIKEBİR’DEKİ GÖREVİNE VEDA ETTİ

Seyfullah Hacıfettahoğlu, Hafız Hasan Kaan Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Kursta çalışanlarla beraber düzenlenen veda programıyla buradaki görevine veda etti.

Iğdır Müftülüğü’ne Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü olarak atanan Seyfullah Hacıfettahoğlu’na hayırlı olsun temennisiyle yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Mithat Güdü – Doğru Haber61

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 15 Ağustos 2019, 16:53 tarihinde Eğitim, Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
DİNİ VİDEOLAR-TRABZON MÜFTÜLÜĞÜ

DİNİ VİDEOLAR-TRABZON MÜFTÜLÜĞÜ...

TRABZON İL MÜFTÜLÜĞÜ ADINA HAZIRLADIĞIMIZ DİNİ VİDEOLAR Video_1 Video_2 Video_3 Video_4 Video_5 Video_6 Video_7   Benzer... [Devamı]
VAİZ HATİCE SEMİZ YOMRA’YA ATANDI

VAİZ HATİCE SEMİZ YOMRA’YA ATANDI...

VAİZ HATİCE SEMİZ YOMRA’YA ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DE, PROJE İMAM HATİP ORTAOKULU

VAKFIKEBİR’DE, PROJE İMAM HATİP ORTAOKUL...

VAKFIKEBİR’DE, PROJE İMAM HATİP ORTAOKULU Vakfıkebir Hikmet Kaan İmam Hatip Ortaokulu, Hafızlık... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ GÖREVİNE RECEP ŞAHAN ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ GÖREVİNE RECEP...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ GÖREVİNE RECEP ŞAHAN ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü görevine,... [Devamı]
VAİZ EKREM AKBAŞ ALTINORDU’YA ATANDI

VAİZ EKREM AKBAŞ ALTINORDU’YA ATAN...

VAİZ EKREM AKBAŞ ALTINORDU’YA ATANDI Vakfıkebir İlçe Vaizi Ekrem Akbaş, Ordu İli Altınordu... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL SAMSUN’A ATANDI

MÜFTÜ KÖKSAL SAMSUN’A ATANDI...

MÜFTÜ KÖKSAL SAMSUN’A ATANDI Vakfıkebir’deki hizmet süresini tamamlayan İlçe Müftüsü... [Devamı]
BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK BEŞİKDÜZÜ İLÇEMİZE, BÖLGEMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN! Beşikdüzü Ahmet... [Devamı]
Popüler Haberler


DİNİ VİDEOLAR-TRABZON MÜFTÜLÜĞÜ

DİNİ VİDEOLAR-TRABZON MÜFTÜLÜĞÜ...

TRABZON İL MÜFTÜLÜĞÜ ADINA HAZIRLADIĞIMIZ DİNİ VİDEOLAR Video_1 Video_2 Video_3 Video_4 Video_5 Video_6 Video_7    Devamı →[Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar