SÖMESTİR TATİLİNDE UMRE FIRSATINI KAÇIRMAYIN! - BEŞİKDÜZÜ HARUN TOPAL STADYUMU - VAKFIKEBİR’DE 20 HAFIZ İCAZET ALDI - ALİ HOCA EBEDİYETE UĞURLANDI - ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDEN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE ZİYARET -
SEYFULLAH HACIFETTAHOĞLU, IĞDIR MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ OLARAK ATANDI

SEYFULLAH HACIFETTAHOĞLU, IĞDIR MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ OLARAK ATANDI

Vakfıkebir Hafız Hasan Kaan Kur’an Kursu Yöneticisi Seyfullah Hacıfettahoğlu, Iğdır Müftülüğü’ne  Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü olarak atandı.

Vakfıkebir İlçe Müftülüğü’ne bağlı Hafız Hasan Kaan Kur’an Kursu Yöneticisi Seyfullah Hacıfettahoğlu, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açılan Görevde Yükselme Sınavını kazanarak münhal bulunan Iğdır Müftülüğü Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürlüğü görevine atandı.

1984 Vakfıkebir doğumlu olan Seyfullah Hacıfettahoğlu, ilköğrenimini ilçeye bağlı Ballı ilkokulunda, ortaokulu Gümüşhane İmam Hatip Okulu’nda, liseyi ise 2001 yılında Trabzon İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. Lise eğitiminden sonra İstanbul’da hafızlık eğitimini tamamlayan Hacıfettahoğlu, 2005 yılında Bolu’ya imam hatip olarak atandı. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimini, 2010 yılında Açıköğretim İlahiyat Önlisans eğitimini tamamlayan Hacıfettahoğlu, 2013 yılında ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu.

2009 yılında askerliğini Ankara Etimesgut’ta kısa dönem olarak tamamlayan Hacıfettahoğlu, 2010 yılında Bolu Diyanet Eğitim Merkezi’nde Tashih-i Huruf kursunu tamamladı. Sırasıyla Trabzon Merkez Faroz Yalı Camii’nde Müezzin Kayyım, Boztepe Gözaçan Camii’nde Uzman İmam Hatip, Şalpazarı Sütpınar Kur’an Kursu ile Vakfıkebir Hafız Hasan Kaan Kur’an Kursu’nda ise yönetici olarak görev yaptı. İstanbul ve Trabzon’da Hüsn-i Hat dersleri de alan Hacıfettahoğlu halen Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde Yüksek Lisans Eğitimine devam ediyor. Hacıfettahoğlu, son olarak Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan Görevde Yükselme Sınavını kazanarak Iğdır Müftülüğü’ne Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü olarak atandı.

VAKFIKEBİR’DEKİ GÖREVİNE VEDA ETTİ

Seyfullah Hacıfettahoğlu, Hafız Hasan Kaan Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Kursta çalışanlarla beraber düzenlenen veda programıyla buradaki görevine veda etti.

Iğdır Müftülüğü’ne Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü olarak atanan Seyfullah Hacıfettahoğlu’na hayırlı olsun temennisiyle yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Mithat Güdü – Doğru Haber61

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 15 Ağustos 2019, 16:53 tarihinde Eğitim, Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 5.877 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
SÖMESTİR TATİLİNDE UMRE FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

SÖMESTİR TATİLİNDE UMRE FIRSATINI KAÇIRM...

SÖMESTİR TATİLİNDE UMRE FIRSATINI KAÇIRMAYIN! 14 GÜN – GECE 900 Dolardan Başlayan Fiyatlarla… Anlaşmalı... [Devamı]
BEŞİKDÜZÜ HARUN TOPAL STADYUMU

BEŞİKDÜZÜ HARUN TOPAL STADYUMU...

 Diğer yazıları için tıklayınız… BEŞİKDÜZÜ HARUN TOPAL STADYUMU Beşikdüzü İlçe Stadyumu... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DE 20 HAFIZ İCAZET ALDI

VAKFIKEBİR’DE 20 HAFIZ İCAZET ALDI...

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir… VİDEO GÖRÜNTÜLER... [Devamı]
ALİ HOCA EBEDİYETE UĞURLANDI

ALİ HOCA EBEDİYETE UĞURLANDI...

ALİ HOCA EBEDİYETE UĞURLANDI Emekli Din Görevlisi Hacı Hafız Ali Kızkaban son yolculuğuna uğurlandı. Vakfıkebir... [Devamı]
ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDEN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE ZİYARET

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDEN İLÇE MÜFTÜ...

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDEN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE ZİYARET Vakfıkebir Anadolu İmam Hatip Lisesi... [Devamı]
CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI

CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI...

‘CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI’NDA KUR’AN-I KERİM VE HATM-İ ŞERİF OKUNDU,... [Devamı]
İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE ANLAMLI ZİYARET

İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE ANLAMLI ZİYARET...

İMAM HATİP ORTAOKULUNDAN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE ANLAMLI ZİYARET Vakfıkebir Yalıköy İmam Hatip... [Devamı]
Popüler Haberler


BEŞİKDÜZÜ HARUN TOPAL STADYUMU

BEŞİKDÜZÜ HARUN TOPAL STADYUMU...

 Diğer yazıları için tıklayınız… BEŞİKDÜZÜ HARUN TOPAL STADYUMU Beşikdüzü İlçe Stadyumu yapıldığından buyana zaman zaman isim tartışması... [Devamı]
SÖMESTİR TATİLİNDE UMRE FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

SÖMESTİR TATİLİNDE UMRE FIRSATINI KAÇIRM...

SÖMESTİR TATİLİNDE UMRE FIRSATINI KAÇIRMAYIN! 14 GÜN – GECE 900 Dolardan Başlayan Fiyatlarla… Anlaşmalı Kartlara Taksit İmkanı Üç... [Devamı]
Anket
Yazarlarımız
Yorumlar