MÜDÜR MUSTAFA TURUPÇU EBEDİYETE UĞURLANDI - YAZ KUR’AN KURSLARI BAŞLIYOR - KARAAĞAÇLI YAYLASI – 14.06.2019 - ARAPÇA ÖĞRETİCİ EĞİTİMİ KURSUNUN 1’İNCİ YILINI TAMAMLADILAR - MÜFTÜ KÖKSAL’DAN, YAZ KUR’AN KURSLARIYLA İLGİLİ ÖNEMLİ MESAJLAR… -
EN YAŞLI GÖREVLİLER ZİYARET EDİLDİ

EN YAŞLI GÖREVLİLER ZİYARET EDİLDİ

Vakfıkebir İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal, ilçe müftülüğü bünyesinde farklı unvanlarda görev yapan en yaşlı din görevlilerini ziyaret etti.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın, il ve ilçe müftülükleri bünyesinde görev yapan en yaşlı kurum çalışanlarının ziyaret edilmesi projesi kapsamında, Vakfıkebir İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal, ilçe müftülüğü bünyesinde farklı unvanlarda görev yapan en yaşlı din görevlilerini ziyaret etti. İlçe Müftüsü Köksal, Vaiz Osman Öztürk, Murakıp Ömer Çınar ve bazı din görevlileriyle birlikte gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında, ilçe müftülüğünün en yaşlı görevlileri Kur’an Kursu Öğreticisi Ahmet Ertürk ile İmam Hatip Mehmet Bir ve Müezzin Kayyım Şenol Algan’ı ziyaret etti.

İlçe müftülüğü olarak, personelin sevinç ve üzüntülerinin paylaşılması adına imkânlar dahilinde zaman zaman müftülük çalışanlarını görev yerlerinde ziyaret ettiklerini belirten Müftü Köksal, “Din görevlisi arkadaşlarımız, bulundukları görev yerlerinde bizim hem elimiz-ayağımız, hem de gözümüz-kulağımızdır. Arkadaşlarımızın sevinç ve üzüntülerinin paylaşılması, varsa sıkıntılarıyla ilgilenilmesi onlara moral-motivasyon kazandıracak ve din hizmetlerinin etkin ve verimliliği açısından daha başarılı hizmet sunmalarını sağlayacaktır. Bu anlamda imkan buldukça görevlilerimizi zaman zaman ziyaret ediyoruz. Diyanet İşleri Başkanlığımız da husûsî olarak, başlattığı bir proje ile özellikle kurum bünyesinde çeşitli unvanlarda görev yapan en yaşlı personelin ziyaret edilmesi yönünde bir çalışma ortaya koydu. Bir farkındalık oluşturmak adına önemli bir projedir. Bu kapsamda en yaşlı görevlilerimiz olan Kur’an Kursu Öğreticisi Ahmet Ertürk ile İmam Hatip Mehmet Bir ve Müezzin Kayyım Şenol Algan arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Hâl-hatırlarını sorduk, aile ve çocuklarıyla birlikte sağlık-âfiyet içerisinde bereketli ömürler temennisiyle görevlerinde başarılar diledik.” şeklinde konuştu.

İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal’ın bu anlamlı ziyaretlerinin kendilerini oldukça memnun ettiğini ve gururlandırdığını ifade eden din görevlileri de, “Biz, ilçe müftümüzün bu husûsî ziyaretlerini ayrıca tüm din görevlisi arkadaşlarımızı temsilen yapılmış bir ziyaret olarak kabul ediyoruz. Hocamızın ilmi, ahlâkı, iş disiplini, çalışma azmi ve hayat tecrübesi bizim için bir fırsat oldu. Kendisinden her zaman istifade ediyoruz. Sevinçli ve üzüntülü zamanlarımızda her zaman yanımızda olduğu için de kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz.” şeklinde ortak duygu ve düşüncelerini paylaştılar.

Mithat Güdü – Doğru Haber61

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 13 Nisan 2019, 22:05 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 2.490 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MÜDÜR MUSTAFA TURUPÇU EBEDİYETE UĞURLANDI

MÜDÜR MUSTAFA TURUPÇU EBEDİYETE UĞURLAND...

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir. Tıklayınız… MÜDÜR... [Devamı]
YAZ KUR’AN KURSLARI BAŞLIYOR

YAZ KUR’AN KURSLARI BAŞLIYOR...

YAZ KUR’AN KURSLARI BAŞLIYOR Yaz Kur’an Kursları 17 Haziran 2019 Pazartesi günü başlıyor… Okulların... [Devamı]
KARAAĞAÇLI YAYLASI – 14.06.2019

KARAAĞAÇLI YAYLASI – 14.06.2019...

TONYA KARAAĞAÇLI YAYLASI VE CİVARINDAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ!    Devamı →[Devamı]
ARAPÇA ÖĞRETİCİ EĞİTİMİ KURSUNUN 1’İNCİ YILINI TAMAMLADILAR

ARAPÇA ÖĞRETİCİ EĞİTİMİ KURSUNUN 1’...

ARAPÇA ÖĞRETİCİ EĞİTİMİ KURSUNUN 1’İNCİ YILINI TAMAMLADILAR Vakfıkebir’de açılan... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL’DAN, YAZ KUR’AN KURSLARIYLA İLGİLİ ÖNEMLİ MESAJLAR…

MÜFTÜ KÖKSAL’DAN, YAZ KUR’AN...

“CAMİLER ÇOCUK DOLSUN, AHLÂKI KUR’AN OLSUN” Müftü Köksal: Din eğitiminin toplumsal... [Devamı]
YAZ KUR’AN KURSLARI ÖNCESİ DİN GÖREVLİLERİNE SEMİNER

YAZ KUR’AN KURSLARI ÖNCESİ DİN GÖREVLİLE...

Fotoğraflar için tıklayınız… YAZ KUR’AN KURSLARI ÖNCESİ DİN GÖREVLİLERİNE SEMİNER Vakfıkebir... [Devamı]
YAZ KUR’AN KURSLARI BAŞLIYOR

YAZ KUR’AN KURSLARI BAŞLIYOR...

YAZ KUR’AN KURSLARI BAŞLIYOR 2019 Yılı Yaz Kur’an Kursları; “Camiler Çocuk Dolsun,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Yazarlarımız
Yorumlar