SÜLBİYE YAYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI - VAKFIKEBİR’DE HATM-İ ŞERİF OKUNDU, DUÂLAR EDİLDİ - GENÇLİK MERKEZİNDEN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE ZİYARET - İMAM HATİP ORTAOKULUNDAN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE ZİYARET - ÜLKÜ OCAKLARINDAN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE VE DİN GÖREVLİLERİNE ZİYARET -
MUHAMMET TAŞ İÇİN SÜRPRİZ MORAL GECESİ

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir…

Video görüntüler için tıklayınız…

GAZETECİ DOSTLARINDAN MUHAMMET TAŞ İÇİN SÜRPRİZ MORAL GECESİ

Yusuf Keleş (Kaptan Yusuf) ve Yılmaz Kaya’nın organizasyonu ve Zülküf Dilli’nin desteğiyle Gazeteci Muhammet Taş için sürpriz moral gecesi düzenlendi.

Radyo ve Televizyon programlarından tanıdığımız Yusuf Keleş, namıdiğer Kaptan Yusuf ve Gazeteci Yılmaz Kaya’nın öncülüğü ve organizasyonu, eski siyasetçi (kapanan Beşikdüzü Yeşilköy Belediyesi Belde Belediye Başkanı) ve işadamı Zülküf Dilli’nin desteği ile Beşikdüzü Dillioğlu Tesisleri’nde düzenlenen moral-destek gecesine, Muhammet Taş’ın gazeteci dostları (gazete temsilcileri, köşe yazarları ve internet haber sitesi sahipleri) katıldı.

Bir süreden beri rahatsızlığı nedeniyle evde ve hastanede tedavisi devam eden Gazeteci Muhammet Taş için dostlarının dayanışma örneği gösterdiği sürpriz gecede duygu dolu anlar yaşandı.

Rahatsızlığı nedeniyle kendisi için düzenlenen geceye kısa bir süreliğine katılabilen Taş için meslektaşları, üzerinde “Her zaman yanındayız” yazılı bir de pasta kestiler.
Kendisi için düzenlenen organizasyon karşısında gözyaşlarını tutamayan Gazeteci Muhammet Taş “Zaten hastalığı takmıyordum, bundan sonra hiç takmam. Artık iyileştim sayıyorum kendimi. Bu yaşadığım mutluluğu nasıl, hangi sözlerle ifade edeceğimi inanın bilemiyorum. Bütün meslektaşlarımı bir arada görmek beni mutlu etti” sözleriyle yaşadığı duygularını ifade etti. Gazeteci Taş daha sonra meslektaşlarının moral alkışlarıyla ailesinin rekaketinde hastaneye götürüldü.

Beşikdüzü Belediyesi Basın Merkezi Sorumlusu, Karadeniz Gazetesi ve Anadolu Ajansı Bölge Temsilcisi Gazeteci Muhammet Taş arkadaşımız, 29 Mart 2018 tarihinde rahatsızlanması sonucu tedavi için gittiği Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nden KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edilmişti. Burada yapılan tetkikler sonucu beyninde tespit edilen kitle ile geniş bir bölgeyi kaplayan ödem nedeniyle hastaneye yatışı yapılan Muhammet Taş’ın yapılacak diğer tetkiklerinin sonucuna bağlı olarak ameliyat olabileceği belirtilmişti. KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 10 günlük tedavisinin ardından 7 Nisan Cumartesi günü taburcu oldu. Kendisinden alınan biyopsi sonrası tespit edilen kitlenin ışın tedavisi ile giderileceği söylendi. Bu arada tedavi için Ankara’ya da giden Muhammet Taş’a, KTÜ Tıp Fakültesi’nde ışın tedavisine devam edilmesinin yararlı olacağının söylendiği belirtildi. O günden sonra KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne bağlı olarak kemoterapi ve ışın tedavisine devam ediliyor. Beşikdüzü ilçe merkezinde oturan Muhammet Taş, 20 Mayıs 2018 Pazar günü aniden sancılanması sonucu ambulansla önce Vakfıkebir Devlet Hastanesi’ne, oradan da KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürülmüştü. Burada da bir süre tedavi gören Muhammet Taş’ın sinsi hastalıkla mücadelesi halen evde ve hastanede sürüyor.

Yılların deneyimi ve tecrübesiyle ilçe, bölge ve ülke basınına önemli ve ciddi katkıları bulunan değerli gazeteci arkadaşımız, sevgili kardeşim, can dostum Muhammet Taş’a tekrar geçmiş olsun dileklerimizle Allah’tan acil şifalar niyâz ediyoruz.

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir…

Video görüntüler

Mithat GÜDÜ / Doğru Haber61

 

Benzer Haberler:

Büyükliman’a OBJEKTİF’ten BAKIŞ
Muhammet TAŞ yazdı
Hizmeti kim koparacaksa!…
Hizmeti kim koparacaksa!…
KAZIM ZIP ANISINA...
Başkan Kazım Zıp ile yaptığımız röportajın video g...
HABER BİLGİLERİ
Bu haber 10 Ağustos 2018, 23:46 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Medya, Resim Galerisi, Son Dakika, Video Galerisi, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 11.429 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
SÜLBİYE YAYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

SÜLBİYE YAYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI...

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir… Video görüntü... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DE HATM-İ ŞERİF OKUNDU, DUÂLAR EDİLDİ

VAKFIKEBİR’DE HATM-İ ŞERİF OKUNDU,...

Fotoğraflar İçin Tıklayınız… VAKFIKEBİR’DE HATM-İ ŞERİF OKUNDU, DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir... [Devamı]
GENÇLİK MERKEZİNDEN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE ZİYARET

GENÇLİK MERKEZİNDEN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE ZİY...

GENÇLİK MERKEZİNDEN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE ZİYARET Vakfıkebir Gençlik Merkezi Müdürü Mustafa... [Devamı]
İMAM HATİP ORTAOKULUNDAN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE ZİYARET

İMAM HATİP ORTAOKULUNDAN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜN...

İMAM HATİP ORTAOKULUNDAN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE ZİYARET Yalıköy İmam Hatip Ortaokulu’ndan... [Devamı]
ÜLKÜ OCAKLARINDAN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE VE DİN GÖREVLİLERİNE ZİYARET

ÜLKÜ OCAKLARINDAN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE VE Dİ...

Fotoğraflar İçin Tıklayınız… ÜLKÜ OCAKLARINDAN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNE VE DİN GÖREVLİLERİNE... [Devamı]
SENEM GÜNDOĞDU EBEDİYETE UĞURLANDI

SENEM GÜNDOĞDU EBEDİYETE UĞURLANDI...

SENEM GÜNDOĞDU EBEDİYETE UĞURLANDI Beşikdüzü İlçesi Yeşilköy Mahallesi’nden Merhum... [Devamı]
OKULLARINI TEMSİLEN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİLER

OKULLARINI TEMSİLEN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNÜ ZİY...

OKULLARINI TEMSİLEN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİLER ‘Camiler ve Din Görevlileri Haftası’... [Devamı]
Popüler Haberler


SÜLBİYE YAYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

SÜLBİYE YAYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI...

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir… Video görüntü yayına hazırlanıyor… SÜLBİYE YAYLA SON... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar