KURBAN VE KURBAN KESİM İŞLEMLERİYLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME - KURBAN İBADETİNİN MANA VE EHEMMİYETİ - MUHAMMET TAŞ İÇİN SÜRPRİZ MORAL GECESİ - KOMİSER AHMET BEKAR BEŞİKDÜZÜ’NDE GÖREVE BAŞLADI - BİROL YAMAK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI -
MUHAMMET TAŞ İÇİN SÜRPRİZ MORAL GECESİ

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir…

Video görüntüler için tıklayınız…

GAZETECİ DOSTLARINDAN MUHAMMET TAŞ İÇİN SÜRPRİZ MORAL GECESİ

Yusuf Keleş (Kaptan Yusuf) ve Yılmaz Kaya’nın organizasyonu ve Zülküf Dilli’nin desteğiyle Gazeteci Muhammet Taş için sürpriz moral gecesi düzenlendi.

Radyo ve Televizyon programlarından tanıdığımız Yusuf Keleş, namıdiğer Kaptan Yusuf ve Gazeteci Yılmaz Kaya’nın öncülüğü ve organizasyonu, eski siyasetçi (kapanan Beşikdüzü Yeşilköy Belediyesi Belde Belediye Başkanı) ve işadamı Zülküf Dilli’nin desteği ile Beşikdüzü Dillioğlu Tesisleri’nde düzenlenen moral-destek gecesine, Muhammet Taş’ın gazeteci dostları (gazete temsilcileri, köşe yazarları ve internet haber sitesi sahipleri) katıldı.

Bir süreden beri rahatsızlığı nedeniyle evde ve hastanede tedavisi devam eden Gazeteci Muhammet Taş için dostlarının dayanışma örneği gösterdiği sürpriz gecede duygu dolu anlar yaşandı.

Rahatsızlığı nedeniyle kendisi için düzenlenen geceye kısa bir süreliğine katılabilen Taş için meslektaşları, üzerinde “Her zaman yanındayız” yazılı bir de pasta kestiler.
Kendisi için düzenlenen organizasyon karşısında gözyaşlarını tutamayan Gazeteci Muhammet Taş “Zaten hastalığı takmıyordum, bundan sonra hiç takmam. Artık iyileştim sayıyorum kendimi. Bu yaşadığım mutluluğu nasıl, hangi sözlerle ifade edeceğimi inanın bilemiyorum. Bütün meslektaşlarımı bir arada görmek beni mutlu etti” sözleriyle yaşadığı duygularını ifade etti. Gazeteci Taş daha sonra meslektaşlarının moral alkışlarıyla ailesinin rekaketinde hastaneye götürüldü.

Beşikdüzü Belediyesi Basın Merkezi Sorumlusu, Karadeniz Gazetesi ve Anadolu Ajansı Bölge Temsilcisi Gazeteci Muhammet Taş arkadaşımız, 29 Mart 2018 tarihinde rahatsızlanması sonucu tedavi için gittiği Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nden KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edilmişti. Burada yapılan tetkikler sonucu beyninde tespit edilen kitle ile geniş bir bölgeyi kaplayan ödem nedeniyle hastaneye yatışı yapılan Muhammet Taş’ın yapılacak diğer tetkiklerinin sonucuna bağlı olarak ameliyat olabileceği belirtilmişti. KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 10 günlük tedavisinin ardından 7 Nisan Cumartesi günü taburcu oldu. Kendisinden alınan biyopsi sonrası tespit edilen kitlenin ışın tedavisi ile giderileceği söylendi. Bu arada tedavi için Ankara’ya da giden Muhammet Taş’a, KTÜ Tıp Fakültesi’nde ışın tedavisine devam edilmesinin yararlı olacağının söylendiği belirtildi. O günden sonra KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne bağlı olarak kemoterapi ve ışın tedavisine devam ediliyor. Beşikdüzü ilçe merkezinde oturan Muhammet Taş, 20 Mayıs 2018 Pazar günü aniden sancılanması sonucu ambulansla önce Vakfıkebir Devlet Hastanesi’ne, oradan da KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürülmüştü. Burada da bir süre tedavi gören Muhammet Taş’ın sinsi hastalıkla mücadelesi halen evde ve hastanede sürüyor.

Yılların deneyimi ve tecrübesiyle ilçe, bölge ve ülke basınına önemli ve ciddi katkıları bulunan değerli gazeteci arkadaşımız, sevgili kardeşim, can dostum Muhammet Taş’a tekrar geçmiş olsun dileklerimizle Allah’tan acil şifalar niyâz ediyoruz.

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir…

Video görüntüler

Mithat GÜDÜ / Doğru Haber61

 

Benzer Haberler:

Büyükliman’a OBJEKTİF’ten BAKIŞ
Muhammet TAŞ yazdı
Hizmeti kim koparacaksa!…
Hizmeti kim koparacaksa!…
Beşikdüzü Süt Çalışanları İftarda Buluştu
Beşikdüzü Süt Çalışanları İftarda Buluştu
HABER BİLGİLERİ
Bu haber 10 Ağustos 2018, 23:46 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Medya, Resim Galerisi, Son Dakika, Video Galerisi, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 9.161 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
KURBAN VE KURBAN KESİM İŞLEMLERİYLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

KURBAN VE KURBAN KESİM İŞLEMLERİYLE İLGİ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN KURBAN VE KURBAN KESİM İŞLEMLERİYLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME Vakfıkebir... [Devamı]
KURBAN İBADETİNİN MANA VE EHEMMİYETİ

KURBAN İBADETİNİN MANA VE EHEMMİYETİ...

Hüseyin KÖKSAL Vakfıkebir İlçe Müftüsü KURBAN İBADETİNİN MANA VE EHEMMİYETİ Bismillahirrahmanirrahim Yüce... [Devamı]
MUHAMMET TAŞ İÇİN SÜRPRİZ MORAL GECESİ

MUHAMMET TAŞ İÇİN SÜRPRİZ MORAL GECESİ...

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir… Video görüntüler için tıklayınız… GAZETECİ... [Devamı]
KOMİSER AHMET BEKAR BEŞİKDÜZÜ’NDE GÖREVE BAŞLADI

KOMİSER AHMET BEKAR BEŞİKDÜZÜ’NDE ...

POLİS MERKEZİ AMİRİ OLARAK GÖREVE BAŞLADI Tonyalı Komiser Ahmet Bekar Beşikdüzü’ndeki... [Devamı]
BİROL YAMAK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

BİROL YAMAK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI...

BİROL YAMAK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Beşikdüzü İlçesi Sayvancık Mahallesi’nden Birol... [Devamı]
KURBAN İBADETİ İLE İLGİLİ SORULAR VE CEVAPLARI

KURBAN İBADETİ İLE İLGİLİ SORULAR VE CEV...

KURBAN İBADETİ İLE İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri... [Devamı]
BEŞİKDÜZÜ’NDE, “KARDEŞLER İLETİŞİM” HİZMETE AÇILDI

BEŞİKDÜZÜ’NDE, “KARDEŞLER İL...

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir… BEŞİKDÜZÜ’NDE,... [Devamı]
Popüler Haberler


KURBAN İBADETİNİN MANA VE EHEMMİYETİ

KURBAN İBADETİNİN MANA VE EHEMMİYETİ...

Hüseyin KÖKSAL Vakfıkebir İlçe Müftüsü KURBAN İBADETİNİN MANA VE EHEMMİYETİ Bismillahirrahmanirrahim Yüce Allah’ın merhamet ve büyüklüğünün... [Devamı]
KURBAN VE KURBAN KESİM İŞLEMLERİYLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

KURBAN VE KURBAN KESİM İŞLEMLERİYLE İLGİ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN KURBAN VE KURBAN KESİM İŞLEMLERİYLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME Vakfıkebir İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal,... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar