RIDVANLI MAHALLESİ GENÇLERİ İFTARDA BULUŞTU - ÖĞRENCİLERLE İFTAR PROGRAMI - KUR’AN ZİYAFETİ PROGRAMINA İLÇE MÜFTÜSÜ HÜSEYİN KÖKSAL DA İŞTİRAK ETİ - MÜFTÜ HÜSEYİN KÖKSAL ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ - MÜFTÜ KÖKSAL, FEN LİSESİNİ ZİYARET ETTİ -
KAPTAN YUSUF’TAN MUHTAR ADAYLIĞI YARIŞINA YENİ VİZYON

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir

KAPTAN YUSUF’TAN MUHTAR ADAYLIĞI YARIŞINA YENİ VİZYON

Beşikdüzü Denizli Mahallesi’nden muhtar adaylığını açıklayan Kaptan Yusuf’un, milletvekilleri gibi çalışması muhtarlık yarışına yeni bir vizyon katarken kamuoyunda da çalışmaları ilgiyle takip ediliyor.

Radyo ve Televizyon programlarından tanıdığımız Yusuf Keleş, namıdiğer Kaptan Yusuf, 2019 yılı Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler yerel seçimlerinde, Beşikdüzü İlçesi Denizli Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu Nisan 2018 tarihinde açıklamış ve bu yöndeki düşüncelerini de mahalle halkı ve kamuoyuyla paylaşmıştı.

Yusuf Keleş (Kaptan Yusuf), 2019 yılı Mart ayında yapılacak mahalli idareler yerel seçimlerinde, doğduğu ve büyüdüğü topraklar olan Beşikdüzü İlçesi Denizli Mahallesi’ne muhtar adayı adaylığını açıklamasının ardından, vatandaşın devlete uzanan ilk eli olma yolunda mahalle halkıyla bütünleşerek bir milletvekili edasında çalışmalarına devam ediyor.

Sosyal ve kültürel değerleri ön plana çıkararak, daha şimdiden mahallede ilklere imza attığını belirten Kaptan Yusuf, mahalle halkıyla bütünleşerek başardığını söylediği faaliyetleri anlattı.

“YUSUF KELEŞ BİZLERİ ÇOK ŞAŞIRTIYOR…”

Dünya Kadınlar Günü ile Anneler Günü’nde, eşi ve çocuklarıyla birlikte ev ev gezerek tüm kadınlara ve annelere çiçek takdim ettiğini ifade eden Beşikdüzü Denizli Mahallesi Muhtar Adayı Yusuf Keleş, “Bu süreçte sadece anneleri ziyaret etmedik; aynı zamanda tüm mahalle halkına da ziyaretler gerçekleştirmiş olduk. Her birinin hal ve hatırlarını sorduk, yaşlılarımızın, hasta yatağında yatan büyüklerimizin gönüllerini hoş edip dualarını aldık. Kandillerde tüm hane sahiplerine kandil simiti ikrak ettik. Ahirete göz etmiş olanlarımızın ve tüm şehitlerimizin rûhu için Mahalle camiimizde Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i şerif okuttuk. Dini bayramlarımızda bayram ziyaretleri gerçekleştirdik, tüm halkımızı, hasta ve yaşlılarımızı ziyaret ettik. Cumhuriyet Bayramı öncesi “Anasız Babasız, Ağaçsız Yaşarız da; Bayraksız ve Vatansız Yaşayamayız” sloganıyla mahallemizdeki her eve “Türk Bayrağı” dağıttık. Bu çalışmamız herkes tarafından takdirle karşılandı. Vatandaşlarımız bu duyarlılık için teşekkürlerini ifade ettiler. Öyle ki; mahalle halkı, “ilk defa mahallemizde böyle alışık olmadığımız güzel şeylerle karşılaşıyoruz” diyerek sevgilerini ve mutluluklarını bizimle paylaştılar. Bunlar bizi mutlu ediyor. Bazen de “Yusuf Keleş bizleri çok şaşırtıyor” diyerek sevgi ve samimiyetlerini ifade ediyorlar” şeklinde konuştu.

“BEN GELECEK SEÇİMLER İÇİN DEĞİL, GELECEK NESİLLER İÇİN ADAYIM”

Gelecek seçimler için değil, esas gelecek nesiller için aday olduğunun altını çizen Kaptan Yusuf (Yusuf Keleş), “Nasip olur da mahalleme muhtar seçilirsem, ilk yapacağım iş “Gönülleri Birleştirmek” olacaktır. Bu birlik beraberliği ve bütünleşmeyi sağladığımızda yapamayacağımız, üstesinden gelemeyeceğimiz iş olmaz.  Önce gönül gönüle, sonra da el ele çok güzel çalışmalara, sosyal kültürel faaliyetlere imza atacağımıza inanıyorum. Herkes şundan emin olsun; yaptıklarımız, yapacaklarımızın birer işareti, göstergesi, teminatıdır. O nedenle Yusuf Keleş (Kaptan Yusuf) olarak “Ben gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için adayım” diyorum ve herkese sevgilerimi ve saygılarımız iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir

Mithat Güdü / Doğru Haber61

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 05 Kasım 2018, 21:13 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Kadın aile, Küçük Manşetler, Manşet, Medya, Resim Galerisi, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 6.135 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
RIDVANLI MAHALLESİ GENÇLERİ İFTARDA BULUŞTU

RIDVANLI MAHALLESİ GENÇLERİ İFTARDA BULU...

RIDVANLI MAHALLESİ GENÇLERİ İFTARDA BULUŞTU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü’nün gençlere... [Devamı]
ÖĞRENCİLERLE İFTAR PROGRAMI

ÖĞRENCİLERLE İFTAR PROGRAMI...

ÖĞRENCİ YURDU’NDA KALAN KIZ ÖĞRENCİLERE YÖNELİK İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ Vakfıkebir... [Devamı]
KUR’AN ZİYAFETİ PROGRAMINA İLÇE MÜFTÜSÜ HÜSEYİN KÖKSAL DA İŞTİRAK ETİ

KUR’AN ZİYAFETİ PROGRAMINA İLÇE MÜ...

Fotoğraflar için tıklayınız… FATMA BİLGİN’İN RÛHU İÇİN DÜZENLENEN KUR’AN... [Devamı]
MÜFTÜ HÜSEYİN KÖKSAL ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ HÜSEYİN KÖKSAL ŞEHİT AİLESİNİ ZİYA...

MÜFTÜ HÜSEYİN KÖKSAL ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Hüseyin... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL, FEN LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ KÖKSAL, FEN LİSESİNİ ZİYARET ETTİ...

MÜFTÜ KÖKSAL, FEN LİSESİNİ ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal, Vakfıkebir... [Devamı]
MÜFTÜLÜK PERSONELİNE TÜRK İŞARET DİLİ EĞİTİMİ

MÜFTÜLÜK PERSONELİNE TÜRK İŞARET DİLİ EĞ...

MÜFTÜLÜK PERSONELİNE TÜRK İŞARET DİLİ EĞİTİMİ Vakfıkebir Halk Eğitimi Merkezi ve İlçe... [Devamı]
MÜFTÜ HÜSEYİN KÖKSAL KIRANKÖY MAHALLESİ’NDE HASTA ZİYARETİNDE BULUNDU

MÜFTÜ HÜSEYİN KÖKSAL KIRANKÖY MAHALLESİ&...

MÜFTÜ HÜSEYİN KÖKSAL KIRANKÖY MAHALLESİ’NDE HASTA ZİYARETİNDE BULUNDU Vakfıkebir İlçe... [Devamı]
Popüler Haberler


ÖĞRENCİLERLE İFTAR PROGRAMI

ÖĞRENCİLERLE İFTAR PROGRAMI...

ÖĞRENCİ YURDU’NDA KALAN KIZ ÖĞRENCİLERE YÖNELİK İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ Vakfıkebir İlçe Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu’nun... [Devamı]
RIDVANLI MAHALLESİ GENÇLERİ İFTARDA BULUŞTU

RIDVANLI MAHALLESİ GENÇLERİ İFTARDA BULU...

RIDVANLI MAHALLESİ GENÇLERİ İFTARDA BULUŞTU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü’nün gençlere yönelik yürüttüğü çalışmaları kapsamında,... [Devamı]
Anket
Yazarlarımız
Yorumlar