VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Ak Parti Aday Adayı Metin Kalay:“Beşikdüzü İçin Büyük Düşünüyorum”

metin kalay aksakli1

Büyük boy foto için tıkla..

AK Parti Beşikdüzü Belediye başkan aday adayı Metin Kalay, köy köy, ev ev dolaşıyor

AK Parti Beşikdüzü Belediye başkan aday adayı Metin Kalay, en son ziyaret ettiği Aksaklı Köyü’nde köyün muhtarı Güngör Baykan tarafından karşılandı.

Kalay’ın siyasi döneminde ilçeye kazandırdığı yatırımlarını iyi bildiğini ifade eden muhtar Baykan, “Kalay gibi köyleri ev ev dolaşıp, halkın sorunlarını dinleyen başka bir aday adayı daha duymadım. Her gittiği yerden de gerekli desteği alıyor. Ben inanıyorum ki, AK Parti Metin Kalay ile Beşikdüzü’nde büyük projeler üretip, ilçeyi daha yaşanılabilir bir kent haline getirir. Çevremde de kendisiyle ilgili geçmişte yaptığı hizmetleri herkesimden dinliyorum. Bu manada Kalay’ın aday olup kazanması durumunda AK Parti’li bir belediye ile ilçemizin her yönden gelişeceğinden şüphemiz yok. Bizim desteğimiz Kalay’dan yana. AK Parti’de deneyim ve hizmetin getirilmesi noktasında bu gerçeği göz önünde bulundurması şart. Çünkü ilçede yaşayan bizleriz. Ve biz diyoruz ki, deneyimsiz insanlarla kaybedecek vaktimiz yok.”

Kalay, “Beşikdüzü için büyük düşünüyorum, büyük projelerle geliyoruz”

Aday adayı Metin Kalay’da ziyaret ettiği 17. Köy olan Aksaklı’da gördüğü ilgiden memnun kaldığını belirterek, “Halkın yanında olmak, onların dertlerini dinleyip, çözüm aramaktan ayrı bir haz duyuyorum. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘köylerde vatandaşları dolaşın, dertlerini gidin yerinde dinleyin’ sözünden hareketle çalışmalarımı sürdürüyorum. AK Parti teşkilatımızın aday göstermesi durumunda daha çok çalışıp, hem Beşikdüzü’nü AK belediyecilikle buluşturacağız, hem de eğitimin beşiği Beşikdüzü’nü halkımızın istediği konuma getirmiş olacağız. Geçmişteki siyasi deneyimim ve azmimle istenilen başarıyı göstereceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü ben Beşikdüzü için büyük düşünüyor, büyük projelerle ve partimizin desteğiyle bu değişimi Beşikdüzülülere yaşatmak istiyorum.”

Kalay: “Neden Beşikdüzü turizm ilçesi olmasın”

“Önce inanmak gerekir”

Bugün baktığımızda neden Beşikdüzü turizm ilçesi olmasın. Plajımız, Bestt Otel ve Beşikdağ tesislerini birde teleferikle birleştirmek bana göre zor olmayacak işlerdir. Çünkü bu tesisleri profesyonel anlamda işletmek, dışarıdan ilçeye gelen yerli ve yabancı turist sayısını uçurur. İlçe ekonomisini olumlu yönde etkiler. Bestt Otel hizmetteyken, bunu farkını ilçe yaşıyordu. Ayrıca, sahilde yürüyüş ve bisiklet yolları yapılması, kültürel anlamda 7’den 77’ye herkesime hitap edecek projeleri hayata geçireceğiz. Sahilde dolgu alanı üzerine çok amaçlı son sistem bir düğün salonu yapacağız. Önce inanmak gerekir. Azim ve hırsla her işin üstesinden geliriz. Sayın bakanımız Erdoğan Bayraktar ve Bakan Yardımcımız Sayın Muhammet Balta’nın yanına böyle büyük projelerle gidip, destek isteyeceğiz. Daha birçok projelerle farkındalık yaratacak bir AK Belediyeciliği halkımıza sunmaktan gurur duyacağız.”dedi.

Kalay’ın gittiği köylerde partili partisiz özellikle gençler ve bayanlar kendisine hizmet yapma konusunda güvendiklerini ifade ettiler.

Büyük boy foto için tıkla..


Haber: Muhammet TAŞ

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 03 Ekim 2013, 23:03 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Kadın aile, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar