MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR - MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ - ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN -
AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı Mayıs Ayı Danışma Meclisi Toplantısı

ak parti danisma mayis2014

AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı Mayıs Ayı Danışma Meclisi Toplantısı

Beşikdüzü Belediye Başkan Orhan Bıçakçıoğlu AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatının Mayıs ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısında konuştu:

Kentsel Dönüşüm – Stat – Cezaevi – Hastane – Otel – Düğün Salonu

– AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatının Mayıs ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısında konuşan Beşikdüzü Belediye Başkan Orhan Bıçakçıoğlu, 2015 bütçe yatırımı dönemine girildiğini belirterek, “Mutlaka Beşikdüzü ile ilgili programlara kamu yatırımı koymak istiyoruz. Stat ve Hastane ile ilgili güzel gelişmelerimiz var. Sahildeki dolgu alanını Milli Emlak’tan üzerimize alıyoruz. Oraya Allah nasip ederse güzel bir düğün salonu yaptıracağız. Beşikdüzü’nün çarpık yapılaşmasıyla ilgili kentsel dönüşüm projesini Beşikdüzü’nde uygulamak istiyoruz. Özellikle Merkez Eski camimizin etrafında bu uygulamayı başlatmayı düşünüyorum. BESTT Otel’in atıl durumda kalması canımızı sıkıyor. Orası bir değer. Beşikdüzü’nün beş yıldızlı bir oteli olsun. Oraya bir otel yaptırtmak için girişimlerimiz devam ediyor. Üniversite konusunda çalışmalarımız devam ediyor. Yıkım işlerimiz devam ediyor.”dedi.

Beşikdüzü’nün yapılacak çok işi var
Başkan Bıçakçıoğlu, “Allah nasip etti. Belediye başkanı olduk. Bu Beşikdüzü Belediyesi’nin yapacak hiçbir işi yok. Seçim öncesi bunu söyledim, yine aynı sözdeyim. Belediye Başkanı olmasın işler yürür. Beşikdüzü Belediyesi’nin belki hiç işi yok ama, Beşikdüzü’nün yapılacak çok işi var. Beşikdüzü köy gibi oldu, Beşikdüzü il gibi olmalı dedik ya. İşte o hedef doğrultusunda gayret sarf etmemiz gerek. Bu hedefe doğru koşmak zorundayız. Bana seçim süresince yüzün gülmüyor, biraz gül diyorlardı. Bende Beşikdüzü ağlarken ben nasıl güleyim derdim. Önemli olan Orhan Bıçakçıoğlu’nun yüzünün gülmesi değil, Beşikdüzü’nün yüzünün gülmesi. Sizin yüzünüzün gülmesi, başınızın öne eğilmemesi.

Beşikdüzü’nün su problemi var
Başkan Bıçakçıoğlu, “Köylerimizin su problemi var. Beşikdüzü’nün su problemi var. Büyükliman içme suyu projesi tam anlamıyla bitmeden hizmete alındı. Depolardaki ve şehir merkezindeki eski asbest boruların tümünün değişmesi gerekir. O borulardan şehrin bazı yerlerine ve makamıma koydurtacağım. İnsanlar nasıl bir borudan su içtiklerini görsün diye. Beşikdüzü’nün altyapısında kanalizasyon konusunda eksiklikler var. Makine parkımız zayıf. Makinemiz yok. Eski araçları satışa çıkardık. Belediye’ye yeni kamyonlar almanın peşindeyiz. Belediye’nin Oğuz ve Yeşilköy Belediyeleriyle birlikte borcunun buradan söylemek istemiyorum. İnternet sitesinde var bunlar. Ekonomik olarak Beşikdüzü Belediyesi parlak değil. Geçen ay 103 milyar para geldi eksi parayla. Sadece işçinin maaşı 270 bin lira. 1 Nisan itibariyle su paralarını Büyükşehir alıyor. Bu konularda sizi bilgilendirmek istedim. (Muhammet TAŞ)

1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 24 Mayıs 2014, 22:21 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
Popüler Haberler


MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, beraberinde ilçe vaizi Nuri Dural ile birlikte Kaymakam... [Devamı]
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının “Hz. Peygamber ve Çocuk” olduğunu belirten... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar