VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Ak Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı Mayıs Ayı İstişare Toplantısını Yoğun Katılımla Gerçekleştirdi.

ak_parti_istisare_mayis1_2013

(Büyük boy foto için açılan sayfada resmin üzerine tıkla…)

Ak Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı Mayıs Ayı İstişare Toplantısını Yoğun Katılımla Gerçekleştirdi.

Ak Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı Mayıs Ayı İstişare Toplantısı 30 Mayıs 1013 Perşembe günü saat 13.15’de Belediye konferans salonunda gerçekleştirildi.

Yoğun katılımın olduğu toplantıya Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Recep Oğuz, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Kara, Bülbül Yılmaz, Erol Gökyay ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan yardımcısı Seyfullah Kınalı, Yeşilköy Belediye Başkanı Zülkif Dilli, Geyikli Beldesi eski Belediye Başkanı Ahmet Yüksel Gülay, partililer ve bazı vatandaşlar katıldılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda ilk konuşmayı İlçe Başkanı ve İl Genel Meclisi üyesi Harun Demirci yaptı.

Demirci konuşmasında, “Göreve geldiğimizden bu güne ilçemize hakkaniyetle hizmet vermeye çalıştık, çalışıyoruz ve çalışacağız. Hiçbir zaman hizmet konusunda köylerimiz arasında ayrım yapmadık. Hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Hiç kimseyi mağdur etmeyeceğiz. Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Bakanımız Erdoğan Bayraktar sayesinde hizmetlerimiz bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da artarak devam edecektir. TOKİ konutları, Çeşmeönü İlköğretim okulumuzun inşaatlarına başlanıldı. İlçemizin önemli ihtiyacı olan anaokulu, stadyum, cezaevinin yapımı, SGK binasının yapımı ve inşaatlarının bir an evvel başlaması için elimizden gelen gayretleri gösteriyoruz. İnşallah bu hizmetlerin de müjdesini sizlere vereceğiz.

Önümüzde yerel secimler var. Bizlerin Beşikdüzü ilçesinde Ak Parti olarak hata yapma şansımız yok. Çok çalışacağız ve bu seçimi mutlaka kazanacağız. Beşikdağında daha önceki Belediye tarafından başlatılan ve yarım kalan turistik tesisin bitirilmesini, ilçemizdeki tüm yol, su, kanalizasyon hizmetlerini en iyisini yaparak halkımıza hizmet vermemiz gerekiyor. Beşikdüzü ilçemizin bu günkü halini görüyorsunuz. Belediyecilik kaynak yaratmakla, proje üretmekle olur; hiçbir proje hazırlamazsanız hiçbir destek alamazsınız, projeyi yaratın desteği de alın.

Beşikdüzü ilçemizde hamaset yapacak değiliz. Beşikdüzü Belediyesini hangi arkadaşımız ile alacaksak, hangi arkadaşımız vatandaşlarımızın vicdanında kabul görecekse adayımız da o olacaktır” dedi.

Ak Parti Beşikdüzü Gençlik Kolları Başkanı Ömür Gündoğdu ve Kadın Kolları Başkanı Fatma Aras’ın kısa konuşmalarının ardından Ak Parti Yerel yönetimler Başkanı Hayati Er bir konuşma yaptı. Hayati Er konuşmasında, “Ak Parti iktidarı döneminde hizmet her yere gidiyor. Hizmet bizim işimiz. Hizmetiniz varsa anlatacaklarınız da var demektir. Bu memleketin en üst refaha ulaşması birilerinin zoruna gidiyor. Çözüm süreci dedik, kıyameti kopardılar ama bu mücadelede vatandaşlarımızın büyük çoğunluğunun desteğini gördük. Sayın Başbakanımızdan Allah razı olsun. Dünya lideri olması ve Ak Parti iktidarında yapılan hizmetler anlamında anlatılması gerekenleri bir bir insanlara anlatacağız ve milletimizin bize olan teveccühünü bu güne kadar boşa çıkarmadığımız gibi bundan sonra da inşallah çıkarmayacağız” dedi.

Daha sonra konuşan Trabzon Belediye Başkan yardımcısı Seyfullah Kınalı ise yaptığı konuşmasında, “Sayın Başbakanımız çok yoğun çalışıyor. O’nun bu denli çalışmalarına karşı biz bir şey yapmış sayılmayız. Gevşeklik göstermeden, rehavete kapılmadan ülkemizin geleceği için bütün gayretimizle birlikte çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Bizim yapacağımız her hata bir şekilde Başbakanımıza ulaşır ve O’nu zor durumda bırakır. O nedenle Sayın Başbakanımıza ve Ak Parti iktidarına zarar verecek her hangi bir olumsuzluğa mahal vermeyeceğiz. Ak Partili olmak kibir değil gurur vesilesidir. Bizim işimiz bu ülkeye hizmettir, hizmet aşkımızı yitirmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

İstişare toplantısı dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

Fotoğraflar için tıklayınız!
(Büyük boy foto için açılan sayfada resmin üzerine tıkla…)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 31 Mayıs 2013, 07:54 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Resim Galerisi, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar