MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ - ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU -
AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı tarafından geniş kapsamlı birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği düzenlendi

ak parti besikduzu yemek2015

Fotoğraflar facebook sayfamıza yüklenmiştir…

Beşikdüzü AK Parti dayanışma gecesinde konuşan Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu:

“Verdiğimiz tek söz çalışmak”

AK Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı tarafından geniş kapsamlı birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği düzenlendi.

Dilektaşı Tatil Köyü’nde düzenlenen yemeğe AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, eski İl Başkanı Adnan Günnar, İlçe Başkanı Harun Demirci, Belediye Meclisi üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkan ve yönetim kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri ve bazı partililer katıldılar.

Yemekte ilk olarak konuşan İlçe Başkanı Harun Demirci, “Bu dönem bu yereldeki eksiğimizi de gidererek Beşikdüzü Belediyesi’ni AK Parti saflarına kattık. Şimdi yeni bir seçime gidiyoruz. Her girdiğimiz seçimden yüksek bir oy oranı ile çıkıyoruz. Bu seçim çok önemli. Rehavete kapılmadan her birimiz ev ev, mahalle mahalle, sokak sokak dolaşarak önümüzdeki 7 Haziran seçimlerinde oy çıtamızı daha yükseklere çıkaracağız” dedi.

“Verdiğimiz tek söz çalışmak”

Eski İl Başkanı Adnan Günnar’ın kısa konuşmasının ardından Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu yaptığı konuşmasında, “2015 yılı, yine bir seçim. 7 Haziran’daki bu seçimi hep birlik çalışarak müştereken taçlandıracağız. Malumunuz 30 Mart’tan bugüne 303 gün geçti. Beşikdüzü’ne biz şunu yapacağız, bunu yapacağız demedik. Ama olması gerekenleri, eksikliklerimizi tespit ettik ve bunları paylaştık. Beşikdüzü halkına tek sözümüz var. Bu Beşikdüzü için çalışacağız ve çalışmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz tek söz çalışmak. Hiçbir vaat yapmadık. Allah nasip eder, imkanımız olursa bu Beşikdüzü’nü şaşırtacağız. 30 Mart öncesi bu Beşikdüzü 7 mahalle idi şimdi 34 mahalle. Birilerinin bıraktığı eski Beşikdüzü değil artık. Şimdi bir hayal kurun. Bu Orhan Bıçakçıoğlu gelecek sene bizi teleferiğe bindirip Beşikdağı tepesinde bu yemeği organize edebilir mi? Çocuklarınızın düğününü modern bir düğün salonunda yapmayı hayal edin. Beşikdüzü’nde 5 yıldızlı otelde, bu restaurant gibi restaurantlarda eşinizle, dostunuzla birlikte yemek yemeyi hayal edin. Bakalım biz bunları Beşikdüzü’ne kazandırabilir miyiz!.. Siz hayal edin. İnanarak hayal ederseniz inanın bunlar gerçekleşir. Ben bu Beşikdüzü’nü çok seviyorum. Beni sevenleri seviyorum. Sevmeyenleri sevmiyorum. Beni sevenlerin duası bana yeter” dedi.

Son olarak konuşan AK Parti İl Başkanı Haydar Revi de, “Beşikdüzü’ndeki bu birlikteliği görmek, bizlere büyük bir mutluluk verdi. Beşikdüzü’nde 30 Mart seçimlerinde verdiğiniz oylarla belediye başkanlığını AK belediyecilikle buluşturduğunuz için tüm Beşikdüzü halkına saygılar sunuyorum, teşekkürlerimi sunuyorum. Üye sayısına baktığımızda Beşikdüzü’nde de her 5 kişiden biri partimizin üyesi. Bu kolay kolay elde edilecek bir başarı değil. Bu başarının sebebi AK Parti’nin, milletimizin bağrından çıkmış bir parti olmasıdır. AK Parti milletimizin ta kendisidir. Bu desteğin sebebi de budur. Onun içindir ki, girdiğimiz tüm seçimlerde başarı çıtasını yükselterek her defasında yeni rekorlar kırdık. Şimdi 7 Haziran’da önümüzde çok önemli bir seçim var. Bu seçimin önemi yeni Türkiye, yeni anayasa sloganımız var. Bu seçimde Trabzon’umuzdan, Beşikdüzü’müzden daha da başarılı olacağımız yönünde hiçbir endişem yoktur. Bu akşam burada bu coşkulu kalabalığı gördükten sonra, inancım daha da arttı” şeklinde konuştu. (Ahmet SARAÇ)

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 04 Şubat 2015, 17:33 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Resim Galerisi, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
Popüler Haberler


MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, beraberinde ilçe vaizi Nuri Dural ile birlikte Kaymakam... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar