VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Ak Parti Yerel Seçim Stardını Beşikdüzü’nden Verdi

AK Parti Trabzon İl Teşkilatı Beşikdüzü’nde çevre ilçelerle birlikte dayanışma ve kaynaşma yemeği düzenleyerek yerel seçim stardını verdi.

TOPLU RESİM İÇİN TIKLAYINIZ!

AK Parti Trabzon İl Teşkilatı tarafından düzenlenen Dayanışma ve Kaynaşma yemeğine Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu, İl Başkanı Adnan Günnar, Geyikli Belediye Başkanı Muzaffer Türkmen, Yalıköy Belediye Başkanı Ali Bayram Tanrıverdi,  Beşikdüzü, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı İlçe başkanları ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri, kadın kolları başkanları ve gençlik kolları başkanları katıldılar.

Dillioğlu Tesislerinde verilen yemekte ilçe başkanları birer selamlama konuşması yaptıktan sonra İl Başkanı Adnan Günnar söz aldı. Başkan Günnar, “Bu memleket 10 sene öncesinde inim inim inlerken, herkes kemer sıkarken, ortadirek anlayışı toplumun bütün kesimin kuşatmışken, bir kişi çıktı her seçimde yükselen bir grafikle Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan arkadaşları ve bizler milletin desteğiyle muvaffak olduk. Bugün Türkiye’de yüzde ellileri yakalayarak bir tarih yazdık. Halkımızı yerel yönetimlerde AK Partili belediyelerle ve AK Partili il genel meclisi ve belediye meclisi üyeleriyle tamamen buluşturmanın zamanıdır. Şimdi bu dönemde Trabzon’da geçmiş dönemdeki yerel seçim hatalarını yapmadan elbirliğiyle kardeşçe doğrularda buluşarak, zıtlaşmadan, inatlaşmadan partimizin, ilçemizin, mahallemizin, ilimizin kısacası büyük şehrimizin başkanlarını, il genel meclisi üyelerini, belediye meclis üyelerini seçmemiz gerekiyor. Şimdi yaklaşık bir bucuk ya da iki yol sonra yerel seçimlere gideceğiz. Şimdiden stardı vermezsek istediğimiz başarıya ulaşamayız. Hedefimiz yüzde 60’ların üzerinde oy almaktır.  ”dedi.

Milletvekili Safiye Seymenoğlu da konuşmasında,  “Biz böyle küçük salonlara sığacak bir aile değiliz. Bu teşkilatları bugünlere taşımada birlik ve beraberliğin, bu dayanışmanın, bu sevginin çok büyük payı olmuştur. Biz bugünlere kolay gelmedik. Biz zorluklar aştık hep birlikte. Sayın Başbakanımız teşkilatlara çok güvendi. Biz O’nu hiç mahcup etmedik. Yaptığımız icraatlarla başımız dik, anlımız açık rahatlıkla gezebiliyoruz. Hiçbir iktidar, iktidar olmasına rağmen 3 dönem oyunu artırarak iktidarda kalmadı. Bugün biz yüzde 50’lik oy potansiyeli ile çok güçlü bir iktidarız. Ama tabiî ki sorunlarımız var. Biz aynı inançla, aynı heyecanla çalışmaya devam edeceğiz. Bu konuda yine ilçe başkanlarımıza, yönetimdeki arkadaşlarımıza bizlere görevler düşüyor. Yerel seçimler geliyor. Yerel seçimlerde de aynı heyecanla çalışacağız. Biz aslında kendi iktidarımızla, kendi gücümüzle yarışıyoruz. Kendimizi örnek alıyoruz. Önümüzde örnek alabileceğimiz ya da rekabet edebileceğimiz bir başka parti yok. İnşallah bu seçimlerde de başarılarımıza daha büyük başarılar ekleyeceğiz. Bizde olmayan belediyeleri kazanacağız. İl genel meclisi ve belediye meclisi üyeliklerinde sayımızı artıracağız.  Kadın belediye meclisi üye sayısını, il genel meclisi üye sayısını artıracağız. Bu da bizim hedefimizdedir. Kadınlarda yerel siyasette sayı olarak artmalı. Sizlerinde desteğiyle hep birlikte bunu başaracağız” dedi.

TOPLU RESİM İÇİN TIKLAYINIZ!

Haber: Ahmet SARAÇ/Yeşilkıyı Gazetesi

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 03 Haziran 2012, 23:31 tarihinde Ekonomi, Flash Haberler, Genel, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde açılan şube müdürlüğü kadrosuna... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar