BÖLGEMİZDE TEK - KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN PROGRAMI - MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK - MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU - MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ -
Ak Parti Yerel Seçim Stardını Beşikdüzü’nden Verdi

AK Parti Trabzon İl Teşkilatı Beşikdüzü’nde çevre ilçelerle birlikte dayanışma ve kaynaşma yemeği düzenleyerek yerel seçim stardını verdi.

TOPLU RESİM İÇİN TIKLAYINIZ!

AK Parti Trabzon İl Teşkilatı tarafından düzenlenen Dayanışma ve Kaynaşma yemeğine Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu, İl Başkanı Adnan Günnar, Geyikli Belediye Başkanı Muzaffer Türkmen, Yalıköy Belediye Başkanı Ali Bayram Tanrıverdi,  Beşikdüzü, Vakfıkebir, Tonya, Şalpazarı İlçe başkanları ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri, kadın kolları başkanları ve gençlik kolları başkanları katıldılar.

Dillioğlu Tesislerinde verilen yemekte ilçe başkanları birer selamlama konuşması yaptıktan sonra İl Başkanı Adnan Günnar söz aldı. Başkan Günnar, “Bu memleket 10 sene öncesinde inim inim inlerken, herkes kemer sıkarken, ortadirek anlayışı toplumun bütün kesimin kuşatmışken, bir kişi çıktı her seçimde yükselen bir grafikle Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan arkadaşları ve bizler milletin desteğiyle muvaffak olduk. Bugün Türkiye’de yüzde ellileri yakalayarak bir tarih yazdık. Halkımızı yerel yönetimlerde AK Partili belediyelerle ve AK Partili il genel meclisi ve belediye meclisi üyeleriyle tamamen buluşturmanın zamanıdır. Şimdi bu dönemde Trabzon’da geçmiş dönemdeki yerel seçim hatalarını yapmadan elbirliğiyle kardeşçe doğrularda buluşarak, zıtlaşmadan, inatlaşmadan partimizin, ilçemizin, mahallemizin, ilimizin kısacası büyük şehrimizin başkanlarını, il genel meclisi üyelerini, belediye meclis üyelerini seçmemiz gerekiyor. Şimdi yaklaşık bir bucuk ya da iki yol sonra yerel seçimlere gideceğiz. Şimdiden stardı vermezsek istediğimiz başarıya ulaşamayız. Hedefimiz yüzde 60’ların üzerinde oy almaktır.  ”dedi.

Milletvekili Safiye Seymenoğlu da konuşmasında,  “Biz böyle küçük salonlara sığacak bir aile değiliz. Bu teşkilatları bugünlere taşımada birlik ve beraberliğin, bu dayanışmanın, bu sevginin çok büyük payı olmuştur. Biz bugünlere kolay gelmedik. Biz zorluklar aştık hep birlikte. Sayın Başbakanımız teşkilatlara çok güvendi. Biz O’nu hiç mahcup etmedik. Yaptığımız icraatlarla başımız dik, anlımız açık rahatlıkla gezebiliyoruz. Hiçbir iktidar, iktidar olmasına rağmen 3 dönem oyunu artırarak iktidarda kalmadı. Bugün biz yüzde 50’lik oy potansiyeli ile çok güçlü bir iktidarız. Ama tabiî ki sorunlarımız var. Biz aynı inançla, aynı heyecanla çalışmaya devam edeceğiz. Bu konuda yine ilçe başkanlarımıza, yönetimdeki arkadaşlarımıza bizlere görevler düşüyor. Yerel seçimler geliyor. Yerel seçimlerde de aynı heyecanla çalışacağız. Biz aslında kendi iktidarımızla, kendi gücümüzle yarışıyoruz. Kendimizi örnek alıyoruz. Önümüzde örnek alabileceğimiz ya da rekabet edebileceğimiz bir başka parti yok. İnşallah bu seçimlerde de başarılarımıza daha büyük başarılar ekleyeceğiz. Bizde olmayan belediyeleri kazanacağız. İl genel meclisi ve belediye meclisi üyeliklerinde sayımızı artıracağız.  Kadın belediye meclisi üye sayısını, il genel meclisi üye sayısını artıracağız. Bu da bizim hedefimizdedir. Kadınlarda yerel siyasette sayı olarak artmalı. Sizlerinde desteğiyle hep birlikte bunu başaracağız” dedi.

TOPLU RESİM İÇİN TIKLAYINIZ!

Haber: Ahmet SARAÇ/Yeşilkıyı Gazetesi

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 03 Haziran 2012, 23:31 tarihinde Ekonomi, Flash Haberler, Genel, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK BEŞİKDÜZÜ İLÇEMİZE, BÖLGEMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN! Beşikdüzü Ahmet... [Devamı]
KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN PROGRAMI

KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN P...

VAKFIKEBİR’DE, KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN PROGRAMI DÜZENLENDİ Vakfıkebir İlçe... [Devamı]
MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK

MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN...

MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK Kızılay’ın Vakfıkebir... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU

MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CAN...

MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU Video  Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ

MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ...

Vakfıkebir İlçe Vaizi Ekrem Akbaş’ın, İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal ile Zekat konusunda... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM’DE TOSUN PAŞA’NIN KONUĞU OLDU

MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM’DE TOSUN P...

MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM RADYOSU’NDA TOSUN PAŞA’NIN KONUĞU OLDU Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ZEKAT ve FİDRELERİNİZİ GERÇEK İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRMAYA TALİBİZ

ZEKAT ve FİDRELERİNİZİ GERÇEK İHTİYAÇ SA...

KIYMETLİ KARDEŞLERİMİZ! Türkiye Diyanet Vakfı Vakfıkebir Şubesi olarak Zekat, Fidre, Fidye ve... [Devamı]
Popüler Haberler


BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK BEŞİKDÜZÜ İLÇEMİZE, BÖLGEMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN! Beşikdüzü Ahmet Gün Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fen Bilimleri... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar