ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI -
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti

cahit erdem tesekkur2

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Burhan Cahit Erdem, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve il temsilcileriyle birlikte Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu makamında ziyaret ederek başarılı sporcu ve spor kulüplerini ödüllendirmek amacıyla kabul edilen ödül yönetmeliği için teşekkür etti.

cahit erdem tesekkur1

Ziyarette Trabzon’da amatör sporun gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için çok önemli bir gönül hizmeti olduğunu ifade eden Erdem, “Trabzon’da spor öyle bir olgu ki çocukları internet kafelerden bağımlı alışkanlıklardan kurtarmaya yönelik bir gönül hizmeti. Sizlerde bu ödül yönetmeliğini yürürlüğe koymakla; burada emek veren, ülkemizin sesini duyuran, Trabzon’a ülkemiz bazında değerler katan gençlerimize önemli bir katkı vermektesiniz. Bu ödül yönetmeliği bizleri çok mutlu ettiği için sizlere teşekkür etmeye geldik. İl temsilcisi arkadaşlarımızda bu yönetmeliğin yürürlüğe girmesinden çok mutlu oldular. Çünkü onların özellikle ferdi branşlardaki sporcuları zor durumdalar. Bu ödül yönetmeliğinin onlara çok şey katacağını düşündüğümüz için sizlere minnetlerimizi sunmak istiyoruz. Sizler yıllardır bu işin içindesiniz, bizlerle diyalog halindesiniz, kulüplerimize destek veriyorsunuz, birde ferdi olarak destek verecek olmanız bizler için ayrı önem taşıyor. Ondan dolayı şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, “Sizlere ve mümtaz heyetinize ben şükranlarımı sunuyorum. İyi ki varsınız diyorum. Bu bir gönüllük hizmeti. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun yöneticileri ve olan, çeşitli spor dallarının il temsilcileri olan sizlere ben toplum adına çok teşekkür ediyorum. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak, Mustafa Kemal Atatürk’ün dediğini gibi ‘sağlam kafa sağlam vücutta’ bulunur ilkesiyle yaşayanlar olması münasebetiyle onları teşvik eden, fedakarlık eden sizlerin değeri hiçbir zaman ölçülemez. Bu sayede Trabzon hem tanınıyor, hem sağlıklı kuşaklara şehrini teslim etmiş oluyor ve böylece geleceğini kurtarıyor. Ben her zaman eldeki imkânlar ne kadar olursa desteklemeye hazırım. Yaptığımız yasal düzenlemede bu konuda elimizi güçlendirdi. İnşallah Trabzon sizlerin sayesinde çok daha şampiyonlar çıkartacak. Şampiyonlukların yanı sıra yarışan sporcularımızın hepsini birinci kabul ediyoruz. Onlara, sizin bu gayretleriniz ve desteklerinizle iyi bir ahlak da veriliyor, sporu barış ve kardeşlik içinde yapma anlayışı da veriliyor. Bu sayede insanlarımız egoist olmuyor, barış içinde kardeşlik yarışıyor ve yaşıyor. Bu durumda insanların birbirini daha çok sevmesini sağlar. Bu yönüyle biz sizlerin emeğini her zaman en ön planda tutuyoruz” ifadelerini kullandı.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 11 Aralık 2015, 16:24 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Spor Haberleri, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar