MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ - ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU -
Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Toplantısı Yapıldı

aile birligi toplantisi 2015

Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Toplantısı Yapıldı

Vakfıkebir Anadolu İmam Hatip Lisesi, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı okul aile birliği toplantısı yapıldı.

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen aile birliği toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

aile birligi toplantisi 2015-4

Divan başkanlığına Müdür yardımcısı Nihat Işık‘ın seçildiği toplantıda gündem maddesi gereği açılış konuşmasını Okul Müdürü Sezgin Özdin yaptı. Yapılan faaliyetler ile eğitim-öğretim çalışmaları hakkında öğrenci velilerine bilgi veren Okul Müdürü Sezgin Özdin, hayırsever iş adamları ve vatandaşların katkılarıyla güzelleştirilen ve imkanları genişletilen okulda, öğrencilerin daha rahat bir ortamda eğitim-öğretim görme imkânına kavuştuklarını belirterek, maddi-manevi katkılarından dolayı herkese teşekkür etti.

aile birligi toplantisi 2015-1

Müdür Özdin ayrıca,, eğitim-öğretimin yanı sıra, sosyal ve sportif alandaki faaliyetlerde de okulun başarısının hayli yüksek olduğuna dikkat çekerek, bu başarının artarak devam etmesi için; öğrenci, veli ve öğretmen işbirliğinin bundan sonra da mutlaka artarak sürmesi gerektiğinin altını çizdi.

aile birligi toplantisi 2015-2

Okul Aile Birliği Başkanı Yusuf Özkul ise, öğretmen, öğrenci ve velilerin bir birinden asla uzak düşünülemeyeceğini belirttiği konuşmasında, “Çocuklarımızın hedefi yüksek, o hedefe ulaşabilmek için gayretleri de yüksek olmalı. Sizler veliler olarak okulumuz idaresi, öğretmenlerimiz ve aile birliği ile üst düzeyde istişare içinde olmalısınız. Çocuk annesi ve babası tarafından takip edildiğini hissetmesi gerekir. Günden güne toplumda uçuruma doğru giden gençliğin daha fazla zarar görmeden düşecekleri şer odaklı çukurların mutlaka kurutulmaları için bizler ve okul yönetimi elimizden gelen gayreti gösterdiğimizin bilinmesini istiyoruz. Bir ailede bir birey huzursuzsa bütün aile huzursuzdur. Çocuklarımızın geleceğine yön veren, hayatlarını şekillendiren, başarı için gecelerini gündüz eden öğretmenlerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum” dedi.

aile birligi toplantisi 2015-3

Daha sonra Osman Baştan‘ın okuduğu 2014-2015 eğitim öğretim yılı okul aile birliği faaliyet raporu oybirliği ile kabul edildi. Arından seçimlere geçildi ve divan başkanlığına sunulan okul-aile birliği yeni yönetim ve denetim kurulu listesi oy birliği ile kabul edildi.

Toplantıya katılan öğrenci velilerinin oy birliği ile kabul ettikleri beş asil, beş yedek üyeden oluşan yönetim kurulu ile bir asil, bir yedek üyeden oluşan denetleme kurulu listesi; yönetim kurulu asil üyeler: Yusuf Özkul, Osman Baştan, Mustafa Balta, Ömer Bıyık Mithat Güdü; yedek üyeler: Paşa Demirci, Nuran Güdü, Menşure Akagündüz, Ayşe Öztürk ve Melahat Aslan; denetleme kurulu asil üye Birol Topkara, yedek üye ise Ali Öztürk isimlerinden oluştu. Yeni yönetim kurulu bir hafta içerisinde kendi aralarında yapacakları toplantı ile okul aile birliğinin yeni başkanını belirleyecek.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 22 Ekim 2015, 17:11 tarihinde Eğitim, Flash Haberler, Genel, Gündem, Kadın aile, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
Popüler Haberler


MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, beraberinde ilçe vaizi Nuri Dural ile birlikte Kaymakam... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar