ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI -
AYGAZ ÖDÜLLENDİRDİ

aygazodullendirdi

AYGAZ ÖDÜLLENDİRDİ

Aygaz tarafından düzenlenen ve Vakfıkebir İlçesi’ndeki İlkokulların beşinci sınıf öğrencileri arasında yapılan ‘Hayalimdeki Okul’ resim yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi.

Vakfıkebir Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonu’nda yapılan ödül töreni öncesi saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşımız söylendi. Günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan Aygaz Vakfıkebir Bayii Mustafa Eyüboğlu, ‘Hayalimdeki Okul’ resim yarışması için bir araya geldiklerine vurgu yaptı. Eyüboğlu, “KOÇ Topluluğu’nun Aygaz bayileri olarak sosyal aktivitelerde bulunmak amacıyla bu yıl Karadeniz Bölgesi Trabzon İli Vakfıkebir İlçemizde bir Aygaz Bayii olarak bu etkinliği yapmak bize nasip oldu. Bir yıl boyunca okullarında eğitim gören 5. sınıf öğrencilerimiz arasında yapılan ‘Hayalimdeki Okul’ resim yarışması düzenledik. Komisyonun belirlediği en iyi resmi yapan birinci, ikinci ve üçüncülere bisiklet; dördüncü ve diğer katılımcılara da çeşitli hediyeler vererek ödüllendirmeyi amaçladık. ‘Hayalimdeki Okul’ resim yarışmasına öncülük yapan Aygaz yetkililerine, organizede emeği geçen kaymakamımız başta olmak üzere Milli Eğitim Müdürü ve yardımcılarına; tüm okul müdürlerine ve öğretmenlerine, bize bu mekanı hazırlayan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü ve çalışanlarına teşekkür ederim” dedi.

ARISOY: “BU PROJELERİ DESTEKLİYORUZ”

Projenin hayata geçirilmesinde büyük katkıları bulunan İlçe Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy ise ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Bir eğitim ve öğretim yılının sonuna geldiğimiz şu günlerde bütün öğrencilerimiz karne heyecanını yaşamaya başladılar. Bu organizasyon sonunda üç tane kardeşimiz yaz tatiline bisikletle girecekler. Bu onlar için de güzel bir hediye olacak. Firmalarımızın yürütmüş olduğu sosyal sorumluluk projelerini sonuna kadar destekliyoruz. Çünkü öğrencilerimiz arasında güzel bir heyecan yaratıyor. Çevreleri ve ilgili konu hakkında duyarlılıklarını artırıyor ve düşünmelerini sağlayarak proje üretmelerine vesile oluyor. Firma yetkililerine teşekkür ediyorum, sevgili öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum, kazanan öğrencilerimizin de bu hediyeyi kullanırlarken lütfen dikkatli olmalarını istiyorum” şeklinde konuştu.

ÖDÜLLER SEVİNDİRDİ

Konuşmaların ardından yarışmada birinci olan Yalıköy Ortaokulu öğrencisi Murat Bülbül’e ödülünü İlçe Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, ikinci olan Atatürk Ortaokulu öğrencisi Edanur Şafak’a ödülünü İlçe Belediye Başkanı Muhammet Balta, üçüncü olan Fevziye Ortaokulu öğrencisi Ahmet Özoğlu’na ödülünü ise İlçe Jandarma Komutanı Ali Özkan Çoban verdiler. Dördüncü olan Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Songül Çalık da kazandığı mansiyon ödülünü İlçe Milli eğitim Müdürü Şahin Işık’tan aldı.

Aygaz Vakfıkebir Bayii Mustafa Eyüboğlu tarafından projeye verdiği destekten dolayı İlçe Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy’a onur ödülü takdim edilirken; İlçe Belediye Başkanı Muhammet Balta’ya ise Aygaz yetkilisi Serhat Yılmaz tarafından verilen onur ödülünü alan Belediye Başkanı Muhammet Balta, Aygaz’ı sosyal sorumluluk projesine verdiği destekten dolayı kutladı ve teşekkür etti ve devam edecek projelerde yerel yönetim olarak kendileriyle iş birliği yapmaya hazır olduklarını söyledi. İlçe Jandarma Komutanı Ali Özkan Çoban’a ise onur ödülünü Aygaz yetkilisi Ali yılmaz verdi.

Ödül törenine Vakfıkebir Kaymakam Sedat Sırrı Arısoy, Belediye Başkanı Muhammet Balta, Vakfıkebir Aygaz Bayii Mustafa Eyüboğlu, İlçe Jandarma Komutanı Ali Özkan Çoban, Milli Eğitim Müdürü Şahin Işık, Esnaf Odası Başkanı Kadem Sağlam, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Topaloğlu, okul müdürleri, daire amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldılar. (Ziya FİDAYE)

 

 

 

 

 

 

111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 12 Haziran 2014, 00:09 tarihinde Eğitim, Flash Haberler, Genel, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar