VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Balta gazetecileri unutmadı

10ocak gazetecilergunu2014

Fotoğrafları “facebook” sayfamızdaki albümde bulabilirsiniz!

Facebook Sayfamıza gitmek için tıklayınız!

Balta gazetecileri unutmadı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Vakfıkebir İl Genel Meclisi üyesi ve aynı zamanda AK Parti belediye başkan aday adayı Muhammet Balta, Büyükliman’da görev yapan basın mensuplarına Vakfıkebir’de bir yemek verdi.

Yemekte basın mensuplarına hitaben bir konuşma yapan Balta, “10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlemiş olduğumuz bu yemekte bir araya gelmemizden büyük mutluklu duydum. Gazetecilik önemli bir meslek. Büyükliman’da gazetecilik faaliyetini yürüten, emek veren siz değerli arkadaşlarımızla birlikte gününüze binaen birlikte bir yemek ve karşılıklı sohbet etmek istedik. Sıkıntılarınızı, dertlerinizi, yorgunluğunuzu bir nebze olsun burada atabilir misiniz diye burada sizlerle birlikte olduk.

Ben de 1995 yılında Ahmet beyle çıkardığımız ve 5 ilçeye dağıttığımız Yöre Haber diye bir gazetenin kısa sürelide olsa patronluğunu yaptık. Gerçekten çok zevkli ve heyecanlı bir iş. Bu işi gerçekten düzgün yaptığında, toplumu bilinçlendirmek, bilgilendirmek amacıyla yaptığında gerçekten zevkli bir iş. Bizler siyasiler olarak gerçekten basına çok büyük ihtiyacımız var. Yaptığımız ya da yapacağımız her şeyi sizlerin basının aracılığıyla kamuoyuyla paylaşıyoruz. Bugünün dünyasında kamuoyu oluşturmak basının üzerinden oluyor. İnsanları yönlendirmek, bilinçlendirmek basın üzerinden oluyor. Tek tek her yere ulaşmanız zor olur ama gazete yoluyla her yere ve her eve girebiliyorsunuz, her işyerine uğrayabiliyorsunuz, insanlara çok rahat ulaşabiliyorsunuz. Sizler bu anlamda çok büyük bir görev icra ediyorsunuz.

Büyükliman bölgesi gazete ve gazeteciler acısından zengin bir bölge. Gelecekte bundan çok daha etkin bir şekilde faydalanılması gerektiğini düşünüyorum. Katıldığınız için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Nice 10 Ocaklara hep birlikte ulaşmak dileğiyle. Mesleğinizde başarılar diliyorum” dedi.

Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Bülent Alp de yaptığı kısa konuşmada, “Muhammet Beye bu jestinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler bazı zamanlar çok yoğun ve hareketli günler yaşıyoruz. Bu hareketlilik içerisinde bölgenin güzelliklerini yansıtmaya çalışıyoruz. Bunu yansıtırken de hiçbir zaman arkadaşlarımın kişiliklerinden taviz vermeksizin görevlerini en iyi şekilde yerine getirdiklerini ben çok iyi biliyorum.

Gönül isterdi ki Cemiyet olarak bizim de böyle güzel bir mekânımız olsun da bizi onurlandıran arkadaşlarımızı Cemiyetimizin kendi binasında ağırlayabilelim. Sağ olsun Belediye Başkanının teveccühü ile bize gösterdiği yerdeyiz. Ben ve arkadaşlarımın en büyük hayali, sahildeki dolgu alanlarından bize tahsis edilecek bir yerde kendimize ait bir sosyal tesis hizmete sokarak sizleri de orda ağırlamayı çok arzu ederiz. Bu konuda önümüzdeki günlerde müracaatlarımızı yapacağız. Bir kez daha jestinizden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yemek karşılıklı sohbet şeklinde sona erdi. (Ahmet SARAÇ – Yeşilkıyı)

1

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 12 Ocak 2014, 11:45 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Medya, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar