ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI -
Balta; Görevinden ayrıldı!

balta aday adayi

Balta; Bakan Yardımcılığı Görevinden ayrıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, yasa gereği Bakan Yardımcılığı görevinden ayrılarak beklenen kararını açıklamış oldu.

BAKAN YARDIMCISI MUHAMMET BALTA MİLLETVEKİLİ ADAYI OLUYOR!

Seçimlerin yaklaşmasıyla milletvekili adayları da netleşmeye başladı. Son günlerde adaylık durumu en çok konuşulan isimlerin başında gelen Balta’nın aday olup olmayacağı merak konusu idi. Gerekli istişarelerini tamamlayan Bakan Yardımcısı Muhammet Balta bugün istifasını sunarak yeni bir yola çıkmış oldu.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Bakan Yardımcısı Balta, “61 ve 62. hükümetlerde Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı olarak sürdürdüğüm görevimi yasa gereği şu an noktalarken, yeni bir hizmet yarışına da başlamış oluyorum. Öncelikle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Sayın Başbakanımızın ve Sayın ilgili Bakanlarımızın tensipleriyle milletime hizmet etme şerefine kavuştum. Bu vesile ile kendilerine teşekkürü bir borç biliyorum.

Ülkemizde çağdaş normlara uygun, yaşanabilir şehirler, beldeler, köyler ve yaylalar oluşması için çalıştık. Bakanlıklarımızla, Belediyelerimizle, muhtarlarımızla tam bir uyum içerisinde çalıştık. Ayırım yapmadan makul taleple gelen herkese yardımcı olduk, katkı verdik, işlerini gördük.

Bütün bunları yaparken Trabzon’un farklı bir yeri oldu. Doğduğum ve yetişip siyaset yaptığım şehre farklı bir heyecan taşıyarak hizmet ettim. Parti ayırımı yapmadan tüm siyasiler, Belediye Başkanlarımız, İl Genel Meclisi ve Belediye meclisi üyeleri başta olmak üzere STÖ temsilcileri daima irtibat halinde oldum ve bulunduğum makamda “milletime nasıl hizmet edebilirim” düşüncesi ile çalıştım.

Şimdi Cenab-ı Hak nasip eder, milletimiz teveccüh gösterirse, milletvekili olarak milletime ve şehrime hizmet etmek arzusundayım.

Yeni Türkiye perspektifine yakından tanıklık eden birisi olarak, bu vizyonu Trabzon’a taşımak, hem şehircilik açısından hem de soysal açıdan daha müreffeh bir Trabzon ortaya koymak zorundayız.

Bu sorumluluğu idrak eden birisi olarak, efendi olmaya değil nefer olmaya ve çok çalışmaya ihtiyacımız var. Eser ortaya koymak içinde bilmeye ihtiyaç var. Hakk’ın rızasını elde etmek ve milletin hayır duasını almak niyetiyle bir yola çıkıyoruz.

Bu itibarla, bugüne kadar beraber çalıştığım mesai arkadaşlarımla, omuz omuza, birlikte mücadele verdiğimiz tüm dostlarımıza, halkımıza ve siz değerli basın mensuplarımıza teşekkürü bir borç biliyorum” dedi.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 10 Şubat 2015, 10:36 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar