VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Balta Vakfıkebir Teşkilatı’nı ağırladı

balta vkebir teskilati yemek1

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, bayram tatili için geldiği Vakfıkebir’de teşkilat mensuplarıyla yemekte bir araya geldi.

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, bayram tatili için geldiği Vakfıkebir’de Yalıköy Belediye Başkanı, AK Parti İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları, gençlik Kolları, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, belediye başkan aday adayları, belde başkanı, köy ve mahalle başkanları, köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

İSKENDEROĞLU: “VAKFIKEBİR’İN TALİHİ DEĞİŞECEK”

Yalıköy Beldesi’nde düzenlenen yemekli toplantıda bir konuşma yapan Vakfıkebir İlçe Başkanı Enver İskenderoğlu, AK Parti’nin Vakfıkebir İlçesi’nde çok kalabalık bir aile olduğuna dikkat çekerek, “Bu kalabalığı görünce işimizin ne kadar zor; bir o kadar da kolay olduğunu görüyorum. Gerçi; seçim sürecini başlattık ama bu günden itibaren önümüzdeki çok zor bir seçim sürecine giriyoruz. Çünkü Vakfıkebir’in talihini değiştirmek teşkilatın, bizlerin, sizlerin elinde. Bunun için de mücadele edeceğiz. Bizim amacımız sadece Vakfıkebir Belediyesi’ni almak değil. Vakfıkebir Belediyesi’ni her halükarda alacağız. Bundan en küçük bir tereddüt bile duymuyorum. Ama Vakfıkebir Belediyesi’ni en yüksek oyla alacağız ve AK Parti Belediyeciliği’nin nasıl yapıldığını Vakfıkebir başta olmak üzere Trabzon’un diğer ilçelerine de göstermiş olacağız. Ayrıca sadece Vakfıkebir’in değil, Türkiye’nin talihini de değiştirecek bir seçim süreci geçireceğiz. Süreç içersinde benimle beraber yürüyecek, benimle beraber hareket edecek, benimle beraber Ankara’ya gidecek, beraber proje üretecek ve yatırımları buraya taşıyacak bir belediye başkanı ile yürümek istiyorum.

BALTA: “ KÜRESEL GÜÇLER KALKINMAMIZI İSTEMİYOR”

Yalıköy Belediye Başkanı Ali Bayram Tanrıverdi ise yemekte yaptığı konuşmada, “Önümüzde ağır bir yükümüz var. Hepimiz elimizi taşın altına koymamız lazım. Beldemizin kapanması nedeniyle oylarımız da Vakfıkebir İlçesi’ne verilecek. Bu bağlamda Vakfıkebir Belediyesi’ni AK Parti’ye kazandırmak için çalışacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Muhammet Balta da, “Çok Partili sisteme geçildikten sonra rahmetli Menderes köylüsüyle, kentlisiyle birçok insana hizmet etti. Sonunda da bu hizmetlerin bedelini canlarıyla ödediler. Mekânları cennet olsun. Bu darbenin arkasında küresel güçler vardı. 1971 Muhtırası yine aynı düşüncelerle oldu. 1980 ihtilalinde ise yine aynı küresel güçler düğmeye bastı. Hâkimiyet Milletindir diyen anlayışın ne gibi sıkıntılarla karşılaştıklarına hep beraber şahit olduk. Yapılan Milli Güvenlik Kurulu toplantıları sonrası alınan ve “Türkiye’de irtica0i faaliyetlere karşı mücadele artırılarak devam ettirilecek” şeklindeydi. Bu olumsuzluklar karşısında Sayın Başbakanımızın 14 Ağustos 2001’de kurduğu parti 3 Kasım 2012’de halkımızın büyük teveccühü ile iktidar oldu. Bundan sonra da Sayın Başbakanımız insan merkezli olarak hizmet etmeye çalıştı” dedi. Balta ayrıca, sağlık ve ulaşım konularında alınan yollara da değindi ve bugün Türkiye’nin birçok dünya ülkesine örnek teşkil ettiğini ifade etti. Doğusuyla, Batısıyla birbirini hiç tanımadan düşman olan insanların bu gün kardeş olduğunu da söyleyen Balta, “Bu millete hizmet etmek zorundayız. Demokratik hakkını kullanıp da, ben de bu ilçeye hizmet etmek istiyorum diyen arkadaşlarımıza herkesin saygı duyması lazım. Teşkilat ve Sayın Başbakanımızın açıkladığı adayın arkasında herkesin kenetlenmesi lazım” uyarısında da bulundu. (Ziya FİDAYE)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 17 Ekim 2013, 21:58 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar