DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI - 10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ - İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ - MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR - MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ -
BALTA VE GÜNNAR VAKFIKEBİR’DE!

balta-ve-gunnar1

BALTA VE GÜNNAR VAKFIKEBİR’DE!

AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta ve Adnan Günnar, Vakfıkebir’de bir dizi gezi ve incelemelerde bulundular.

balta-ve-gunnar4

BALTA: “YATIRIMCILARIN MORALİ YERİNDE, DEVLET DE ÇOK GÜÇLÜ”

AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta ve Adnan Günnar, Vakfıkebir’de işadamları ile bir araya geldiler.

Burada bir konuşma yapan Milletvekili Balta; “Sizler toplumun kanaat önderlerisiniz. Finansı idare eden insanlar akıllı insanlardır. Farklı bir idareciliktir. Bu işi yapan siyasette yapar. Müteşebbis ruhu taşıyan insanlarla bir arada olmamız anlamlıdır. Darbe girişiminden sonra bu ülkenin önünü kesmek isteyenler darbe ile yapamadıklarını yatırımcıların moralini bozarak yabancı yatırımcıların gelmesini engelleyerek Türkiye’nin önünü kesmeye çalıştılar. Bütün engellemelere rağmen Türkiye’nin ekonomik yapısına bakıldığında yatırımcıların morali yerinde, devlet de çok güçlü. Cumhurbaşkanımızı karalayarak, güvenirliliğini bitirmek için Avrupa ülkelerinde farklı kampanya yürütüyorlar. Geçtiğimiz hafta enerji fuarına katılmak üzere Almaya ya gittik. Fuarda en yoğun masa Türkiye’nin masasıydı. Yabancı yatırımcılar Türkiye’de yatırım yapmak için yarış içinde oldular. Bunu bizzat gözlemledik. Özellikle 15 yıllık iktidar döneminde fiziki yatırımın yanında ekonomi ile de büyük adımlar atıldı. Türkiye güvenilir bir liman ve cazibe merkezi. Biz tüm olumsuzluklara rağmen güçlü durumdayız. Ekonominin en zor olduğu zamanda kritik dönemde yatırım yapanlar kazanırlar. Yatırımlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu coğrafya da her zaman hesaplar oldu bundan sonra da olacaktır. Türkiye güçleniyor. Bizler milletvekilleri olarak her zaman sizin yanınızdayız. Sizlere başarılar diliyoruz. Allah sizlere çok versin. Siz kazandıkça ülke kazanacak. Siz rahat olursanız biz de rahat oluruz” dedi.

GÜNNAR: “MESELE İSTİKRAR MESELESİDİR”

AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar da konuşmasında; “ İşadamları olarak sizler gurur kaynağımızsınız. Cenab-ı Allah birlikteliğinizi daim eylesin. Mesele istikrar meselesidir. Toplumsal istikrar, siyasi istikrar önemli argümanlar. Sizler toplumsal istikrarı bu dinamizmle birlikte harekete geçiriyorsunuz. Türkiye ekonomik olarak da kalkınıyor. Avrupa Türkiye’nin önünü kesmek adına PKK, DAEŞ ve hatta FETÖ ile birlikte Türkiye’yi karıştırıp gücünü kırmak istiyor. Güç kırılması öncelikle ekonomik olarak olacaktır, huzurun dışında. Farklı siyasi görüşler bir arada olabilir. Bakın sizler her siyasi görüşten iş adamları bir araya gelebiliyorsunuz Siyasi görüşlerin farklılığı bir zenginlik olarak görülür.  Maksat birlik beraberliktir. Hedef Vakfıkebir’den, Trabzon’dan hareket ederek kalkınma hamlesini gerçekleştirmek. İnşallah, bunu başarırsınız. Bizler de Trabzon milletvekilleri olarak bundan mutluluk duyuyoruz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızdayız” ifadelerine yer verdi.

“VAKFIKEBİR BELEDİYESİ VE KEBİR SÜT’E ZİYARET”

Milletvekilleri Balta ve Günnar daha sonra Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’yı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Milletvekillerinin Vakfıkebir’de ki son durakları bölgenin en büyük süt ve süt ürünleri üretimi yapan fabrikası Kebir Süt oldu.

Kebir Süt Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Karadeniz, Kebir Süt’ü onurlandıran Milletvekilleri Günnar ve Balta’ya memnuniyetini bildirerek teşekkür etti.

balta-ve-gunnar2

balta-ve-gunnar3

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 10 Ekim 2016, 17:23 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA...

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİR...

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ Vakfıkebir Bölge Yatılı Kız Kur’an... [Devamı]
İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN̵...

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın,... [Devamı]
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
Popüler Haberler


DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA...

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü Kasım ayı mutat din görevlileri toplantısı... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar