DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI - 10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ - İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ - MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR - MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ -
BAŞKAN BALTA HALKA TEŞEKKÜR ETTİ

BAŞKAN BALTA HALKA TEŞEKKÜR ETTİ

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Vakfıkebir’i ziyareti sırasında kendisine gösterilen yoğun ilgiden dolayı Vakfıkebir Halkı’na teşekkür etti.

Başkan Balta teşekkür mesajında şöyle dedi: “Özellikle terörle mücadelenin yoğun olduğu bir dönemde terörle mücadelede önemli başarılara imza atan Sayın İçişleri Bakanımızın bizlerle beraber olması gerçekten moralimizi, motivasyonumuzu ve heyecanımızı artırmıştır. Ben, Bakanımızın ilçemize gelişinden halkımızın çok heyecanlı olduğunu, sokağın çok dinamik olduğunu gördüm. Farklı siyasi görüşten insanlar Bakanımızın gelişine çok ciddi şekilde ilgi gösterdiler. Bu da bize milletimizin istikrar konusunda ne kadar arzulu ve istekli olduğunu gösteriyor. Aynı zamanda bu önerilen sistemi de benimsediği ve özümsediği de görülüyor, yetkiyi kendisi almak istiyor. Bakanımız da bunu net bir şekilde asıl yetki millete geçecek, asıl yetki milletin olacaktır diye Vakfıkebir Halkı’na söyledi. Sayın Bakanımız şunu net bir şekilde ifade etti: Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğindeki AK Parti iktidarında bir ilerleme vardır. Ama her zaman böyle güçlü liderler bulamayabiliriz. Dolayısıyla gelecekte de istikrarlı bir Türkiye’nin olabilmesi için sistemin güçlü liderler çıkarması lazım. Liderlerin sistemi yönetmesi değil, sistemin güçlü lider çıkarması üzerine vurgu yaptı Sayın Bakanımız. Bunun da çok ciddi şekilde karşılık bulduğunu gördüm. Her zaman olduğu gibi Vakfıkebir Halkı’nın ‘Vatan’ denince akan suların durduğu, gerisinin teferruat olduğu anlayışında olduğunu gördüm. Bu anlayışı geçmişte de yaşadık. Bakanımızın gelişiyle 16 Nisan’da da o inancı yansıttığını görüyorum. Güçlü bir şekilde Türkiye’nin istikrarına destek vereceklerine inanıyorum. Sayın Bakanımıza da şahsım ve Vakfıkebir Halkı adına, her alanda, bizlere verdikleri desteklerden dolayı bir kez daha siz basın mensupları aracılığı ile teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca terörle mücadele konusunda da Allah yar ve yardımcısı olsun.”

Başkan Balta ayrıca, Bakan Soylu’yu yalnız bırakmayan Trabzon milletvekillerine, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na ve Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’a da minnet duygularını iletti.

 

Haber: Ziya FİDAYE

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 18 Mart 2017, 22:07 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA...

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİR...

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ Vakfıkebir Bölge Yatılı Kız Kur’an... [Devamı]
İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN̵...

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın,... [Devamı]
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar