ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI -
BAŞKAN BALTA ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLENDİRDİ

balta odullendirdi3

BAŞKAN BALTA ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLENDİRDİ

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, okul sporları yarışmalarında şampiyon olan Vakfıkebir Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımını ödüllendirdi.

balta odullendirdi2

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce düzenlenen okul sporları yarışmalarında şampiyon olan Vakfıkebir Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı oyuncuları Elvan Kamiloğlu, Merve Nur Günaydın, Kader Bekar, Gamzenur Emiral, Beyza Kılıç, Ayşegül Durmuş, Kübra Günaydın, Özlem Turgut, Emine Şişman, Dila Tomar ve Seda Sevgi Durmuş’u okullarında ziyaret ederek ödüllendirdi. VAL Spor Salonu’ndaki ödül törenine Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Salih Birincioğlu ve Belediye Meclis üyeleri de katıldılar.

BALTA: “YANLIŞ ÖN YARGI YIKILMALI”

Filenin sultanlarını ödüllendirmesinin ardından bir açıklama yapan Belediye Başkanı Muhammet Balta sportif faaliyetlerde başarılı olan gençlerimizin derslerinde de başarılı olduklarına dikkat çekerek, sosyal faaliyetlerle ve sporla uğraşan öğrencilerimizin derslerinde başarılı olamayacakları şeklindeki ön yargının da doğru olmadığının altını çizdi. Başkan Balta, “Gerek sosyal faaliyetlerle, gerekse  sporla uğraşan öğrencilerimizin aynı zamanda derslerinde de çok başarılı olduklarını görüyoruz. Spor yapmaları aynı zamanda toplum içerisinde kendilerini ifade etmeleri açısından da önem arz eder. Bu bağlamda her zaman kendilerinin destekçisi olacağız, yanlarında olacağız” dedi. Öğrencilerin çok şanslı olduklarını da iddia eden Balta şöyle devam etti: “Bizim zamanımızda böyle salonlar yoktu. Gerçekten çok mükemmel bir salonları var. Bu salonun bu şekle gelmesinde emeği geçen idarecilerimize, özellikle Çevre ve Şehircilik Bakan eski Yardımcımız ve milletvekilimiz Muhammet Balta’ya, Milli Eğitim Müdürümüze ve Sayın Valimize teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum”.

“DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Gerek okullarda, gerekse gençlik merkezinde yürütülen sportif ve sosyal faaliyetlere verdikleri desteğin devam edeceğine de vurgu yapan Başkan Muhammet Balta, “Geleceğe gençlerimizle yatırım yapmamız lazım. Günümüzün gençleri bu bağlamda çok şanslı. Bizim dönemimize baktığımız zaman bu kadar imkana sahip değildik. Tek şanssızlıkları ise birbirleriyle rekabetin olması. Bu rekabet sadece ders başarısı değil; kendi yeteneklerini ortaya çıkaracak alanlarda ortaya çıkıyor. Aslında herkes doktor olacak değil, aralarından sanatçısı çıkacak, tiyatrocusu çıkacak, çeşitli meslek gruplarında yer alacaklar. Dolayısıyla çocuklarımızın bu yeteneklerinin ortaya çıkması için yapılacak her türlü eğitsel faaliyetleri destekliyorum. Boş zamanları olacağını düşünmüyorum ama, yine de boş zamanları varsa bu şekilde değerlendirmelerinin yararlarına olacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

balta odullendirdi1

Haber: Ziya FİDAYE

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 22 Ocak 2016, 20:53 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Spor Haberleri, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar