ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI -
Başkan Balta; Basınla Buluştu

muhammet balta basina iftar 2014

Fotoğraflar “facebook” sayfamıza yüklenmiştir…
(Facebook sayfamızdaki paylaşımlarımız arkadaş listemizdeki kişilere açıktır. Arkadaş listenizde yok isek istek gönderebilir, paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz…)

BAŞKAN BALTA; BASINLA BULUŞTU

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta tarafından verilen iftar yemeğine, Büyükliman Bölgesi’nde görev yapan basın mensupları tam kadro katıldı.

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta,  Büyükliman Bölgesi’nde görev yapan basın mensupları ile iftarda bir araya geldi.

Belediye Başkanı Muhammet Balta tarafından verilen iftar yemeğine, Büyükliman Bölgesi’nde görev yapan basın mensupları tam kadro katıldı.

İftar yemeği sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Muhammet Balta; “Mübarek Ramazan ayında, Büyükliman Bölgesi’nde görev yapan basın emekçileriyle birlikte bir iftar yapalım istedik. Hem seçim öncesi, hem seçim sonrası sizlerin çok büyük desteklerini gördüm. Birlikte çalıştık. Bundan sonra da Büyükliman için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Gerçekten Büyükliman’daki basın camiası çok önemli bir camia ve güçlü bir camia. Hepiniz kendi alanınızda başarılısınız. Bizler, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sizlerle birlikte çalışmak arzusundayız. Bizimde, sizlerinde amacı; bu topluma, bu bölgeye hizmet etmektir. Biz, Büyükliman’ı Eynesil’le birlikte hatta Görele’yi de bunun içerisinde düşünüyoruz. Özellikle bu altı ilçe olarak yoğun işbirliği içerisindeyiz. Siyasette yoğunluk hiç bitmiyor. Yerel seçimlerden yeni çıktık. Belediye başkanları olarak biz vaat ettiğimiz şeyleri yapmanın, yapabilmenin gayreti içerisindeyiz.” dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine de değinen Belediye Başkanı Muhammet Balta; “10 Ağustos’ta Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Başbakanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığı partimiz tarafından ilan edildi. İki tane daha Cumhurbaşkanı adayı var. Ben bu seçim sürecinin de, yerel seçimlerde olduğu gibi huzur, mutluluk ve barış içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Cumhurbaşkanlığı seçiminde halkımız ilk kez kendi Cumhurbaşkanını seçecektir. Bu seçimin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Gönlümüzde yatan Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın birinci turda bu seçimleri göğüslemesidir. Buna da cani gönülden inanıyoruz. Tekrar bu davetimize katılan tüm basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oktay Gül’de yaptığı konuşmada; “Mübarek Ramazan ayında bu iftar organizasyonunu gerçekleştiren Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Balta’ya çok teşekkür ediyoruz. Bizim için bu buluşmalar gerçekten çok önemli. Bu mesleğin toplum acısından yapılan hizmetlerin duyurulması adına ne kadar önemli bir görev olduğunu görmek bizleri mutlu ediyor. Büyükliman Gazeteciler Cemiyet’imizin merkezi Vakfıkebir’de bulunuyor. Sağolsun Belediye Başkanımız bizlere bir yer tahsis etmeye çalışıyor. Kendisine cemiyetimiz adına bir kez daha teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Gazeteci-Yazar Hikmet Aksoy da iftar yemeğinde duygu ve düşüncelerini belirten bir konuşma yapmasıyla iftar programı sona erdi. (Hasan BAHADIR)

 

 

 

 

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 07 Temmuz 2014, 23:26 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Medya, Resim Galerisi, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar