İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ - MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR - MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ - ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI -
BAŞKAN BIÇAKÇIOĞLU BELEDİYE PERSONELİYLE YEMEKTE BULUŞTU

besikduzu belediyesi yemek 2015

Fotoğraflar facebook sayfamıza yüklenmiştir…

Video görüntüler metnin altındadır

Başkan Bıçakçıoğlu Belediye Personeliyle Yemekte Buluştu

Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, belediye personeli ve Trabzon İçme suyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Beşikdüzü İlçe Şefliği çalışanlarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi.

Dilektaşı Tatil Köyü Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe; Belediye Meclisi Başkan Vekili Cengiz Demir, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Çanakçı, Cahit Erkut, meclis üyeleri Fazlı Algan, Orhan Al, Mustafa Kalyoncu, Ali Kalaycı ve Harun Çetinkaya katıldı.

“Beşikdüzü Belediyesi’nin Allah’a şükür paraya ihtiyacı yok…”

Yemekte konuşan Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, “30 Mart’tan bugüne 300 gün geçti. Beşikdüzü Belediyesi olarak geride bıraktığımız 300 günde bir takım konularda çalışmalar yaptık. Ben vatandaşa çalışacağımızı vaat etmiştim ve çalıştım. Bazı kesimler ne yapıldı, ne edildi diye eleştiri getirebilir. Biz Beşikdüzü’ne hizmet etmek için bu göreve talip olduk. Hiç kimseyi tatmin etmek, hiç kimsenin gönlünü hoş etmek için Belediye Başkanı olmadım. Sizlerle takım olarak, ekip olarak çalışmaya devam edeceğiz. Yapılacak çok işimiz var. Beşikdüzü Belediyesi’nin Allah’a şükür paraya ihtiyacı yok. Her miktarda parayı, her zaman bulabilecek kapasitemiz var.

“Trabzon’un 17 ilçesinde, karla mücadelede en aktif görevi benim arkadaşlarım yaptı…”

Geçen ay ki, kar mücadelemizde belki tarihin en yoğun karı yağdı Beşikdüzü’ne. Bir takım eleştiriler basında yer aldı. Ben diyorum ki, Beşikdüzü son 15 yılı Belediye Başkansız geçirdi. Rahmetli Gözaçan’dan sonra maalesef Beşikdüzü’nde Belediye Başkanı olmadı. Benden sonra görevi devralanda 20 yılda Belediye Başkanı olmadı diyebilir. Onu dedirtmemenin gayreti içerisinde olacağım. Ben Yenicami köyünde, Dağlıca köyünde karla mücadele ederken, onlar Beşikdüzü’nde kahve köşelerinde dedikodumuzu yaptılar. Fitne, fesat ürettiler, basına demeç verdiler. Trabzon’un 17 ilçesinde bu karla mücadelede en aktif görevi benim arkadaşlarım yaptı. Sabah namazına kadar, gece yarılarına kadar çalıştılar. Ama beyefendiler arabalarını çarşı içerisinde kardan alamadılar diye veya daireye giderken ayakları kar olmasın diye kapısının önünü bizden temizlememizi bekleyenler çok daha beklerler. Elektriği olmayan mahallelerin elektriğini açmak için TEDAŞ’a yol açtık. Bunları Allah biliyor. Hiç kimseye bunları ispat etmek zorunda değiliz. İşçi ve memur olarak bir takım ruhu ile çalışmaya devam edeceğiz. Beşikdüzü Belediyesi’ne geldiğim aydan buyana 5 trilyon tutarında iş makinesi aldık. Araçlarımız gelmeye devam ediyor. 1 Mart itibariyle tamamlanacaklar. Trabzon’un ilçeleri içerisinde belki büyükşehir ile yarışır araç parkı Beşikdüzü’nün olacak.

“2014 yılı işçi ikramiyelerinin tamamını gidenlerde dahil olmak üzere 70 kişinin alacağını  bu hafta içerisinde ödeyeceğim…”

Beşikdüzü Belediyesi işçilerinin, diğer kurumlara geçen işçilerimizin Beşikdüzü Belediyesi’nden eski rakamla 1,5 trilyon alacağı var. 2003 yılından beri alın terinizin karşılığını ödemeyenlerin Belediye üzerinden söz söylemeye hakkı yok. Allah nasip ederse 2014 yılı işçi ikramiyelerinin tamamını gidenlerde dahil olmak üzere 70 kişinin alacağını  bu hafta içerisinde sizlere ödeyeceğim. Benim dönemimde çalıştırdığım hiçbir elemanın Belediye’den alacağı olmayacak.

“Projelerimiz plan aşamasında. Beşikdüzü’nün ihtiyaçlarının farkındayız…”

Çalışma prensiplerim gereği yapacağımız hiçbir işi afişe etmiyoruz. İnsanlar yapılınca görecekler. Şu anda bazı projelerimiz plan aşamasında. Beşikdüzü’nün ihtiyaçlarının farkındayız. Sizler önce benim mesai arkadaşlarım olmakla birlikte Beşikdüzü’nün bir sakinisiniz. Ben inanıyorum ki, bu Beşikdüzü ve Beşikdüzü’nde yaşayan insanlar hizmeti hak ediyor. Bu yemeğe geldiniz, katıldınız. Hepinizden Allah razı olsun” dedi.

Video görüntüler

 

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 01 Şubat 2015, 14:35 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Resim Galerisi, Siyaset, Son Dakika, Video Galerisi, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN̵...

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın,... [Devamı]
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
Popüler Haberler


MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, beraberinde ilçe vaizi Nuri Dural ile birlikte Kaymakam... [Devamı]
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının “Hz. Peygamber ve Çocuk” olduğunu belirten... [Devamı]
İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN̵...

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın, Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan’ı... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar