MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR” - DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI - 10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ - İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ - MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR -
BAŞKAN BIÇAKÇIOĞLU, DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINDA KONUŞTU

Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu: “Süleyman Soylu yumruğunu vurdu; Gak diyenin kafasını koparıyor, guk diyenin kulağından tutup hapse atıyor…”

AK Parti Beşikdüzü Teşkilatının Ocak Ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısında konuşan Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, 40 yıldır süren terörü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bitireceğinin altını çizdi. Bıçakçıoğlu, 2016 yılının gerek ülkemiz gerekse ilçe açısından pek olumlu geçmediğini belirterek başladığı konuşmasında şöyle konuştu. “15 Temmuz hadisesini yaşadık. Allah’a çok şükür başaramadılar. Terör ülkemiz için 2016‘da birçok can aldı. Şehitler verdik. Ben inanıyorum ki, bugün Türkiye Cumhuriyeti’nin hemşehrimiz, milletvekilimiz değerli büyüğümüz Sayın Süleyman Soylu bu ülkede terörü bitirecek. Göreve geldiği günden bugüne kadar yaptığı icraatlara baktığımızda gak diyenin kafasını koparıyor, guk diyenin kulağından tutup hapse atıyor. Bu kadar basit. Süleyman Soylu yumruğunu vurdu. İnşallah bu iş bitecek. 40 yıldır kanayan yarayı birisinin durdurması lazımdı. Allah kendisinin yar ve yardımcısı olsun. Görevi zor. Herkes yardımcı olacak. Sayın Bakanımızda bu işin üstesinden gelecek.”

DERELERE 10 TANE TERSİP BENDİ
21 Eylül’de yaşanan sel felaketiyle ilgili konuşan Başkan Bıçakçıoğlu, geçmiş yıllarda da sel felaketleri olduğunu ancak derelerin ıslahının bir türlü yapılamadığını söyledi. 2014’teki o küçük taşkından sonra harekete geçtiklerini ifade eden Bıçakçıoğlu, “Dedik ki, tersip bentlerinin yapılması lazım. Önümüzdeki hafta DSİ bu derelerin üzerine 10 tane tersip bendinin yapımı için ihaleye çıkacak. Bir tanesini Takazlı deresi üzerine yaptık. Her dereye 3 tane yapılacak. Ağaç, taş toprak gelmeyecek, dereler tıkanmayacak. Ayrıca diğer çalışmalarımızla ilgili bizim maksadımız insanları Beşikdüzü’nde tutabilmektir. Bu manada kamu yatırımlarını alabilmek, dışarıdan insanı buraya taşıyabilmek, çoluk çocuğumuza iş verebilmek için mücadele veriyoruz. Nam peşinde koşmuyoruz. Allah bizim yaptığımızı görsün yeter. Biz Allah’ın rızasını kazanmamız dışında çalışmamızın gayesi yoktur. Beşikdağ’ında teleferik inşaatımız devam ediyor” dedi.

DEMİRCİ: CEZAEVİ ÖNEMLİ EKONOMİK GÜÇ SAĞLAYACAK
AK Parti İlçe Başkanı Harun Demirci’de, ülkenin zor bir süreçten geçtiğini belirterek, “15 Temmuz’daki kalkışma, arkasından ilçemizde yaşanan sel felaketi ve terör olayları yaşıyoruz. En büyük tesellimiz güçlü bir Cumhurbaşkanımız kurucu genel başkanımız, hükümetimiz başbakanımız var. Yaşadığımız sel felaketinde Büyükşehir ile ilçe Belediyemiz hummalı bir çalışma içinde girdi. Sayın Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na Belediye Başkanımız Orhan Bıçakçıoğlu’na teşekkür ediyorum. Kamu yatırımlarımızda hızla devam ediyor. Başta cezaevi olmak üzere önemli oranda ekonomik güç sağlayacaktır” dedi.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 09 Ocak 2017, 20:58 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR”

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR...

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR” Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, Yalıköy... [Devamı]
DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA...

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİR...

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ Vakfıkebir Bölge Yatılı Kız Kur’an... [Devamı]
İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN̵...

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın,... [Devamı]
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
Popüler Haberler


MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR”

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR...

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR” Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, Yalıköy Mahallesi Merkez Camii’nde Yaptığı... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar