ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI -
BIÇAKÇIOĞLU’NDAN RAMİS UZUN’A SERT CEVAP

bicakci set konustu1

BAŞKAN BIÇAKÇIOĞLU’NDAN RAMİS UZUN’A SERT CEVAP:

“Biz kapı kapı dolaşırken sen neredeydin?”

AK Parti Beşikdüzü İlçe teşkilatı Mart ayı Danışma Meclisi toplantısında konuşan Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, eski Belediye Başkanı Ramis Uzun’un milletvekili aday adaylığı için hazırladığı broşürde yer alan açıklamalarına sert tepki gösterdi.

“2014 yerel seçimlerinde 205 oy farkı ile her türlü hile ve entrikalarla seçimi kaybettik. ”diye yazan eski başkan Ramis Uzun’a Başkan Bıçakçıoğlu şöyle cevap verdi. “Şahsıma yapılan her türlü eleştiriyi affedebilirim, unutabilirim ama benim çalışma arkadaşlarıma, benim teşkilatlarıma yapılan haksızlığı affetmem söz konusu değildir. 30 Mart seçimlerinde Beşikdüzü halkının vermiş olduğu karara saygı duymayan, bizim çalışmamıza, emeğimize, gayretimizin karşılığında bize hile ile entrika ile bu seçimi aldı demek büyük bir haksızlık, büyük bir insafsızlıktır. Kendileri ehl-i keyf içerisinde bu seçim çalışmalarında hayatlarını ve günlerini geçirirken, biz kapı kapı dolaştık ve vatandaşımızın teveccühünü kazandık. Teşkilatımın vermiş olduğu emeğin, gayreti bir namus olarak algılarım. Bu namusumuza da dil uzatanı asla ve katta kabul etmem. Ben bugüne kadar Sayın Uzun’la ilgili herhangi bir açıklama yapmadım. Ama nasıl bir belediye aldığımı, neleri bize bıraktığını bu kamuoyu önünde konuşmaya başlarsam, Beşikdüzü’nde gezecek yer bulamaz, bir parke taşına bile basamaz. O’nun çamurlu yollara döktüğü betonları, beş yıldır sosyal demokrat bir belediye başkanı olduğunu iddia eden kişinin görev yaptığı süre boyunca işçinin bir günlük dahi ikramiyesini ödememiş bir belediye başkanı olduğunu çıkar kapı kapı dolaşır söylerim. Şantiyeye bir araç kazandırmadı, kendine sadece makam aracı aldı.”dedi.

Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu konuşmasının sonunda çalışmalarında kendisine büyük destek veren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakan eski Yardımcısı Muhammet Balta’ya, Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir’e de teşekkür etti.

bicakci set konustu2

AKLIN YOLU AK PARTİ
Danışma meclisi toplantısında katılan tüm milletvekili aday adaylarına başarılar dileyen Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu: “AK Parti ailesi olarak inanıyoruz ki, bu yola çıkan insanlar sonuna kadar bu yolda mücadele edecek ve 7 Haziran seçimlerinde partimizin gösterdiğini hedefe doğru yani; hedef büyük medeniyet dediğimiz hedefe doğru çalışmaya, o gayreti göstermeye devam edeceğiz. Aklın yolu AK Parti” diye konuştu.

Belediye Başkanı Bıçakçıoğlu: “30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Allah nasip etti, Beşikdüzü Belediye Başkanı seçildim. O zaman da söylemiştim. Ben sizlere hiçbir şey vaat etmiyorum. Benim bir hayalim var. O’da bu Beşikdüzü il gibi olacak. Sizlere hiçbir şey vaat etmiyorum. Sizlere bir tek şey vaat ediyorum; sadece sizin için çalışacağım. Sizlerin huzurunda bir kez daha söz veriyorum. Bu Beşikdüzü için var gücümle çalışacağım. Beşikdüzü’nde yaşayanlar bu Beşikdüzü’nün sahibi olmak zorundalar. Ben bunu böyle istiyorum” dedi.

 

 

 

 

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 20 Mart 2015, 23:49 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar