MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR” - DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI - 10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ - İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ - MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR -
BELEDİYE’DEN ÖDÜL YAĞDI

vakfikebir belediyesi odul

Fotoğrafların daha fazlası “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir…

BELEDİYE’DEN ÖDÜL YAĞDI

Vakfıkebir’in kurtuluşunun 98. Yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikler kapsamında 165 öğrencinin katıldığı yarışmalarda dereceye girenler, belediyede düzenlenen bir törenle ödüllendirildi.

vakfikebir belediyesi odul1

Ödül töreni sırasında konuşan Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, “Çocuklarımızın sosyal faaliyetlerde de etkin olmasını istiyoruz. O nedenle böyle bir etkinlik düzenledik. Büyük Önder Atatürk’ün de söylediği gibi, sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Dolayısıyla sağlıklı bireyler yetiştirmek istiyorsak spor da yapmalıyız” dedi.

“ÖDÜL BAŞARININ SEMBOLİK BOYUTUDUR”

Başkan Balta, “Belki aileleriniz sizlere sosyal faaliyetler yaparken gerek satranç olsun, gerek masa tenisi gibi efor gerektirmeyen sporların derslerinizi etkilemediğine onları ikna etmelisiniz. Bunu da öğretmenleriniz ve büyükleriniz vasıtası ile ailelerinizi ikna etmek zorundasınız. Burada bulunan ve çeşitli etkinliklere katılan 165 öğrencimizi kutluyorum ve bu sayının daha da artmasını arzu ediyoruz. İnsanların bir şekilde toplumda kendilerini ifade etmeleri gerekir. Sizler de bu etkinliklere katılarak kendinizi ifade etmiş oldunuz. Her zaman kendini rahatça ifade edebilen, anlatabilen bireyler toplumda başarılı olmuşlardır. Bizler de bir nebze olsun toplumda kendinizi ifade edebileceğiniz alanlar oluşturmak gayreti içersindeyiz. Ödül ise bu işin sembolik boyutudur. En büyük ödül sizlerin bu işe katılmanızdır. Ayrıca sizleri teşvik eden öğretmenlerimizi, yöneticilerimizi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü tebrik ediyorum. Tüm okullarımızın, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin hizmetindeyiz. Bundan sonra da yanınızda olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

“TERÖRÜ LANETLİYORUM”

Ülkemizde şer odaklar tarafından meydana gelen terör saldırılarına da atıfta bulunan Başkan Balta, “Bu vesileyle de son zamanlarda ülkemizde vuku bulan terör olaylarını da lanetliyorum. Diyarbakır ve Ankara’daki menfur saldırıyı kınıyorum. Sizler de genç olarak bunları izliyorsunuz. Kendinizi geliştirmelisiniz ki; ülkemizin geleceği sizlere emanet olacak. Bu tür tehlikeleri bertaraf edecek bilgi ve donanıma sahip olmalısınız. Asıl kurtuluş o zamandır. Eğer biz nitelikli bir toplum yetiştiremezsek o zaman başkalarının yönetimi ve tahakkümü altında kalmaya mahkûm oluruz. Ancak biz millet olarak tarihler boyu hiçbir zaman başkalarının yönetimi altında kalmadık, bundan sonra da kalmayacağız. Buna hiçbir şer odağının gücü yetmeyecek. Buna canı gönülden inanıyorum. Gençlerimizin zaten çok iyi yetişerek şer odaklarına fırsat vermeyeceklerine canı gönülden inanıyorum” dedi.

vakfikebir belediyesi odul3

vakfikebir belediyesi odul2

vakfikebir belediyesi odul4

Ziya FİDAYE

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 19 Şubat 2016, 22:57 tarihinde Eğitim, Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Kültür Sanat, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR”

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR...

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR” Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, Yalıköy... [Devamı]
DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA...

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİR...

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ Vakfıkebir Bölge Yatılı Kız Kur’an... [Devamı]
İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN̵...

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın,... [Devamı]
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
Popüler Haberler


MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR”

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR...

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR” Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, Yalıköy Mahallesi Merkez Camii’nde Yaptığı... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar