MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR - MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ - ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN -
Beşikdüzü Halk Eğitim Müdürlüğü Yıl Sonu Sergisi Açıldı

besikduzuhalkegitimyssergi

Fotoğraflar “facebook” sayfamıza yüklenmiştir…
(Facebook sayfamızdaki paylaşımlarımız arkadaş listemizdeki kişilere açıktır. Arkadaş listenizde yok isek istek gönderebilir, paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz…)

Beşikdüzü Halk Eğitim Müdürlüğü Yıl Sonu Sergisi Açıldı

Beşikdüzü Halk Eğitim Müdürlüğü yıl sonu sergisi İlçe Kaymakamı Alaattin Aktaş, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ali Özsağlam, Trabzon İli Halk Eğitim Grup Başkanı Mustafa Çağlayan, İlçe Emniyet Müdürü Zekeriya Baran, İlçe Milli Eğitim Müdürü Korkmaz Cırıt, milli eğitim müfettişleri, halk eğitim müdürleri, daire amirleri ve geniş halk katılımı ile 15.5.2014 Perşembe günü saat 11.00 da halk eğitim binasında açıldı.

Manisa İli Soma İlçesinde meydana gelen maden kazası nedeniyle sade bir açılış yapıldı. Sunuculuğunu Türkçe Öğretmeni Gülşah Akın Nemli’nin yaptığı törende konuşan Beşikdüzü Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hayrettin Deniz; “Beşikdüzü Halk Eğitim Müdürlüğü olarak öncelikle davetimize icabet ettiğiniz ve bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Yıl boyunca kurs öğretmenlerimiz ve kursiyerlerimiz büyük emek ve çaba harcadılar. Biraz sonra sizlerin beğenisine sunacağımız sergimizin açılışını hep birlikte yapacağız. Bu yıl ilk defa yılsonu sergimizi kendi binamızda yapacak olmamızın heyecanı ile hazırlıklarımızı sürdürürken önceki gün hepimizin yüreğini dağlayan ve bütün Türkiye’yi yasa boğan Soma maden ocağındaki felaketle sarsıldık. Bu hadisede hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Yakınlarına ve bütün Türk Milletine baş sağlığı diliyorum. Bir daha böyle felaketler yaşanmamasını diliyorum. Halk Eğitim merkezi olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da bütün ekibimizle beraber gayret ederek halkımıza en iyi hizmetleri vermeye çalıştık. Bu çerçevede bu yıl şu ana kadar merkez, mahalle ve köylerimizde toplam 255 kurs açarak 4313 kişinin bu kurslardan geçmesini sağladık. Bu çalışmalarımızda bizlere destek veren başta Sayın Kaymakamımız Alaattin Aktaş’a, Belediye Başkanımız Sayın Orhan Bıçakçıoğlu’na, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, okul müdürlerine, kurum ve kuruluşlarımıza ve çok değerli Beşikdüzü halkına teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdi sizleri el emeği göz nuru eserlerle başbaşa bırakıyor hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kürsüye davet edilen Beşikdüzü Kaymakamı Alaattin Aktaş ise, “Halk Eğitim Merkezimizin bir yıl boyunca el emeği, göz nuru ile hazırlamış olduğu sergimizi biraz sonra açacağız. Ben emeği geçen bütün herkese, başta Halk Eğitim Merkezi müdürüne, öğretmen ve usta öğreticilerimize teşekkür ediyorum. 13 Mayıs günü ülke olarak yaşadığımız maden ocağı kazası nedeniyle millet olarak çok üzgünüz. Ölenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralılara acil şifalar diliyorum. Kazada ölen vatandaşlarımızın aile ve yakınları ile milletimizin başı sağ olsun diyorum. Allah bir daha böyle felaketleri insanlarımıza göstermemesini temenni ediyorum. Halk Eğitim Merkezimizin sergisinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından sergi açılışı yapıldı. Ziyaretçiler tarafından büyük beğeni kazanan sergi ziyaretinden sonra misafirlere ikramda bulunuldu.

111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 15 Mayıs 2014, 23:48 tarihinde Eğitim, Flash Haberler, Genel, Gündem, Kadın aile, Küçük Manşetler, Manşet, Resim Galerisi, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
Popüler Haberler


MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, beraberinde ilçe vaizi Nuri Dural ile birlikte Kaymakam... [Devamı]
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının “Hz. Peygamber ve Çocuk” olduğunu belirten... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar