VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Beşikdüzü’nde Ak Belediyeciliği Kuracağız

ak belediyeku

Beşikdüzü’nde Ak Belediyeciliği Kuracağız

AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı ve İl Genel Meclisi üyesi Harun Demirci, seçimlere hazırlık amacıyla bir istişare toplantısı düzenledi.

AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı ve İl Genel Meclisi üyesi Harun Demirci, belediye başkan aday adayları Metin Kalay, İmdat Çıtlak,  belediye meclisi aday adayları, yönetim kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları başkanları ile seçimlere hazırlık amacıyla bir istişare toplantısı düzenledi.

Toplantıda konuşan İlçe Başkanı ve İl Genel Meclisi üyesi Harun Demirci, “Yerel seçimlere gittiğimiz bu günlerde, hep birlikte bir istişare toplantısı düzenleyelim dedik. Yerel seçimlerde süreç işliyor. Hepinizin malumu ilde temayüller yapıldı, şimdi kamuoyu yoklamaları safhasındayız. Allah’a şükür gerek teşkilatımız, gerek kadın kollarımız, gençlik kollarımız, belediye başkanlığı aday adayı arkadaşlarımız, belediye meclisi üyeliği aday adayı arkadaşlarımız bundan sonra belediye meclisi üyesi aday adayı olacak arkadaşlarımızla da sistematik olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Aday adayı arkadaşlarımız kendilerini tanıtım noktasında herkes çalışmasını yapıyor. Teşkilat olarak hepimize düşen görev, bu ilçe hepimizin. Bundan sonra bizim gidecek başka Beşikdüzü’müz yok.  Onun için hepimizin sorumluluğu var. Bu ilçeye AK Parti belediyeciliğini mutlaka getirtmeliyiz. Burada hepimizin gayretli olması gerekir. Kaybettiğimiz yılları dikkate alırsak, bizim daha kaybedecek yıl değil, dakikalarımız yok. Bu ilçeye hizmet gerekir. Bu ilçeye AK Parti belediyeciliği ile hizmet gelecektir. Onun için yapılacak çok işlerimiz var. Hepimiz çevremizde, mahallemizde, köyümüzde, pazarda, sokakta AK Parti ile ilgili mutlaka çalışmalar yapmalıyız. Çünkü Beşikdüzü’nün hizmet noktasında çok eksiği var. Belediyecilik AK Parti’nin işi. Bugün AK Parti’nin olduğu belediyelerdeki farkı hepiniz en küçükten büyükşehire kadar fark ediyoruz. Biliyorsunuz büyükşehir belediyesi 9 Ekim 2012’de yaşanan sel felaketinde  Beşikdüzü Belediyesi belki kendi imkanlarıyla aylarca bunu temizleme şansı yoktu. Çevre ilçelerden de ufak tefek yardımlar oldu ama Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin bütün ekipleriyle Beşikdüzü’ne adeta karargah kurmasına hepimiz şahit olduk. Bu sayede 24 saat içerisinde Beşikdüzü yaşanabilir bir duruma geldi.

Yerel seçime giderken birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı en üst noktada yapacağız. Hiçbir zaman ben demeden, biz diyerek yolumuza devam edeceğiz. Aday adaylığı süreci biter, adayımız kim olursa olsun, Allah’ın izniyle seçimleri alacağız. Gidilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. Beşikdüzü’nde ak belediyeciliği inşallah kuracağız.”dedi. (Ahmet SARAÇ / Yeşilkıyı Gazetesi)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 21 Kasım 2013, 23:29 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde açılan şube müdürlüğü kadrosuna... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar