VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Beşikdüzüspor’da yeni Başkan Çetin Eksert

yenibaskan2

Beşikdüzüspor’da yeni Başkan Çetin Eksert

Mevcut Başkan Cengiz Karadeniz’in aday olmadığı Beşikdüzüspor’un olağanüstü genel kurulunda seçime tek liste ile giren eğitimci Çetin Eksert Beşikdüzüspor’un yeni başkanı seçildi.

Belediye Kültür Salonunda yapılan olağan üstü genel kurulda divan başkanlığını eski kulüp başkanlardan Op. Dr. İmdat Çıtlak yaptı.

Kongrede Beşikdüzüspor’un Genel Sekreteri Mehmet Balta faaliyet raporunu okuduğu konuşmasında çeşitli branşlarda faaliyet gösteren Beşikdüzüspor’un bu branşlarda aldığı başarıları anlattı, bugün kadar Beşikdüzüspor’a destek veren herkese teşekkür etti.

Daha sonra gelir gider raporları ve denetleme kurulu raporları ayrı ayır okunarak ibra edildi. Dilek ve temenniler bölümünde söz alan Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, ”Beşikdüzüpor Büyükliman yöresine mal olmuş çok önemli bir değerdir. Kulübümüze hizmet eden geçmiş dönemdeki tüm kulüp başkanlarımıza ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Beşikdüzüspor laf ile sevmek yeterli olmaz, yeni seçilen başkan ve yönetim kuruluna hep birlikte destek vermeliyiz. İnanıyorum ki, gelecek sezon Beşikdüzüspor hak ettiği yer olan üçüncü lige yeniden çıkacaktır.” dedi.

Kongrede aday olmayan Beşikdüzüspor eski Başkanı Cengiz Karadeniz, görev süreleri boyunca yönetim kurulu arkadaşlarıyla birlikte Beşikdüzüspor’a en iyi şekilde hizmet etmek için çalıştıklarını belirterek, “İnanıyorum ki, yeni seçilecek olan yönetim kurulu arkadaşlarımız bizim bıraktığımız yerden bayrağı devralarak Beşikdüzüspor’u başarılara taşıyacaklardır. Bundan sonra bizde Beşikdüzüspor’a ihtiyaç duyulduğu her zaman destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Mavi Beyazlı Beşikdüzüspor yeni başkanı Çetin Eksert, geçmiş dönemde kulüpte görev alan tüm başkan, yöneticilere teşekkür ederek başladığı konuşmada şunları söyledi; “Önümüzde iki aylık bir süre var. Bu süre içerisinde sözleşmeleri devam eden oyuncularımızla görüşmelerde bulunacağız.

Teknik kadromuzla birlikte önümüzdeki sezonun planlarını yaparak BAL liginde başarılı olabilecek bir kadro oluşturmanın gayreti içerisinde olacağız. Beşikdüzüspor’a sabit bir gelir sağlayan, tesisleri yapan onursal başkanımız İ. Doğu Gözaçan’a bu tesislerin Beşikdüzüspor’a tahsis eden Beşikdüzü Başkanımız Ramis Uzun’a ve belediye meclis üyelerimize teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçildi ve seçime tek liste giren Çetin Eksert Beşikdüzüspor’un yeni başkanı seçilirken yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Tuncay Bender, Burhan Cahit Erdem, Yavuz Aydın, Arif Hikmet Uzun, Ali Çıtlak, Uğur Akdeniz, Yahya Turan, Şemsittin Uğuz, Mustafa Gündoğdu, Uğur Uzunoğlu, Serkan Dübüş, Ertan Baykan, Hasan Bahar, Koray Kukul ve İsmet Gözaçan.

Kongreye, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Yeşilköy Belediye Başkanı Zülkif Dilli, Oğuz Belediye Başkanı Şakir Yenigün ile siyasi parti temsilcileri katıldı.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 10 Temmuz 2013, 16:50 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika, Spor Haberleri, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar