DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI - 10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ - İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ - MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR - MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ -
BIÇAKÇIOĞLU KARARINI DEĞİŞTİRDİ

BIÇAKÇIOĞLU KARARINI DEĞİŞTİRDİ

Kasabanın Şerifi kararını değiştirdi; “Adayım” dedi.

Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu Beşikdüzüspor gecesinde, önümüzdeki dönem için tekrar aday olacak mı olmayacak mı tartışmalarına son noktayı koydu.

Ali Şükrü Bey Kültür Merkezi Aşiyan Düğün Salonu’nda düzenlenen gecede Belediye Başkanı Bıçakçıoğlu: “Beşikdüzü ilçemizde 21 Eylül tarihinde yaşanan sel felaketi bence kader değil, tedbirsizlik, dikkatsizlik ve ihmaldir.  Yıllardır sorunları halının altına süpere süpüre bu noktaya gelindi. Bu felaketi önlememiz lazım. Sel felaketi 2012’de, daha önceki yıllarda da olmuştu. Biz göreve başladığımız ilk günde derhal denize yeni hatlar döşedik, ama yetmedi. Yapılması gereken şehir merkezinin içinden geçen derelerin üzerine tersip bentlerini yapılması idi. İnşallah Ocak ayının 12’sinde Devlet Su İşleri 10 tanesini ihale edecek. O küçük göletleri yapacağız. Toplamda da 20 göledi yapacağız ve Beşikdüzü bu makus talihi gelecek yıllarda yaşamaması için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

Bıçakçıoğlu konuşmasın şöyle devam etti: “Biz arkadaşlarımla beraber göreve geldiğimizden bu yana yaklaşık 33 ay oldu. Gelirken hırsım vardı, heyecanım vardı, şevkim vardı, şunu şunu yaparız diye bir takım böyle 17 sene geriden uhdelerim vardı. Ama bugün geldiğim noktada, 30 Mart öncesi o bendeki şevk, heyecan, azim ve arzu  inanın kat be kat arttı. Yani azalmamış artmış. Birileri, ben gün saydıkça diyorlar ki, “Orhan Bıçakçıoğlu galiba bir dönem yapıp gidecek.” Karar ettim. En az üç dönem daha belediye başkanıyım. Bu vatandaş beni seçerse bu  Beşikdüzü’ne hayatımı vakfedeceğim. Allah bana ömür verirse ölene kadar  belediye başkanı olmak için mücadele edeceğim. Çünkü bu Beşikdüzü’nün yapılması gereken o kadar çok şeyi var ki, kimileri hayal dahi edemeyecek. Önümüzdeki hafta Fransa’nın Lyon kentine gideceğim. Bir sonra ki ay İngiltere’ye gidiyorum. Bu Beşikdüzü’ne kazandıracağım projeler var. Yapmak istediklerim var. Gelecek nesilleri kurtarmamız lazım. Çocuklarımızı, torunlarımızı yaşatmamız lazım. Beşikdüzü’nü yaşat ki Beşikdüzü’nde birileri yaşasın. Ben bu Beşikdüzü’nü çok seviyorum.”

Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu konuşmasının sonunda, “2016 yılı içerisinde bizi üzen bir çok olaylar oldu. Bir çok şehit verdik. Onlara Allah’tan rahmet diliyorum. Yine bu memleketin evladı bu dönem içerisinde bu ülkenin İçişleri Bakanlığı’na geldi. Gak diyenin kafasına vuruyor. Guk diyenin kulağından tutup içeri atıyor. Bu hareket devam ettiği sürece bu anarşiyi, bu terörü Sayın Bakanımız Süleyman Soylu bitirir. Umut ediyor ve diliyorum ki; tüm bu olayların sonunu almak ta Sayın Süleyman Soylu Bakanımıza nasip olacaktır” diye konuştu.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 26 Aralık 2016, 23:34 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA...

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİR...

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ Vakfıkebir Bölge Yatılı Kız Kur’an... [Devamı]
İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN̵...

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın,... [Devamı]
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
Popüler Haberler


DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA...

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü Kasım ayı mutat din görevlileri toplantısı... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar