MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ - ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU -
Bıçakçıoğlu: “Su projesini bile ben çizdirdim. Beşikdüzü’ne 200 yataklı hastane kuruyordum, kurdurtmadılar bana”

orhan hunerli koyu

Bıçakçıoğlu: “Su projesini bile 2000 yılında 4 trilyona ben çizdirdim. Kanalizasyon yapıyor dediler. O, kanalizasyonu 12 yıl önce ben ihale ettirdim. O dönemin mevcut belediye başkanı, müteahhidi tekme tokat buradan kovdu”

AK Parti Beşikdüzü Belediye Başkan adayı Orhan Bıçakçıoğlu; “Bu millet için yollara düştük. Bizim dünya görüşümüzde bu millete hizmet etmek var. Hizmetkâr olmak var” dedi.

111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

“Beşikdüzü’nde doğan Beşikdüzü’nde doymuyor. Bu Beşikdüzü’ne para girmesi lazım.”

Seçim çalışmaları kapsamında İlçe Başkanı Harun Demirci ve partililerle birlikte Hünerli Köyü’nü ziyaret ederek, hem muhtar ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Bıçakçıoğlu, “Beşikdüzü’nün 30 sene önceki nüfusu nerdeyse 30 bindi. Şimdi ise nüfusumuz 20 binlere düştü. Beşikdüzü’nde doğan Beşikdüzü’nde doymuyor. Herkes çoluk çocuğunun rızkını, nafakasını gurbette arıyor. O zaman Beşikdüzü’nün ekonomisinin canlanması lazım. Bu Beşikdüzü’ne para girmesi lazım. Beşikdüzü’nden Zemberek, Hünerli Köylerine kadar olan tüm yolları altınla kaplasak, hiçbirinizin ekonomik durumu bir lira artmaz. Beşikdüzü ölüyor. Ben milletvekili iken, Beşikdüzü’ne Organize Sanayi Bölgesi, Hükümet Konağı, Sağlık Ocağı, Sağlık Meslek Lisesi, Öğretmen Okulu Sosyal tesisleri, sahil geçiş yolu, bütün köylere eşit miktarda betonlamalar gibi hizmetler getirdim. Beşikdüzü’ne hizmet için bu görevi kabul ettim. Bu seçim süreci boyunca şunu yapacağım demeyeceğim. Söylersem bana oy vermeyin. Ben çalışacağım diyorum” dedi.

Su projesini bile ben çizdirdim”

“Milletvekili iken mevcut belediye başkanı, müteahhidi Beşikdüzü’nden kovdu. 200 yataklı hastane kuruyordum. Çok ağladım, kurdurtmadılar bana.”

30 Mart’ta bir oy vereceksiniz. Sonra arkanıza yaslanıp keyifle hizmetlerimi izleyeceksiniz. İnanın bana milletvekili iken, Beşikdüzü’ne hizmeti getirmek için beni, iğnenin deliğinden geçirdi o dönemin belediye başkanı. Bir belediye başkanı projeyi yapıp koltuğunun altına alıp Ankara’da kapı kapı dolaşmazsa, oradan buraya para gelmez. Arsin gibi küçük bir ilçe. Beşikdüzü’nden daha küçük bir ilçe. Geçen sene 2013 yılında, Ankara’da İller Bankası’ndan 23 trilyon para aldı. Beşikdüzü Belediyesi’nin aldığı bir şey yok. Proje yok. Bugün bir yerde mevcut başkanın suyu yaptığını söylediler. Su projesini bile 2000 yılında 4 trilyona ben çizdirdim. Kanalizasyon yapıyor dediler. O, kanalizasyonu 12 yıl önce ben ihale ettirdim. O dönemin mevcut belediye başkanı, müteahhidi tekme tokat buradan kovdu. Sağlık Meslek Lisesi’nin ihalesini yaptım. Müteahhide arsayı teslim edeceğiz. Altı ay geçti yerini bize teslim etmediler. 12 yıl önce ben Beşikdüzü’ne 200 yataklı hastane kuruyordum. Çok ağladım, kurdurtmadılar bana. Bu hırs bana bu teklif edilen görevi kabul etmem gerektiğine inandırdı. Dedim Orhan yapacak bir şeylerin daha olmalı. Bu görevi bana verirseniz her ay muhtarlarımızla, sivil toplum örgütleriyle, siyasi partilerin yöneticileriyle toplantı yapacağız ve ortak aklı harekete geçireceğiz. Bir mastır planı yapacağız. Bu işin partisi yok. Hizmetin partisi olmaz” diye konuştu. Hünerli Köyü Muhtarı Sait Çağlar Bıçakçıoğlu’na su, yol, asfalt ve beton yol konusunda taleplerini aktararak destek istedi. (Muhammet TAŞ)

11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 15 Şubat 2014, 00:44 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
Popüler Haberler


MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, beraberinde ilçe vaizi Nuri Dural ile birlikte Kaymakam... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar