VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Cezaevi kesinleşti

Cezaevi kesinleşti

AKP Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu beraberinde İl Başkan Yardımcısı Nevzat Çabuk ve bazı il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Beşikdüzü ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Beşikdüzü’ne gelişinde İlçe Başkanı Harun Demirci ve partililer tarafından karşılanan AK Parti Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu burada yaptığı konuşmada bölge cezaevinin Beşikdüzü’nde yapılacağını ve bunun için gerekli prosedürün işlediğini söyledi.

Seymenoğlu; “Bize seçim veya referandum için çalışma yapmıyoruz. Her zaman halkın içerisindeyiz. Beşikdüzü ilçemiz bizim en güzel ilçelerimizden birisidir. Burada birçok kez bulundum bulunmaya da devam edeceğiz.

Beşikdüzü ilçemizin bir cezaevi beklentisi var. Yatırım programına girdi inşallah bu yatırımı Beşikdüzü’ne kazandıracağız. Beşikdüzü’nün bu beklentisine cevap verilecek. Köy yollarımızla ilgili eksiklikler var onları da tamamlamaya çalışıyoruz. Sizde takdir edersiniz ki KÖYDES projesi ile Cumhuriyet tarihinin en büyük hizmetleri yapıldı” dedi.

Adliyenin kapanmaması için gayret gösterdik

Adliyenin kapatılması konusuna da değinen Seymenoğlu, “Adliyeler yargının hızlanması ve daha adil yargılamaların yapılması amacıyla merkezileştirme politikası çerçevesinde HSYK tarafından kapatıldı. Bizde bu kararın değiştirilmesi için girişimlerde bulunduk. Özellikle Beşikdüzü ve Araklı adliyelerinin kapatılmaması gerektiğini ifade ettik. Ancak bildiğiniz gibi HSYK bağımsız bir kuruluş ve böyle bir karar aldılar” dedi. AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı Harun Demirci ise, Seymenoğlu’nun yaptıkları çalışmalarda kendilerine her zaman destek verdiğini belirterek ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti. Başkan Harun Demirci; “Cezaevi ile ilgili kendisi gerekli açıklamaları yaptı. Adliyenin kapatılmaması için vekilimizin büyük gayretleri oldu.

Önümüzdeki dönemde bu konuya bir çözüm getirileceğini düşünüyoruz. Stadyum konusunda Sayın Bakanımız arsayı bulun stadyumu yapalım dedi. Arsa konusunda sıkıntılar yaşadık. Bölgemizde arazi darlığı var. Bakanımız stadyum için daha sonraki süreçte para sözü verdi. Önerdiği para ile de yer bulamadık. Ligler başlayacak bu konuya bir çözüm üretmek zorundayız” diye konuştu.

Muhamet TAŞ / Objektif Haber

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 09 Ağustos 2012, 02:03 tarihinde Ekonomi, Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  1. Avatar YILMAZ GÜDÜ dedi ki:

    Beşikdüzü ilçesi ilk olarak öğretmen okulunun açıldığı yerdir.Eğitimden korkanlar tabiki buraya cezaevi yapacaklar.Eğitimli insanlardan neden bu kadar korkuyorsunuz anlamadım.Buraya yapacak başka yatırım bulamadınızmı.Bütün ipsizler angutlar hücüm edecek buralara bir bu eksikti.AFERİN BRAVO..

  2. Avatar ali alayoğlu dedi ki:

    Adliye kaldırıldığı zamanda çıkaydın ortayada bi basın toplantısı yapaydın.neymiş cezaevi yapılıyormuş.gerek yok hükümet binası boşalıyor orayı yaparsın cezaevi.hazır mekan işte

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde açılan şube müdürlüğü kadrosuna... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar