MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK - MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU - MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ - MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM’DE TOSUN PAŞA’NIN KONUĞU OLDU - ZEKAT ve FİDRELERİNİZİ GERÇEK İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRMAYA TALİBİZ -
Cezaevi kesinleşti

Cezaevi kesinleşti

AKP Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu beraberinde İl Başkan Yardımcısı Nevzat Çabuk ve bazı il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Beşikdüzü ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Beşikdüzü’ne gelişinde İlçe Başkanı Harun Demirci ve partililer tarafından karşılanan AK Parti Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu burada yaptığı konuşmada bölge cezaevinin Beşikdüzü’nde yapılacağını ve bunun için gerekli prosedürün işlediğini söyledi.

Seymenoğlu; “Bize seçim veya referandum için çalışma yapmıyoruz. Her zaman halkın içerisindeyiz. Beşikdüzü ilçemiz bizim en güzel ilçelerimizden birisidir. Burada birçok kez bulundum bulunmaya da devam edeceğiz.

Beşikdüzü ilçemizin bir cezaevi beklentisi var. Yatırım programına girdi inşallah bu yatırımı Beşikdüzü’ne kazandıracağız. Beşikdüzü’nün bu beklentisine cevap verilecek. Köy yollarımızla ilgili eksiklikler var onları da tamamlamaya çalışıyoruz. Sizde takdir edersiniz ki KÖYDES projesi ile Cumhuriyet tarihinin en büyük hizmetleri yapıldı” dedi.

Adliyenin kapanmaması için gayret gösterdik

Adliyenin kapatılması konusuna da değinen Seymenoğlu, “Adliyeler yargının hızlanması ve daha adil yargılamaların yapılması amacıyla merkezileştirme politikası çerçevesinde HSYK tarafından kapatıldı. Bizde bu kararın değiştirilmesi için girişimlerde bulunduk. Özellikle Beşikdüzü ve Araklı adliyelerinin kapatılmaması gerektiğini ifade ettik. Ancak bildiğiniz gibi HSYK bağımsız bir kuruluş ve böyle bir karar aldılar” dedi. AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı Harun Demirci ise, Seymenoğlu’nun yaptıkları çalışmalarda kendilerine her zaman destek verdiğini belirterek ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti. Başkan Harun Demirci; “Cezaevi ile ilgili kendisi gerekli açıklamaları yaptı. Adliyenin kapatılmaması için vekilimizin büyük gayretleri oldu.

Önümüzdeki dönemde bu konuya bir çözüm getirileceğini düşünüyoruz. Stadyum konusunda Sayın Bakanımız arsayı bulun stadyumu yapalım dedi. Arsa konusunda sıkıntılar yaşadık. Bölgemizde arazi darlığı var. Bakanımız stadyum için daha sonraki süreçte para sözü verdi. Önerdiği para ile de yer bulamadık. Ligler başlayacak bu konuya bir çözüm üretmek zorundayız” diye konuştu.

Muhamet TAŞ / Objektif Haber

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 09 Ağustos 2012, 02:03 tarihinde Ekonomi, Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  1. Avatar YILMAZ GÜDÜ dedi ki:

    Beşikdüzü ilçesi ilk olarak öğretmen okulunun açıldığı yerdir.Eğitimden korkanlar tabiki buraya cezaevi yapacaklar.Eğitimli insanlardan neden bu kadar korkuyorsunuz anlamadım.Buraya yapacak başka yatırım bulamadınızmı.Bütün ipsizler angutlar hücüm edecek buralara bir bu eksikti.AFERİN BRAVO..

  2. Avatar ali alayoğlu dedi ki:

    Adliye kaldırıldığı zamanda çıkaydın ortayada bi basın toplantısı yapaydın.neymiş cezaevi yapılıyormuş.gerek yok hükümet binası boşalıyor orayı yaparsın cezaevi.hazır mekan işte

Benzer Haberler
MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK

MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN...

MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK Kızılay’ın Vakfıkebir... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU

MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CAN...

MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU Video  Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ

MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ...

Vakfıkebir İlçe Vaizi Ekrem Akbaş’ın, İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal ile Zekat konusunda... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM’DE TOSUN PAŞA’NIN KONUĞU OLDU

MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM’DE TOSUN P...

MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM RADYOSU’NDA TOSUN PAŞA’NIN KONUĞU OLDU Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ZEKAT ve FİDRELERİNİZİ GERÇEK İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRMAYA TALİBİZ

ZEKAT ve FİDRELERİNİZİ GERÇEK İHTİYAÇ SA...

KIYMETLİ KARDEŞLERİMİZ! Türkiye Diyanet Vakfı Vakfıkebir Şubesi olarak Zekat, Fidre, Fidye ve... [Devamı]
VAKFIKEBİR MÜFTÜSÜ HÜSEYİN KÖKSAL İLE RÖPORTAJ

VAKFIKEBİR MÜFTÜSÜ HÜSEYİN KÖKSAL İLE RÖ...

VAKFIKEBİR MÜFTÜSÜ HÜSEYİN KÖKSAL İLE… Vakfıkebir İlçe Vaizi Ekrem Akbaş, İlçe Müftüsü... [Devamı]
VAKFIKEBİR MÜFTÜLÜĞÜNDEN İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA YARDIM ELİ

VAKFIKEBİR MÜFTÜLÜĞÜNDEN İHTİYAÇ SAHİBİ ...

VAKFIKEBİR MÜFTÜLÜĞÜNDEN İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA YARDIM ELİ Vakfıkebir İlçe Müftülüğü’nden,... [Devamı]
Popüler Haberler


MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK

MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN...

MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK Kızılay’ın Vakfıkebir ilçesinde düzenlediği kan bağışı... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar