BÖLGEMİZDE TEK - KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN PROGRAMI - MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK - MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU - MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ -
CHP’den Açıklama

MHP Beşikdüzü ilçe Başkan Yardımcısı Kazım Zıp’ın açıklamalarına Belediye Başkanı Şakir Yenigün ile Beşikdüzü CHP İlçe Başkanı Cemal Sezgin cevap verdi.

SİYASİ BİR KARALAMADIR

“MHP Beşikdüzü İlçe Başkan Yardımcısı Kazım Zıp imzası ile yayınlanan yazı asılsız astarsız bir şikayet niteliğindedir.”diyen Başkan Yenigün, “Asıl amacı siyasi bir karalamadan öteye gitmediğini bilmek gerekir. Çünkü Belediye Başkanlarının görevi sadece mücavir alanlar içinde değil, halkının yaşadığı yayla, mezra gibi alanları da içine almaktadır.”dedi.

YAYLADA SU DEPOSU YAPIMI VAR

Yenigün, “Kazım Zıp´ın iddia ettiği Kadırga Yaylası aynı zamanda Kazım Zıp´ın da yaylasıdır. 10-24 Eylül tarihleri arası izinliyim. Bu tarihlerde günü birlik ara sıra yaylaya çıkış nedenim yaylada içme suyu projesi ile uğraşmaktır. Depo vatandaş belediye işbirliği ile yapılmaktadır. Bu arada kendi oturmuş olduğum evin tamiratı da Haziran ayından beri devam ediyor. İzinli günlerimle tamiratın alakası yoktur. Evim için sivil araçlarla da nakliye yapılmıştır. Evimin nakliye giderlerini karşılıyorum. Belediyeye kestirdiğim tahsilat makbuzlarım elindedir”

GEREKLİ, ENCÜMEN KARARI VAR

İçme suyu deposunun yapımının devam ettiği, kontrol amacıyla yine yaylaya gideceğini belirten Belediye Başkanı Şakir Yenigün: “Elaman ve araç görevlendirilip gönderildi. Bu hususta belediye encümeninden gerekli kararları aldım. Çünkü sözü edilen Kadırga Yaylası Oğuz Obasında 200 hanenin üzerinde Oğuz Beldesinden insan yaşıyor. Hatta aynı yaylada Çakırlı, Dolanlı, Resullü Köylerinden 200 ´e yakın hane bulunuyor.”

ASILSIZ İDDİA

Yenigün; Hizmet bu insanların tümüne götürüyoruz. Bu asılsız yazıyı yazan MHP Beşikdüzü İlçe Başkan Yardımcısı Sayın Kazım Zıp´ın aynı zamanda Oğuz Köyleri Yardımlaşma Derneği Başkanıdır. Sayın Kazım Zıp’ın Oğuz Beldesi’nden 200’e yakın hanenin yaşadığı Kadırga Yaylası’nda yürütülen su projesini hedef alması düşündürücüdür. Bu açıklamanın ne amaçla ve kimler için yapılmış olduğuna anlam veremedim. Açıklamayı talihsiz bir siyasi karalama olarak yorumluyorum.

BAŞKANIMIZA GÜVENİYORUZ

Beşikdüzü CHP İlçe Başkanı Cemal Sezgin’de MHP İlçe Başkan Yardımcısı Kazım Zıp’ın açıklamalarıyla ilgili şunları söyledi: “Gerek Beşikdüzü Belediye Başkanımız gerekse Oğuz Belediye Başkanımız çalışmalarında hiçbir zaman çalışkanlıklarından ve güvenirliliklerinden ödün vermediklerini, vermeyeceklerini herkes bilir. Şayet yaklaşan yerel seçimler hedeflenmişse ve bu amaçla kasıtlı, sansasyonel haberler yaratılmak isteniyorsa da CHP gerekli yanıtı verir” dedi.

Haber: Muhammet TAŞ / Beşikduzugazetesi.com

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 01 Ekim 2012, 21:01 tarihinde Genel, Siyaset, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

  1. Avatar Emir Özdemir dedi ki:

    Sayın başkanıma oğuz beldesinin bir halkı olarak destek veriyorum başkanım sizi karalamak isteyenlere bizler inanmıyor ve tam destek arkanızdayız meyve veren ağaç taşlanır. O araç size ananızın ak sütü kadar helal dir. ve hizmetleriniz den memnunuz saygılarımla

Benzer Haberler
BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK BEŞİKDÜZÜ İLÇEMİZE, BÖLGEMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN! Beşikdüzü Ahmet... [Devamı]
KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN PROGRAMI

KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN P...

VAKFIKEBİR’DE, KADİR GECESİ’NE ÖZEL CANLI YAYIN PROGRAMI DÜZENLENDİ Vakfıkebir İlçe... [Devamı]
MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK

MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN...

MÜFTÜLÜK PERSONELİ VE VATANDAŞLARDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK Kızılay’ın Vakfıkebir... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU

MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CAN...

MÜFTÜ KÖKSAL TRT TRABZON RADYOSU’NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU Video  Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ

MÜFTÜ KÖKSAL İLE ÖZEL RÖPORTAJ...

Vakfıkebir İlçe Vaizi Ekrem Akbaş’ın, İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal ile Zekat konusunda... [Devamı]
MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM’DE TOSUN PAŞA’NIN KONUĞU OLDU

MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM’DE TOSUN P...

MÜFTÜ KÖKSAL, MERCAN FM RADYOSU’NDA TOSUN PAŞA’NIN KONUĞU OLDU Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ZEKAT ve FİDRELERİNİZİ GERÇEK İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRMAYA TALİBİZ

ZEKAT ve FİDRELERİNİZİ GERÇEK İHTİYAÇ SA...

KIYMETLİ KARDEŞLERİMİZ! Türkiye Diyanet Vakfı Vakfıkebir Şubesi olarak Zekat, Fidre, Fidye ve... [Devamı]
Popüler Haberler


BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK

BÖLGEMİZDE TEK BEŞİKDÜZÜ İLÇEMİZE, BÖLGEMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN! Beşikdüzü Ahmet Gün Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fen Bilimleri... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar