VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
CHP’nin Adayı “Uludüz” Oldu

chpvkuluduz1

30 Mart 2014 yerel seçimleri yaklaşırken, Vakfıkebir Belediye Başkanlığı için ilk adayı CHP açıkladı. Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı Emin Uludüz oldu. Uludüz ve Keskin Gazetemizi ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu.

Vakfıkebir Belediye Başkanlığı için adayını kesinleştiren Cumhuriyet Halk Partisi, İlçe Başkanı Mehmet Keskin ve Belediye Başkan Adayı Emin Uludüz ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek düşüncelerini aktardılar.

TTSO Meclis Üyesi ve işadamı Emin Uludüz CHP’nin  Vakfıkebir Belediye başkan adayı oldu. Uludüz konuyla ilgili yaptığı konuşmasında “Vakfıkebir halkı bize güvensin. İnşallah halkımız Vakfıkebir’i emin ellere teslim edecek. İlçemiz için elimizden ne gelirse yapacağımızdan halkımız emin olsun” dedi.

chpvkuluduz2

CHP Belediye Başkan adayı Emin Uludüz adaylığının kesinleşmesinden sonra yaptığı açıklamada; “Ben sadece Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı değil, Vakfıkebir’in adayıyım. Vakfıkebir İlçemiz için yola çıktık. Biz, Vakfıkebir sevdalısıyız. Daha önce çeşitli sivil toplum örgütlerinde, siyasi partilerde, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde görev yaptım. İlçemizin, bölgemizin gelişip kalkınması için bugüne kadar elimizden gelen her şeyi yapmaya çalıştık. Birçok hizmetler gerçekleştirdik. Bu vesile ile toplumdan gelen istekler doğrultusunda, partililerden ve Cumhuriyet Halk Partisi’nden gelen yoğun talepler doğrultusunda böyle bir karar aldık ve bu yola çıktık.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir görevim var. Bu görevimizden feragat ederek, ilçemize daha iyi hizmet nasıl edebiliriz, Vakfıkebir’in değişmesi ve gelişmesi için neler yapılabilir, bunları yoğurup kotarabilmek ve gerçekleştirebilmek için belediye başkan adayı olduk. Allah yolumuzu açık eylesin. Vakfıkebir İlçemize vereceğimiz çok daha hizmetler vardır. Hepsi birbirinden yetenekli insanlardan oluşan ekibimizle, şirin ilçemizin güzel insanlarına en iyi şekilde hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağız. Vakfıkebir İlçemiz her şeye layıktır. Bunun için söylediklerimizi eyleme geçirebilmek için bir makam sahibi, bir yetki sahibi olmamız gerekiyor. Halkımız da bu yetkiyi bize verirse, bu yetkiyi en iyi şekilde değerlendireceğiz. Daha sonra projelerimizi, neler yapacağız, geçmişteki belediye başkanlarımızı eleştiren değil, onlar ne kadar yapabildi, biz de onların üzerine ne kadar ilave yapabiliriz. Diğer yandan, Türkiye’de var olan tek başına bir iktidar var. İktidarın nimetlerinden belirli süreler içerisinde ilçemiz yararlanamadı. Bunlardan ilçemizi nasıl yararlandırabiliriz, ilçemize neler kazandırabiliriz. Bunları yapmak için bu göreve talip olduk. İlk defa halkın içinden gelen bir kişi olarak, esnaf, sanayici, tüccar olarak Vakfıkebir yönetimine talip oluyorum.  47 yıldır ilçemizi birbirinden değerli insanlar yönetmiştir, hepsi de bir şeyler yapmaya çalıştı.  İlk defa iş adamı, esnaf olarak halkın dertleriyle dertlenen bir aday çıkıyor. Dolayısıyla bunu en iyi şekilde değerlendirip, yani biz buraya halkımıza hizmetkâr olmak için geliyoruz. Vakfıkebir sevdalısı olarak geliyoruz. Elimizden geleni yapacağız. Vakfıkebir halkının bize güvenmesini istiyorum, benim ismim nasıl Emin’se, halkımız Vakfıkebir’i ‘Emin’ ellere teslim edecek. İlçemiz için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Yeter ki halkımız bize güvensin, yetki versin” şeklinde konuştu.

Alıntı: buyuklimanpostasi.com

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 21 Kasım 2013, 00:17 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde açılan şube müdürlüğü kadrosuna... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar