VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Demirci’den sert açıklama

Ak Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı, İl Genel Meclisi üyesi Harun Demirci, partisini ve şahsını eleştirenlere veryansın etti. Belediyenin oteli satmakla büyük hata yaptıklarını söyledi.

-Taş üstüne taş koymadılar

-Dört yıl beklediler, hiçbir şey yapmadılar

Ak Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı, İl Genel Meclisi üyesi Harun Demirci yönetim kurulu üyeleriyle birlikte parti binasında düzenlediği basın toplantısında son günlerde AK Parti ilçe teşkilatı ve şahsına yönelik yerel basında çıkan haberlere sert tepki gösterdi, belediyeyi hiçbir iş yapmamakla suçladı.

YIPRATMA POLİTİKASI

Demirci, “İlimizin büyükşehir olması ve tüm köylerimizin ilçe belediyesine ve büyükşehir belediyesine oy verecek olması nedeniyle seçim kaygısına düşenler, ilçemizde Ak Parti’nin yükselişini hazmedemeyenler, son günlerde şahsımı ve partimizi yıpratma gayreti içine girmişlerdir. Bizler Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak bu gayretlerin hangi mahfillerde planlandığını çok iyi biliyoruz. Şunun çok iyi bilinmesini istiyoruz ki, bu gayretler beyhudedir. Hiçbir karalama ve yıpratma gayreti, Ak Parti’nin ilçemize hizmet etme gayretini, yükselişini ve birlik-beraberliğini asla bozamayacaktır. ”dedi.

OTELİ SATMAK BU İLÇEYE İHANETTİR

Demirci, önümüzde yerel seçimlerin olacağını belirterek, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun’u ilçede taş üstüne taş koyamamakla suçladı. “Şu anda ilçemizde CHP’li bir belediye başkanı var. Allah aşkına söyleyin, dört yıldır bu ilçenin refahı ve gelişimi için ne yaptılar. Gözle görülür elle tutulur herhangi bir şey yaptılar mı? Tabiî ki hiçbir şey. Şimdi seçimler geldi çattı. Bu ilçede taş üstüne taş koymayanlar, koyamadıkları gibi geçmişin mirası Bestt Oteli satışa çıkardılar. Bu ilçenin bu otele ihtiyacı var. Bu oteli satmak bu ilçe halkına, öncelikle bu eseri ortaya çıkaran, bu eserin yapımında emeği geçen ebediyete intikal etmiş olanlara da çok büyük bir haksızlıktır. Bunlardan bir tanesi de eski belediye başkanı rahmetli Mehmet Gözaçan’dır. Satmak çok kolaydır. Kaç kere satışa çıkardınız satamadınız, ille de satacağız diyorsunuz. Bunu satmak bu ilçeye ihanettir. Bu otel bu ilçeye kazandırılmalıdır. Beşikdüzü Belediyesi bunu, yap-işlet devret modeline göre bu ilçeye kazandırmalıdır. Bugün Best Oteli satanlar, satacak olanlar yarın neyi bulup satacaksınız? Neden satma gereği duyuyorsunuz? Yoksa seçimler geldi, bunu seçimlerde mi kullanacaksınız?”

GÜNÜ KURTARMA ADINA OTELİ SATMAYIN

Demirci, “Projeciyim diyenler, biz projecilikten geliyoruz diyenler, bir proje ile ortaya çıkıp bu ilçeye bunu nasıl kazandırırız diye çalışma yapmalıdır. Profesyonel bir otel işletmecisine, bir turizm işletmecisine bunu kazandırmalıdır. Satarak bir yere varılmaz. Bu otel bu ilçenin malıdır, belediyenin taşınmazıdır. Belediyenin taşınmazı yine belediyenin olmalıdır. Günü kurtarma adına bunu satmayınız. Bestt Otel bu ilçe ve belediye için gereklidir. Hangi taşınmazı aldınız da, hangi gayrimenkulü aldınız da geçmişin mirası olan Bestt Oteli satıyorsunuz? Dört yıl beklediniz, hiçbir şey yapmadınız. Şimdi de illa satacağız diyorsunuz. Kaça satarsanız satınız. Sonuçta yerine konulmadığı zaman bugün aldığınız rakamlar belki size çok cazip gelebilir ama ertesi gün elinizde hiçbir şey kalmayacaktır. Biz bu düşüncedeyiz, Bestt Otelin asla satılmasını istemiyoruz.”diye konuştu.

 

Haber: Muhammet TAŞ / Objektif Haber/Beşikdüzü

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 22 Aralık 2012, 00:02 tarihinde Genel, Siyaset, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde açılan şube müdürlüğü kadrosuna... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar