VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Dilli İddialı Konuştu: “30 Martta ben kazanacağım”

zulkif dilli iddiali ben kazanacagim

Beşikdüzü bağımsız belediye başkan adayı ve Yeşilköy Beldesi Belediye Başkanı Zülküf Dilli, 30 Mart 2014 de Beşikdüzü’ne Belediye Başkanı olacağını savundu.

Beşikdüzü Bağımsız belediye başkan adayı Zülküf Dilli, ”Beşikdüzülülere sesleniyorum; omuzlarımıza basarak bize muhalefet yapanlara bu seçimde ders verin. Bana önümüzdeki seçimde yetki verdiklerinde ki öyle inanıyor ve güveniyorum, Beşikdüzü’ne bir Beşikdüzü daha kattığımı göreceklerdir” dedi.

“Beşikdüzü’nün sorunlarını en iyi ben bilirim”

Beşikdüzü bağımsız belediye başkan adayı ve Yeşilköy Belediye Başkanı Zülküf Dilli açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Beşikdüzü’nde belediye başkanlığı için aday olan herkese saygım var. O da bir şereftir. Benim yaptığım hizmetler ortada. Ben en iyisini yapacak olduğum için adayım diyorum. Ben belediye başkanı, müdürlük hastası değilim. Benim dışımda Beşikdüzü’nde bir kişi daha fazla hizmet koyacaksa Mevla beni başkanlığa nasip etmesin. Zülküf Dilli olarak bana önümüzdeki seçimde yetki verdiklerinde ki öyle inanıyor ve güveniyorum, Beşikdüzü’ne bir Beşikdüzü daha kattığımı göreceklerdir. Hizmette durmak yok, görevimin son dakikasına kadar hizmete devam edeceğim. Yeşilköy’e belediye başkanı olduğum günden bu güne kadar beldeme çok kısıtlı imkânlarla büyük hizmetler verdim. Beldemin su, yol, hatta kanalizasyon sorunlarını büyük ölçüde çözdüm. Bundan sonraki hizmetlerimi Beşikdüzü halkıma sunacağım. Beşikdüzü İlçesi’nin ara sokakları dâhil tüm sorunlarını en iyi ben bilirim. Halkımın oyları ile seçilerek Beşikdüzü Belediye Başkanı olduğum takdirde ilçemde hiçbir sorun kalmayıncaya kadar bütün gücümle çalışacağım” şeklinde konuştu.

“30 Martta ben kazanacağım”

Geçen dönem AK Parti iktidarından hizmet alabilmek için aday olmayı düşündüğünü, fakat süreç içinde farklı olaylar yaşandığı için vazgeçtiğini ve bağımsız olarak seçimlere girip kazandığını söyleyen Zülküf Dilli, “Genel başkanım olması sebebiyle sadece Süleyman Soylu beyle konuştum ve Beşikdüzü’nün genel durumunu anlattım. Onun dışında da ilçe teşkilatıyla konuştum ve değerlendirmelerde bulunduk. Seçimi ben kazanacağım. Doğru söylediğimi 30 Martta göreceksiniz” ifadelerine yer verdi.

“Eğer bu insanlara hizmet etmişsen vatandaş seni unutmaz, bulup oyunu sana verir” şeklinde konuşan Dilli, “Ben 22 yaşından bu yana Beşikdüzü Belediyesine başkan olmaya baş koydum. Önce il genel meclis üyeliği ve iki dönem beldemde belediye başkanı olarak hizmet ettim. Biz 30 yıldır siyaset yapıyoruz ve bizi ilçede tanımayan yoktur. Beşikdüzü’nde belediye başkanlığı için aday olan herkese saygım var. O da bir şereftir. Benim yaptığım hizmetler ortada. Ben en iyisini yapacak olduğum için adayım diyorum. Ben belediye başkanı, müdürlük hastası değilim. Benim dışımda Beşikdüzü’nde bir kişi daha fazla hizmet koyacaksa Mevla beni başkanlığa nasip etmesin. Ben Beşikdüzü aşığım ve seçildiğimde hizmetin en iyisini yapacağım. Ben tüm siyasi partilerin adayıyım ve bunun için bağımsız adayım. Beşikdüzü’nde ilçe başkanlığımı bilen herkes benim siyasi bir görüşümün olmadığını bilir. Ben 15 yıldır siyasi olarak gündemde, idareci konumunda olan bir kişiyim. Ben Zülküf Dilli olarak,  bana önümüzdeki seçimde yetki verdiklerinde ki öyle inanıyor ve güveniyorum, Beşikdüzü’ne bir Beşikdüzü daha kattığımı göreceklerdir” dedi. (Ziya FİDAYE)

 

1

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 29 Aralık 2013, 20:42 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar