ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI -
Diyanet Sen Trabzon İl Yönetimi Vakfıkebir’i Ziyaret Etti

diyanet-sen1-2015

Diyanet Sen Trabzon İl Yönetimi Vakfıkebir’i Ziyaret Etti

Diyanet Sen Trabzon İl Yönetimi Vakfıkebir İlçe Müftülüğü’nü ziyaretinin ardından üyeleriyle bir toplantı gerçekleştirdi. Ardından İlçe Müftülüğü personelinin aylık mutat toplantısına da katılan Diyanet Sen Trabzon İl Şube Başkanı Metin Aydın ve beraberindekiler Kaymakam Yıldıray Malğaç’ı da makamında ziyaret ettiler.

diyanet-sen0-2015

Diyanet Sen Trabzon İl Yönetiminin Vakfıkebir İlçe Müftülüğü’nü ziyaretlerinin ardından, Diyanet-Sen İlçe Temsilciliğinin Yalıköy’de düzenlediği yemekli toplantıya Diyanet Sen Trabzon Şube Başkanı Metin Aydın, yardımcıları Mehmet Yaşar, Cihat Erdoğan, Diyanet-Sen Vakfıkebir İlçe Temsilcisi Davut Ertürk ve Diyanet Sen üyeleri katıldılar.

Toplantıya davetli olarak iştirak eden İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal, Trabzon’dan gelen misafirler ve din görevlileriyle bir süre sohbetin ardından, sendikaların ayrıştırıcı değil birleştirici olması gerektiğinin altını çizerek toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu ve yoğun programları nedeniyle müsaade isteyerek toplantıdan ayrıldı.

Diyanet-Sen Vakfıkebir İlçe Temsilcisi Davut Ertürk, toplantıya katılanlara teşekkür konuşmasının ardından yapılan faaliyetleri anlattı. Daha sonra Diyanet Sen Trabzon İl Başkanı söz alarak ev sahibi ilçe temsilciliğine ve katılımcılara teşekkür etti.

İlçe Müftülüğü’nün Gençlik Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirdiği aylık mutat toplantısına da katılan Diyanet Sen Trabzon İl Başkanı Metin Aydın burada yaptığı konuşmasında, “Yeniden göreve atanan Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Sayın Mehmet Görmez’e başarılar diliyorum. Yeniden atanması bizi memnun etmiştir. Diyanet camiası bir ailedir, biz her zaman birleştirici olacağız. Bizim sendikadan olsun yada olmasın, her bir kardeşimize yardımcı olmaya hazırız. İçi doldurulmadan oldu bittiye getirilen rotasyon kaldırılmıştır. Biz problem çözmek için uğraş veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz” dedi.

diyanet-sen5-2015

Bu güne kadar elde edilen kazanımları da anlatan İl Başkanı Aydın, atamalarda ki aksaklıklar, isimsiz şikayetler, vergi matrahı, pazar günü mesaisi, İlitam, toplu sözleşme konularına değindi. Türkiye genelinde her meslektaşımızın sıkıntıları ilçe temsilcileri aracılığıyla İl Başkanlıklarına, İl Başkanlıkları aracılığıyla da genel merkezde rapor halinde toplanmış ve Memur-Sen Genel Başkanımız tarafından Sayın Başbakanımıza sunulmuştur. Rapor haline gelen ve her meslektaşımızın dert yandığı tüm hususların takipçisi olacağız. Güçlü ve etkili sendikanız olarak bizi desteklemeye ve bize güvenmeye devam edin. Diyanet-Sen’in bütün kazanımlarını broşür halinde sizlere dağıtacağız. Bu broşürde Memur-Sen olarak Trabzon genelinde yapılan anlaşmalı alış veriş yapabileceğimiz iş merkezleri de mevcuttur” şeklinde konuştu.

diyanet-sen2-2015

diyanet-sen3-2015

Soruları da kabul eden ve cevaplayan Başkan Aydın, kendilerine konuşma fırsatı veren İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal’a ve sabırla dinleyen din görevlilerine teşekkür etti.

Kaymakam Yıldıray Malğaç’ı ziyaret

diyanet-sen4-2015

Diyanet-Sen İl Yönetimi Vakfıkebir Kaymakamı Yıldıray Malğaç’ı da makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakam Yıldıray Malğaç, Diyanet kurumunun misyonu ve çalışanlarının sunduğu görev ve hizmet açısından, toplumu din konusunda aydınlatma görevinin yanında, milletimizin birlik beraberliğini, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü sağlama noktasında da çok önemli bir görev icra ettiğini belirterek tüm mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 17 Kasım 2015, 22:54 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar