DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI - 10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ - İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ - MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR - MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ -
EMİNE ATALAR GÜVEN TAZELEDİ

EMİNE ATALAR GÜVEN TAZELEDİ

Şalpazarı ilçesinde yapılan AK Parti Şalpazarı İlçe Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi’nde Başkanlığa Emine Atalar tekrar seçildi.

Şalpazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans salonunda yapılan, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan AK Parti 5. Olağan Kadın Kolları Kongresinde konuşan Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar, “Bu ülkenin kadınları olarak milletimizin geleceği ülkemizin yarınları bizleri yakından ilgilendirmektedir. Ne mutlu bizlere ki şanlı ecdadımızdan devraldığımız bu cennet vatanı, adaletin ve kalkınmanın esas olduğu, milletine hizmetten başka hiçbir düşünce ve amaç taşımayan AK Parti çatısı altında, yani siyasetin en temiz mutfağında yetişiyor ve hizmet yarışında ‘biz de varız’ diyoruz. Burada bize düşen görev, devraldığımız bayrağı daha ileriye taşımak olmalıdır. Yönetim kadememize yeni katılacak arkadaşlarımıza AK siyasete ‘Hoş geldiniz’ diyorum. Üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde layıkıyla yerine getirecekleri inancımı sizlerle paylaşmak istiyorum” dedi.

Divan Başkanlığını İl Kadın Kolları Yönetiminden Memduha Akkaya, divan kurulu üyeliklerini ise Nurten Şahin, Fatma Öztürk, Hanım Tarhan ve Huriye Kılıç’ın yaptığı AK Parti 5. Olağan Kadın Kolları Kongresi’nde başkanlığa Emine Atalar tekrar seçilirken, yönetim kurulu üyeliklerine ise; Nevin Esmer, Tuğba Öztürk, Kübranur Kudu, Ayşe Nur Turan, Emine Demirtaş, Sibel Ayaz, Aynur Cömert, Hacer Dural, Havva Ergin, Meryem Kandil, Semra Cüre, Gamze Kabataş, Hacer Öztürk, Fatma Kandemir seçildiler.

Kongreye Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, AK Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Alp, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Ağasar Çepnispor Kulüp Başkanı Nurettin Ataman, İl Genel Meclis Üyeleri Muzaffer Bayraktar, Fatih Yılmaz, mahalle muhtarları ve çok sayıda partili katıldı.

Ak Parti Şalpazarı Kadın Kolları İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Emine Atalar Kongre sonrası yaptığı kısa konuşmada; “5. Olağan İlçe Kadın Kolları kongremizi gerçekleştirdik. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na, ilçe başkanıma, çevre ilçe kadın kolları başkanlarımıza, gençlik kollarımıza ve ana kademe yönetim kurulu üyelerimize, bizi yalnız bırakmayan üyelerimize çok teşekkür ediyorum. ‘Durmak Yok Yola Devam’ düsturumuzdan ayrılmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Rabb’im bizleri muvaffak eder inşallah. Kongremizin Şalpazarı ilçemize, ülkemize ve insanlığımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Allah yâr ve yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Şalpazarı Sis Dağı Gündem

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 11 Ocak 2018, 18:27 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Kadın aile, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA...

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİR...

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ Vakfıkebir Bölge Yatılı Kız Kur’an... [Devamı]
İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN̵...

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın,... [Devamı]
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar