Menü
Kategoriler
EREN GÜDÜ (34) SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
01 Şubat 2018 Flash Haberler

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir…

Video görüntüler için tıklayınız…

EREN GÜDÜ (34) DUA VE GÖZYAŞLARI ARASINDA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Beşikdüzü İlçesi Yeşilköy Mahallesi’nden Şemsettin (Oğli) ve Yeter Güdü çiftinin oğlu Eren Güdü (34) dua ve gözyaşları arasında ebediyete uğurlandı.

Şalpazarı İlçesi’nin Dereköy Mahallesi’nde telefon tamiri ve satışı yapan Eren Güdü, 31 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 10.00 sularında çalıştığı işyerinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. 15-20 dakika kadar işyerinde hareketsiz yatan  Eren’i bu halde gören vatandaşlar hemen 112’yi arayarak acil yardım istediler. Ambulansla Şalpazarı İlçe Hastanesi’ne kaldırılan Eren Güdü’nün, hastaneye kaldırıldığında yaşamını yitirdiğinin anlaşıldığı belirtildi.

Muhtar uyarmış !

Şalpazarı’nda ticaretle uğraşan evli ve bir erkek çocuk babası Eren Güdü‘nün ani vefatı başta ailesi ve yakınları olmak üzere; Beşikdüzü ve Şalpazarı ilçelerinde büyük üzüntü yarattı. Şalpazarı Simenli Mahallesi Muhtarı Arif Köse, olaydan bir kaç dakika önce Eren Güdü‘nün kendisine sol tarafında ağrı olduğundan bahsettiğini ifade ederek, “Haydi seni hastaneye götüreyim” dedim. “Yok ya geçer belki” dediydi. Arkamdan kriz vurmuş yüz üstü düşüp hayatını kaybetmiş” diye konuştu.

Merkez Hakem Kurulu eski üyesi ve halen  Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Turgay Güdü’nün de yeğeni (kız kardeşinin oğlu) olan Eren Güdü’nün cenazesi, 01.02.2018 Perşembe günü öğle namazını müteakip Beşikdüzü Merkez Çakmak Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından ilçeye bağlı Yeşilköy Mahallesi’ndeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

34 yaşında yaşamını yitiren Eren Güdü’ye Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyoruz.

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir…

Video Görüntüler

(Videoyu Başlattıktan Sonra Sağ Alttaki “Ayarlar” Butonundan Kaliteyi 1080p Seçerek Full HD Kalitesinde İzleyebilirsiniz…)

Mithat GÜDÜ / Doğru Haber61

Yorumlar kapalı
*