ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI -
FİKRET AYDIN ve MHP İLÇE YÖNETİMİNDEN BASIN AÇIKLAMASI

fikret aydin aciklama1

ADALET GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARACAKTIR

Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu’nu makamında darp ettiği iddia edilen MHP Trabzon Milletvekili adayı Yavuz Aydın’ın ağabeyi Fikret Aydın’dan ve MHP Beşikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Sağlam’dan konuyla ilgili basına yazılı açıklamada bulunuldu.

FİKRET AYDIN: “SUÇLAMALARI REDDEDİYORUM…”

fikret aydin aciklama2

Fikret Aydın, yaptığı yazılı açıklamada; “Şahsıma karşı yapılan çirkin saldırıdan sonra bugün yayınlanan yerel gazetelerdeki bütün haberleri üzülerek okudum. Suçlamaların tamamını reddediyorum. Yapılan haberlerin hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Salı günü saat 16.00 sularında Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu’na hukukumuza dayalı nezaket ziyaretinde bulundum. Ancak kendisinin ağır hakaret ve saldırısına maruz kaldım. Hal böyleyken olay sonrası şahsımın saldırıda bulunmuş gibi Başkan Bıçakçıoğlu tarafından açıklamada bulunulması ve bu olayın Beşikdüzü halkının iradesine karşı yapılmış gibi gösterilmesi tamamıyla iftira ve algı operasyonudur. Zira Beşikdüzü halkı 7 Haziran seçimlerinde gerçek iradesini sandıkta göstermiştir. Beşikdüzü halkı bizim başımızın tacıdır ve tüm hemşerilerim bunu çok iyi bilir. Yüce Türk adaleti gerçeği ortaya çıkaracak ve şahsıma yapılan bu çirkin saldırı cezasız kalmayacaktır” dedi.

MHP BEŞİKDÜZÜ İLÇE YÖNETİMİ: “OLAYI TASVİP ETMİYORUZ…”

fikret aydin aciklama3

Milliyetçi Hareket Partisi Beşikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Sağlam ve yönetim kurulu basına yaptığı ortak açıklamada, “9 Haziran Salı günü Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakcıoğlu ile ilçemizin yetiştirdiği güzide iş adamlarından Fikret Aydın arasında meydana gelen talihsiz olay üzerine, Orhan Bıçakçıoğlu’nun yaptığı gerçek dışı ve maksadını aşan açıklamalar camiamızı ve Beşikdüzü halkını derinden yaralamıştır.

Taraflardan Fikret Aydın, bir gün sonra Ankara’ya dönmeden önce, arkadaşlık hukukuna istinaden kendisiyle çay içip vedalaşmak için sekreterinden müsaade aldıktan sonra odasına girmiş, ardından hakaretlere maruz kalmıştır. Fakat Orhan Bıçakçıoğlu, Beşikdüzü’nde yaşadığı seçim yenilgisini partisine açıklamakta güçlük çektiği için yaşanan olayı basına farklı şekilde lanse etmiştir. Bu nedenle kişiler arasındaki olayı, maalesef partilere mal etmeye çalışarak yenilgiden kurtulmayı ümit etmiştir. Öncelikle Beşikdüzü halkı, 7 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’ne büyük bir teveccüh göstermiş ve ilçemizde partimizi açık ara birinci yapmıştır. Bu vesileyle; Beşikdüzülü hemşerilerimize teşekkürlerimizi sunar, yaşanan bu olayın seçim sonuçlarıyla ilişkilendirmesinin son derece abes olduğunun altını çizeriz. İki şahıs arasında cereyan eden bu talihsiz olayın Belediye Başkanı tarafından camialar üzerine yıkılmaya çalışılması ve toplumu geren açıklamalar yapılması, o makamın gerektirdiği sorumluluğu taşıyamadığının en açık göstergesidir. Devam eden hukuki sürecin sonunda Yüce Türk adaleti gerçekleri tüm açıklığıyla ortaya koyacaktır.  Milliyetçi Hareket Partisi olarak biz meydana gelen bu talihsiz olayı tasvip etmiyor, iki dost arasında yaşanan sürtüşmenin Beşikdüzü’ne ve partilere mal etmenin hiçbir olumlu yanının bulunmadığını düşünüyoruz. Eğitim yuvası olan Beşikdüzü’nde her zaman sevgi ve kardeşlik ikliminden yana olduğumuzun altını çiziyoruz” dedi. (Ahmet SARAÇ)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 10 Haziran 2015, 21:16 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar