VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Günaçtı’dan önemli açıklamalar

huseyin gunacti degisimi

Günaçtı: ““Yaşadığınız sıkıntıları çözmek, sizlere beklediğiniz ve özlediğiniz hizmeti verebilmek için çıktık

Beşikdüzü Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına adaylığını açıklayan Hüseyin Günaçtı önemli açıklamalarda bulundu.

Beşikdüzü Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlığına aday olan Beşikdüzü Şoförler Odası Başkanı ve Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odası yönetim kurulu üyesi Hüseyin Günaçtı, düzenlediği basın açıklamasında, 02 0cak 2014 Perşembe günü yapılacak olan Beşikdüzü esnaf ve sanatkârlar odası başkanlığına aday olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Yaşadığınız sıkıntıları çözmek, sizlere beklediğiniz ve özlediğiniz hizmeti verebilmek için çıktık”

“Saygıdeğer Beşikdüzülü esnaf ve sanatkâr kardeşlerim bildiğiniz gibi 02 0cak 2014 tarihinde yapılacak olan Beşikdüzü esnaf ve sanatkârlar odası başkanlığına adayım. Toplumumuzun ve ekonominin en temel taşı olan siz değerli esnaflarımıza daha güzel hizmet edebilmek, sorunlarınıza beraberce çözüm bulmak, daha önceki yaşadığınız sıkıntıları çözmek, sizlere beklediğiniz ve özlediğiniz hizmeti verebilmek için ekip arkadaşlarımızla yola çıktık.

“Adil ve şeffaf olacağız, esnaf odasını sizlere danışarak görüş, fikir ve önerilerinizle beraber yöneteceğiz”

Sizler bu görevi bize verirseniz ve layık görürseniz esnafımıza karşı her zaman adil ve şeffaf olacağız. Esnaf ve sanatkârımızın iş hacmini nasıl daha fazla geliştirebiliriz bunun için çalışmalar yapacağız. Esnaf odasını sizlere danışarak görüş fikir ve önerilerinizle dikkate alıp değerlendirerek beraber yöneteceğiz.

“Ben ve arkadaşlarım sizlerin başkanı değil hizmetkârı olacaktır”

Ben ve ekip arkadaşlarım sizlerin başkanı değil hizmetkârı olacaktır. Esnaf odamızda işi olan tüm esnaf arkadaşlarımızın işlemlerinde adil olup kolaylık sağlayacağız. İşi zora sokan değil çözüm üretip sonuca varan bir dayanışma örneği sergileyeceğiz. Sizlerin adına bizi aşan işlerinizde resmi kurumlar arasında köprü olup sizlerin adına sonuna kadar mücadele edeceğiz.

“Esnaf odası para kazanma yeri değil, esnafımızın nasıl daha fazla kazanç elde edebileceğinin hesabının yapıldığı yerdir”

Sizler bizleri bu göreve layık görürseniz Beşikdüzü’nde bir esnaf odası varmış dedirteceğiz. Odamıza kayıtlı tarifeye bağlı çalışan tüm esnaflarımızın yıllardır neler çektiğini, güçleşen yaşam şartları ve ekonomik anlamda zorlandıklarını bilmekteyim. Bunun içindir ki odamıza fiyat artışı için talepte bulunan esnaflarımızın ekonomik şartlara göre artışlarını iyileştirme çabasında bulunacağız. Daha önceki açıklamamda da bahsettiğim gibi esnaf odası para kazanma yeri değil, esnafımıza nasıl daha fazla para kazandırırız, nasıl daha geliştirebiliriz yeridir.

“Gerektiğinde kurslar açarak esnafımızın belge ve bilgi sahibi olmalarını, teknik anlamda bilgili ve kariyerli olmalarını sağlayacağız”

Esnaf ve sanatkârlarımızın meslek dallarına göre, bilgilendirme ve eğitim almaları durumunda gerektiğinde kurslar açarak belge ve bilgi sahibi olmalarını esnafımızın teknik anlamda bilgili ve kariyerli olmasını sağlayacağız. Üs kuruluşlarımızdan esnafımız adına gelen resmi yazı ve yönetmelikleri anında esnafımıza ileteceğiz. Aylık toplantılar düzenleyerek esnafımızın dilek ve temennilerini değerlendireceğiz.

“Değişimin ve gelişimin yeni yüzünü görmek için tüm esnaf ve sanatkârlarımızı bekliyoruz”

02 Ocak 2014 Perşembe günü saat 09.00 da tüm esnaf ve sanatkârlarımızı (Çoğunluğu sağlamak için ) Aziz Gözaçan kapalı spor salonuna, esnaf ve sanatkârlar odasının yeni yöneticisi ve oluşumuna sahip çıkmak, değişimin ve gelişimin yeni yüzünü görmek için bekliyoruz. Tüm esnaf ve sanatkârlarımızın yeni yıllarını şimdiden kutlar bol kazançlı günler diler tüm esnaf arkadaşlarımıza saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 24 Aralık 2013, 23:15 tarihinde Ekonomi, Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar