ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI -
Başkan Uzun: “Parti rozetini bir kenara bırakarak çalıştık. Amacımız hizmet etmekti…”

ramis uzun parti rozeti

Fotoğrafları “facebook” sayfamızda bulabilirsiniz…

(Facebook sayfamızdaki paylaşımlarımız arkadaş listemizdeki kişilere açıktır. Arkadaş listenizde yok isek istek gönderebilir, paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz…)

Başkan Uzun: “Parti rozetini bir kenara bırakarak çalıştık. Amacımız hizmet etmekti…”

Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Belediye Meclis üyeleri ve Belediye birim amirleri ile akşam yemeğinde biraraya geldi.

Beşikdüzü Mavi Kıyı’da düzenlenen yemekte, Belediye Meclis üyeleri son kez biraraya gelerek birbirleriyle helalleştiler. Toplantıda konuşan Başkan Uzun, “2009 yılında Belediye Meclisi olarak ilk göreve başladığımız zaman arkadaşlarıma şunu söylemiştim. Parti rozetimi çıkarıyorum, sizlerden de bu anlayışı bekliyorum demiştim. Amacımız Beşikdüzü’ne hizmet etmekti. Beş yıllık süre içerisinde meclis üyesi arkadaşlarım parti kimliğini bir kenara bırakarak mecliste oldular. Bu süreç içerisinde çok önemli kararlar aldık. Bugün içme suyunun ilçeye gelmesi bu meclise nasip oldu. Meclis toplantılarımız hep örnek oldu. Bir çok kararı yüzde 95 oy birliği ile aldık. Bu da bu meclisin başarısı. Hepinize bu mecliste gösterdiğiniz özverili çalışmalarınızdan dolayı meclis üyesi arkadaşlarıma ve belediye personelime özellikle teşekkür ediyorum.” dedi.

111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

CHP Belediye Meclisi üyesi ve Belediye Başkan Vekillerinden Kemal Yücesan ise,“Biz 2009’da seçildiğimizde belki belediyeciği bilmiyorduk ancak, en azından sistemi biliyorduk. Geldik bir takım şeyler yapmaya çalıştık. Beşikdüzü’nde kalıcı bir şeylerin yapılmasında bizlerin de katkısı olduğundan çok mutluyum. 30 Mart’ta görevimiz sona eriyor, biz yeniden aday değiliz. Başkanımız devam ediyor. Başkanıma bu süreç içerisinde başarılar diliyorum” dedi. Yine CHP Belediye Meclis üyesi ve Başkan Vekili Ahmet Gözaçan da yaptığı konuşmada, “2009-2014 arasındaki dönemde yapılmış olan hizmetlerde payımızın olduğundan dolayı büyük keyif alıyorum. Geriye baktığımız zaman bir takım hizmetler var Beşikdüzü’nde. Birincisi su. Beşikdüzü’nün bundan böyle 200 sene su sorunu olmayacak. Sahilde tek Beşikdüzü’nde deniz derin deşarj yapıldı. Adacık ve Çeşmeönü Mahalleleri kanalizasyona bağlandı. İlçe içindeki dereler ıslah edildi. Bu hizmetlerde benim de payım vardır diye mutlu oluyorum.” derken; mecliste muhalefet partisini temsilen bulunan partilerden MHP üyesi Osman Nemli de konuşmasında,  “Ben de başkanımızın dediği gibi seçildikten sonra  meclise gelirken parti rozetimizi Belediye binasının önünde bıraktık. Artık hizmet zamanıdır dedik. Beşikdüzü’ne gelecek hizmette yapıcı olacağımızı söylemiştik. Öyle de yaptık. Sırf muhalefetlik olsun diye muhalefetlik yapmadık. Doğru bulduğumuz her konuya destek verdik. Bize ters gelen konularda da düşüncelerimiz söyledik. Ben görevimizi yaptığımıza inanıyorum.”dedi. AK Parti Meclis üyesi Hakan Kılıç da yaptığı kısa konuşmada, “5 yıl önce bu meclise geldiğimizde heyecanlıydık. Beş yıl boyunca iyi ve kötü günlerimiz geçti. Çok zor bir dönemde görev yaptık.  Beş yılsonunda bu Beşikdüzü’ne bir şeyler kazandırabildiysek ne mutlu.” şeklinde konuştu.

Son olarak konuşan CHP Belediye Meclisi üyesi Sunay Kurtoğlu ise, “Beşikdüzü Belediyesi’nin ilk bayan meclis üyesi olarak yaptıklarımızla, yapacaklarımızla bu yıl bizi böyle kabul ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin diyorum.”dedi. Yemek, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 04 Mart 2014, 09:21 tarihinde Gündem, Siyaset kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar