ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI -
Hakan Günaydın Kutsal Topraklara Uğurlandı

hakan gunaydin hac

Hakan Günaydın Kutsal Topraklara Uğurlandı

Vakfıkebir İlçe Müftülüğü Personeli Hakan Günaydın, ailesi, meslektaşları ve sevenleri tarafından kutsal topraklara uğurlandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 2014 Yılı Hac organizasyonunu kapsamında, bu yıl hacca gidecek olan hacı adaylarına Medine’de rehberlik etmek üzere, Medine karşılama ekibinde görevlendirilen, Vakfıkebir İlçe Müftülüğü Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Hakan Günaydın, 26 Ağustos 2014 Salı günü akşam saat: 20:00’de Vakfıkebir Otogar’dan, ailesi, meslektaşları ve sevenleri tarafından kutsal topraklara uğurlandı.

Hakan Günaydın arkadaşımız mübarek beldelere doğru yolculuğa çıkmadan bir kaç gün önce, kişisel facebook hesabı üzerinden paylaştığı ve mübarek beldelere olan özlemini ve heyecanını dile getirdiği yazısında, “Nasip olur da kavuşursak, muhabbet menziline varabilirsek, ilk olarak Yüce Peygamberimizin Ravzasını ziyaretle başlayacağız; ardından Peygamber şehri, âşıklar diyarı, Medine  durağımız olacak. Daha sonraki ziyaretimiz de kıblegahımız, tevhidin timsali, ahde vefanın ikrarı, Kâbe’yi muazzamının bulunduğu Mekke olacak. Nasibimizce istifade edecek, nasibimiz olanlardan gönlümüze ve fikrimize alabildiklerimizle tekrar dönecek, sizlerin arasında olacağız inşallah. Varacağımız yerlere olan hasret bir yandan, yüceler yücesine, sevgililer sevgilisine kavuşacak olmanın heyecanı bir yandan; elimizin ve gönlümüzün boşluğunun sıkıntısı bir yandan, günahlarımızın ağırlığı bir yandan; velhasıl farklı bir duyguyla yüklüyüz şu anda değerli dostlar. Gece uykuları kaçıyor insanın. Ancak böyle bir nasiple nasiplenmenin de büyük bir şeref olduğunun bilinci ve gururunu da taşımaktayız bir yandan…

Elbette ki bu yolculuğa çıkarken görev ve sorumluluklarımızın bilincinde olacağız. Bu yolculuk nasip olanlar şunu bilmektedir: “Hac ve Umre gibi kutsal ibadetler için yola çıkanlar diğer müminlerin elçisi ve duacısı konumunda bulunmaktadırlar.” Bu şuur içerisinde bizlerde orada bulunamayan ve sevdasını içinde taşıyan kardeşlerimizin, dostlarımızın duacısı, elçisi konumunda bulunduğumuzu unutmayacak, her fırsatta siz dostlarımıza duada bulunacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın…

Dostlarımızın selam ve taleplerini ileteceğiz. Değerli dostlarımız için elimizden geldiğince ve herkesin nasibince bir gayret ortaya koyacak, hayırlı isteklerde ısrarlı olacağız. İnşaallah…” sözlerine yer vermişti.

Bizler de değerli arkadaşımız Hakan Günaydın hocamıza hayırlı yolculuklar temennisiyle, Mevla ziyaretini şimdiden hayırlara vesile eylesin. Mübarek beldelerin feyzinden, bereketinden istifade eylesin. Bizleri de dualarında hatırlaması dilek ve temennilerimizle; büyük bir özveri ve başarı ile yerine getireceğine inandığımız Medine karşılama ekibindeki görevinde kendisine başarılar diliyoruz. (Mithat GÜDÜ)

1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 26 Ağustos 2014, 22:31 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar