MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR - MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ - ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN -
İlçe Müftülüğü’nden Hastaneye Kutlu Doğum Ziyareti

hastaneziyareti1-2014

Fotoğraflar “facebook” sayfamıza yüklenmiştir…
(Facebook sayfamızdaki paylaşımlarımız arkadaş listemizdeki kişilere açıktır. Arkadaş listenizde yok isek istek gönderebilir, paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz…)

Vakfıkebir İlçe Müftülüğü’nden Hastaneye Kutlu Doğum Ziyareti

İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal 14- 20 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan “Kutlu Doğum Haftası” münasebetiyle Vakfıkebir Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Vakfıkebir İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal beraberinde İlçe Vaizi Osman Öztürk, din görevlileri ve eşleri ile kutlu doğum haftası münasebetiyle yapacağı ziyaretlerine Vakfıkebir Devlet Hastanesi ile başladı.

1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

Hastanenin Başhekimi Uzman Dr. Ebu Bekir Esen’i odasında ziyaret eden İlçe Müftüsü Köksal kendilerine gül ve kutlu doğum haftası davetiyesi takdim ederek şahsında tüm hastane personelini ilçede düzenlenecek olan kutlu doğum programlarına davet etti. Başhekim Dr. Ebu Bekir Esen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek ilçe müftüsü ve ekibine teşekkür etti.

Hastanenin diğer tüm birimlerini ziyaret ederek çalışanlarının hal ve hatırlarını soran İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal doktor ve personellere de gül dağıttı. Hastaları da odalarında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu, sağlık durumlarını sordu, kendilerine Allah’tan acil şifalar, yakınlarına da kolaylık ve sabır temenni etti.

İlçe Müftüsü ve beraberindekilerin yakın ilgi ve samimiyetlerinden oldukça hoşnut kalan hasta, hasta yakınları ve hastane çalışanları İlçe Müftüsü Köksal’a ve din görevlilerine memnuniyetlerini ifade ettiler.

Ziyaretin sonunda yaptığı değerlendirmesinde “Kutlu doğum haftası münasebeti ile hastanemizin doktorlarını, hastalarımızı, çalışan personelimizi yani hastalarımıza hizmet eden herkesi A’dan Z ‘ye ziyaret ettik. Hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi, personelimize kolaylıklar diledik.” dedi.

Hastanelerin olmadığı yerde hastaların dertlerine çare bulunamayacağını, ziyaretlerine bu nedenle hastaneden başladıklarını ifade eden Müftü Köksal, “Hafta dolayısıyla ziyaretlerimizin başlangıcı hastalarımızla olmalıdır ki hastalarımızda görmüş olduğumuz halsizlik bizde olmadığı için onların bu durumları bizim için bir şükür ifadesi olsun” diyerek ne kadar büyük bir nimetle karşı karşıya olduğumuzu hatırlattı.

Hz. Peygamberin uygulamalarında hasta olanları, diri olanları, hatta ölü olanları bile ziyaret olduğunu ifade eden Köksal “Sağlık afiyet içinde olanların ziyaret edilmesi Allah’ın vermiş olduğu sıhhatin kıymetinin bilinmesi içindir. Hastaların ziyaret edilmesinin sebebi de sıhhat bedenden ayrıldıktan sonra ne gibi sıkıntılarla karşı karşıya kalınabileceğinin muhasebesinin yapılabilmesi içindir. Biz bu vesile ile belki kutlu doğum haftası vesile olmamış olsaydı hastanelerimiz olsun diğer kuruluşlarımız olsun onları ziyaret edemezdik. Hz. Peygamberin bereketini burada da görüyoruz. O hala aramızdadır, ruhen aramızdadır. Onun varlığı ve onun sünneti, hayat anlayışı, yaşam tarzı bize ilham vermektedir” sözlerine yer verdi ve ziyaretlerine diğer kurumlarla devam edeceklerini belirtti. (Mithat GÜDÜ)

111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 11 Nisan 2014, 21:38 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Resim Galerisi, Sağlık, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
Popüler Haberler


MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, beraberinde ilçe vaizi Nuri Dural ile birlikte Kaymakam... [Devamı]
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının “Hz. Peygamber ve Çocuk” olduğunu belirten... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar