BEŞİKDÜZÜ ÜLKÜ OCAKLARI GAZİLERİ UNUTMADI - KUR’AN KURSLARINDA EĞİTİM ÖĞRETİM 24 EYLÜL’DE BAŞLIYOR - FİKRET KARADENİZ SON YOLCULUĞA UĞURLANDI - “TEFSİR SOHBETİ” PROGRAMINA VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ - VAKFIKEBİR’DE TEFSİR SOHBETLERİ BAŞLIYOR! -
İlçe Müftülüğü’nden Hastaneye Kutlu Doğum Ziyareti

hastaneziyareti1-2014

Fotoğraflar “facebook” sayfamıza yüklenmiştir…
(Facebook sayfamızdaki paylaşımlarımız arkadaş listemizdeki kişilere açıktır. Arkadaş listenizde yok isek istek gönderebilir, paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz…)

Vakfıkebir İlçe Müftülüğü’nden Hastaneye Kutlu Doğum Ziyareti

İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal 14- 20 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan “Kutlu Doğum Haftası” münasebetiyle Vakfıkebir Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Vakfıkebir İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal beraberinde İlçe Vaizi Osman Öztürk, din görevlileri ve eşleri ile kutlu doğum haftası münasebetiyle yapacağı ziyaretlerine Vakfıkebir Devlet Hastanesi ile başladı.

1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

Hastanenin Başhekimi Uzman Dr. Ebu Bekir Esen’i odasında ziyaret eden İlçe Müftüsü Köksal kendilerine gül ve kutlu doğum haftası davetiyesi takdim ederek şahsında tüm hastane personelini ilçede düzenlenecek olan kutlu doğum programlarına davet etti. Başhekim Dr. Ebu Bekir Esen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek ilçe müftüsü ve ekibine teşekkür etti.

Hastanenin diğer tüm birimlerini ziyaret ederek çalışanlarının hal ve hatırlarını soran İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal doktor ve personellere de gül dağıttı. Hastaları da odalarında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu, sağlık durumlarını sordu, kendilerine Allah’tan acil şifalar, yakınlarına da kolaylık ve sabır temenni etti.

İlçe Müftüsü ve beraberindekilerin yakın ilgi ve samimiyetlerinden oldukça hoşnut kalan hasta, hasta yakınları ve hastane çalışanları İlçe Müftüsü Köksal’a ve din görevlilerine memnuniyetlerini ifade ettiler.

Ziyaretin sonunda yaptığı değerlendirmesinde “Kutlu doğum haftası münasebeti ile hastanemizin doktorlarını, hastalarımızı, çalışan personelimizi yani hastalarımıza hizmet eden herkesi A’dan Z ‘ye ziyaret ettik. Hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi, personelimize kolaylıklar diledik.” dedi.

Hastanelerin olmadığı yerde hastaların dertlerine çare bulunamayacağını, ziyaretlerine bu nedenle hastaneden başladıklarını ifade eden Müftü Köksal, “Hafta dolayısıyla ziyaretlerimizin başlangıcı hastalarımızla olmalıdır ki hastalarımızda görmüş olduğumuz halsizlik bizde olmadığı için onların bu durumları bizim için bir şükür ifadesi olsun” diyerek ne kadar büyük bir nimetle karşı karşıya olduğumuzu hatırlattı.

Hz. Peygamberin uygulamalarında hasta olanları, diri olanları, hatta ölü olanları bile ziyaret olduğunu ifade eden Köksal “Sağlık afiyet içinde olanların ziyaret edilmesi Allah’ın vermiş olduğu sıhhatin kıymetinin bilinmesi içindir. Hastaların ziyaret edilmesinin sebebi de sıhhat bedenden ayrıldıktan sonra ne gibi sıkıntılarla karşı karşıya kalınabileceğinin muhasebesinin yapılabilmesi içindir. Biz bu vesile ile belki kutlu doğum haftası vesile olmamış olsaydı hastanelerimiz olsun diğer kuruluşlarımız olsun onları ziyaret edemezdik. Hz. Peygamberin bereketini burada da görüyoruz. O hala aramızdadır, ruhen aramızdadır. Onun varlığı ve onun sünneti, hayat anlayışı, yaşam tarzı bize ilham vermektedir” sözlerine yer verdi ve ziyaretlerine diğer kurumlarla devam edeceklerini belirtti. (Mithat GÜDÜ)

111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 11 Nisan 2014, 21:38 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Resim Galerisi, Sağlık, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 124 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
BEŞİKDÜZÜ ÜLKÜ OCAKLARI GAZİLERİ UNUTMADI

BEŞİKDÜZÜ ÜLKÜ OCAKLARI GAZİLERİ UNUTMAD...

BEŞİKDÜZÜ ÜLKÜ OCAKLARI GAZİLERİ UNUTMADI Ülkü Ocakları Beşikdüzü İlçe Başkanlığı... [Devamı]
KUR’AN KURSLARINDA EĞİTİM ÖĞRETİM 24 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

KUR’AN KURSLARINDA EĞİTİM ÖĞRETİM 24 EYL...

KUR’AN KURSLARINDA EĞİTİM ÖĞRETİM 24 EYLÜL’DE BAŞLIYOR Vakfıkebir İlçe Müftüsü Hüseyin... [Devamı]
FİKRET KARADENİZ SON YOLCULUĞA UĞURLANDI

FİKRET KARADENİZ SON YOLCULUĞA UĞURLANDI...

FİKRET KARADENİZ SON YOLCULUĞA UĞURLANDI Araştırmacı Yazar, Gazeteci ve Emekli Öğretmen Fikret... [Devamı]
“TEFSİR SOHBETİ” PROGRAMINA VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

“TEFSİR SOHBETİ” PROGRAMINA ...

“Tefsir Sohbeti” Programına Vatandaşlardan Yoğun İlgi Vakfıkebir İlçesi’nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DE TEFSİR SOHBETLERİ BAŞLIYOR!

VAKFIKEBİR’DE TEFSİR SOHBETLERİ BA...

VAKFIKEBİR’DE TEFSİR SOHBETLERİ BAŞLIYOR! Vakfıkebir İlçesi’nde, İlçe Müftülüğü... [Devamı]
ÇAĞLAR DİLLİ EBEDİYETE UĞURLANDI

ÇAĞLAR DİLLİ EBEDİYETE UĞURLANDI...

Video görüntü için tıklayınız… ÇAĞLAR DİLLİ TRAFİK KAZASINDA YAŞAMINI YİTİRDİ Beşikdüzü... [Devamı]
ŞEREF TOPAL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

ŞEREF TOPAL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI...

ŞEREF TOPAL VEFÂT ETTİ Beşikdüzü İlçesi Oğuz Mahallesi’nden Merhum Mustafa Topal’ın... [Devamı]
Popüler Haberler


FİKRET KARADENİZ SON YOLCULUĞA UĞURLANDI

FİKRET KARADENİZ SON YOLCULUĞA UĞURLANDI...

FİKRET KARADENİZ SON YOLCULUĞA UĞURLANDI Araştırmacı Yazar, Gazeteci ve Emekli Öğretmen Fikret Karadeniz son yolculuğuna uğurlandı. Şimdiki... [Devamı]
KUR’AN KURSLARINDA EĞİTİM ÖĞRETİM 24 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

KUR’AN KURSLARINDA EĞİTİM ÖĞRETİM 24 EYL...

KUR’AN KURSLARINDA EĞİTİM ÖĞRETİM 24 EYLÜL’DE BAŞLIYOR Vakfıkebir İlçe Müftüsü Hüseyin Köksal, 24 Eylül’de eğitim-öğretime başlayacak... [Devamı]
BEŞİKDÜZÜ ÜLKÜ OCAKLARI GAZİLERİ UNUTMADI

BEŞİKDÜZÜ ÜLKÜ OCAKLARI GAZİLERİ UNUTMAD...

BEŞİKDÜZÜ ÜLKÜ OCAKLARI GAZİLERİ UNUTMADI Ülkü Ocakları Beşikdüzü İlçe Başkanlığı tarafından, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla,... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar