VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
İskenderoğlu sporcularla kahvaltıda buluştu

enver iskenderoglu sporcularla

AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Enver İskenderoğlu tarafından Büyükliman Belediyesporlu futbolculara destek ve moral amaçlı bir kahvaltı verildi.

Bahadır: “İyi durumda değiliz”

Samimi bir atmosfer içinde geçen kahvaltı sırasında bir açıklama yapan teknik hoca Gökhan Bahadır, kendilerine verdiği destekten ötürü İlçe Başkanı Enver İskenderoğlu’na teşekkür etti. Bahadır, “Büyükliman Belediyespor çok iyi bir durumda değil. Bir hoca olarak bunu üzülerek söylüyorum. Ama ilçemizde herkesle birlik beraberlik olmasını istiyoruz. İlçemizin ileri gelenleri, siyasiler, iş adamları ve esnafların Büyükliman Belediyespor’a ve oyunculara destek olmalarını istiyorum. Bu sene İnşallah 1. Amatör ligde kalacağız. Seneye Vakfıkebir’de yerel seçim sonrası eğer yeni değişiklikler olursa zannediyorum ki kulüp çok iyi bir noktaya gelecektir. Bundan hiç şüphem yok. Biz de bunun için elimizden gelen özeni ve gayreti göstereceğiz. Bu manada sesimizi duyuran medya mensuplarına da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İskenderoğlu: “Birlik beraberlik çok önemli”

Kahvaltıda bir konuşma yapan İlçe Başkanı Enver İskenderoğlu, “Özellikle en zor günlerde bu kulübe sahip çıktıkları için tüm sporcu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Gerek hocası, gerekse futbolcuları hiçbir yerden bir destek bulamadan fedakârlık yapıyorlar. Hatta yöneticilerinin bile başıboş bıraktıkları bir kulüp var ortada. Bence yöneticiliğin gereği bu değil. Bunun gereğini yerine getirmeleri lazım. Sıkıntıları da olabilir, ama en azından mücadele etmeleri ve bu kulübü başıboş bırakmamaları gerekir. Biz elimizden geldiği kadar bölgemizdeki kulüplere sahip çıkmak zorundayız. Sadece futbola değil, futbol branşı dışında olan kulüplere de sahip çıkmak zorundayız. Daha önce de Büyükliman Belediyespor’da yöneticilik yaptım. Meşakkatli bir iş. Sürekli para veriyorsunuz, ancak şampiyon olduğunuz zaman bir başarı kabul edilebiliyor. İkinci olmanın başarılı sayılmadığı bir şey. 89 dakika oynuyorsunuz, 90. dakikada yediğiniz bir golle kaybedecek olduğunuz bir oyun. Bunun hepimiz farkındayız ama en azından gençlerimizi futbol faaliyetleriyle beraber kahve ortamlarından uzaklaştırmış olmak bu işin en büyük avantajı. İnşallah elimizden geldiği kadar destek sağlayacağız. Kendilerine önümüzdeki dönemlerde de daha çok destek olmak arzusundayız. Gerek ilçe teşkilatı olarak, gerekse belediyesel anlamda onlarla ilgili projelerimizi hayata geçireceğiz. Partili partisiz herkesin onlara destek olması lazım. Her bireyin destek olması lazım. Vakfıkebir’de yaşayan herkesin destek olması lazım. Mükemmel bir stadımız var. Yapanlardan Allah razı olsun. Böyle bir çim saha herkese nasip olmaz. Allah bu tesisleri sağlayan hükümetimizden razı olsun. Ama gençlere de Vakfıkebir Halkı olarak destek olmak zorundayız. Birlik beraberlik çok önemli. İç çekişmelere gerek yok. Bireysel çekişmelere gerek yok. Başkanlık yarışına gerek yok. Yani başkan kim olursa olsun, destek olmak zorundayız. Bizden destek istedikleri sürece kendilerinin yanında olmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

“Kulüpler siyasallaştırılmasın”

Ben kulüplerin ne belediyelerle, ne de siyasi partilerle anılmasını istemiyorum. Bunlar tamamen bağımsız kuruluşlardır. Hiçbir şekilde bunların ne bir partiye, ne de bir belediye başkanına mal edilmesine taraftar değilim. Kısaca, başkan değişti, kulüp başkanı da değişsin anlayışına karşıyım. Bu olaya partisel bakmamak lazım. Bu bir spordur; sporu siyasallaştırmayalım. Spora herkesin; AK Partisi’nin, CHP’sinin, MHP’sinin, tüm siyasi partilerin, tüm siyasi partilerdeki farklı görüşten insanların da destek olması lazım. O zaman başarı gelir, o zaman başarıya ulaşabiliriz. Bu iş birlik ve beraberlikten geçer. Birlikte el ele vererek bu iki güzide kulübümüzü de bir yerlere getirmemiz lazım. Tarihi ilçe Vakfıkebir’in gerçekten 3. ligde, hatta daha yüksekte bir kulübünün olması gerektiğine inanıyorum. Bunun mücadelesini elimizden geldiğince yapacağız” dedi.

İskenderoğlu, konuşmalarının yanlış anlaşılmaması ve önümüzdeki günlerde kulüp başkanlığına aday olacağı şeklinde yorumlanmaması gerektiğini de hatırlatarak, başkan kim olursa olsun kulüplerin destekçisi olduklarının altını çizdi.

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 27 Aralık 2013, 14:11 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika, Spor Haberleri, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar