VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Kamiloğlu da yarışa güç verdi

KAMİLOĞLU DA YARIŞA GÜÇ VERDİ

kamiloglu (1)

30 Mart 2014’de yapılacak olan yerel seçimlerde Vakfıkebir Belediyesi’ndeki görevinden istifa eden İnşaat Mühendisi Nevzat Kamiloğlu da yarışa güç verdi.

Vakfıkebir Belediye Başkanlığı’na aday adayı olan Nevzat Kamiloğlu, aday adaylığı başvuru dosyasını İlçe Başkanı Enver İskenderoğlu’na verdi.

Aday adaylarından Mehmet Alp ve Fikret Sağlam’ın da katıldığı başvuru töreni sırasında bir konuşma yapan İlçe Başkanı Enver İskenderoğlu, “Daha önce söylediklerimi tekrarlamak istiyorum. Biz, çok büyük ve kalabalık bir aileyiz. Partimize bu konuda gerçekten çok büyük bir teveccüh var. AK Parti belediyeciliğinin örneklerini Türkiye çapında gösterdik. Ancak Vakfıkebir’de yaptıramadığımız bu belediyecilik anlayışını İnşallah 30 Mart 2014 seçimlerinden sonra göstereceğiz. Aday adaylarımızda Vakfıkebir’in sorunlarını çözme azmi görüyorum. Ekibimizle yola çıkarken de bu azimdeydik. Farklı hiçbir düşüncemiz olmadı. Bundan sonra da olmayacak ve adayımız kim olursa olsun, birlik ve beraberlik içinde bu yola baş koyacağız. Vakfıkebir’i tarihine yakışır bir şekle getireceğiz” dedi.

KAMİLOĞLU: “SİYASETİ SİZDEN HİZMET BİZDEN”

Aday adayı Nevzat Kamiloğlu da yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Burada bulunuş amacım birinci derecede Vakfıkebir’e ve Vakfıkebirlilere hizmet etmek. Vakfıkebir’e katkı sağladığımız sürece ve Vakfıkebirliler iyi olan her şey benim için de iyidir. Karar verdiğim mücadelemi yapabileceğim en iyi partinin AK Parti olduğu düşüncesiyle siyasi zemine adım atıyorum. Siyaseti sizden hizmeti bizden parolasıyla yola çıktım. Belediyecilikte ise Başbakanımın uygulamalarını ve başarılarını örnek aldım. Bu süreçte mesleki birikimimi kullanarak ve Vakfıkebirlileri kucaklayarak ve iktidarın gücünü de ilçemize taşıyarak hizmete talip oldum. Gerektiğinde sağır, gerektiğinde kör ve gerektiğinde sağır ve dilsiz olmayı tercih ederek Vakfıkebir’e belli bir zamanımı adamayı hedefliyorum. Ben, Vakfıkebir’in genel sorunlarını çok iyi biliyorum. Bakanımız Erdoğan Bayraktar ve Yardımcısı Muhammet Balta’nın da destekleriyle kısa sürede ilçemizin sorunlarını çözümleyeceğimize inanıyorum. Vakfıkebir’in ayrışmaya değil, birleşmeye ihtiyacı var. Vakfıkebir’deki kavga bütün hizmetlerimizi engelliyor. Komşu ve kardeş ilçelerimiz bizim rakibimiz değil, burada yaşayan herkes bizim paydaşımızdır. İlçemizdeki geri gidişi çözecek yegâne şey sosyal barışı sağlamaktır ve 30 Mart 2014’de Vakfıkebir’de seçim bitmelidir. Kavganın sonunda meydana gelen üründen kimse sorumlu olmadığını söyleyemez. Vakfıkebir nüfus cüzdanına sahip olan herkes bu üründen sorumludur” şeklinde konuştu. (Ziya FİDAYE)

kamiloglu (2)

1

1

1

1

1

1

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 31 Ekim 2013, 21:45 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde açılan şube müdürlüğü kadrosuna... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar