Menü
Kategoriler
Karadayı ve Atalar ailelerinin mutlu günü
26 Ocak 2014 Flash Haberler

unzile karadayi-selim atalar

Fotoğrafları “facebook” sayfamızdaki albümde bulabilirsiniz…

(Facebook sayfamızdaki paylaşımlarımız arkadaş listemizdeki kişilere açıktır. Arkadaş listenizde yok isek istek gönderebilir, paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz…)

Ünzile & Selim hayatlarını birleştirdiler

Ahmet-Fatma Karadayı çiftinin öğretmen kızı Ünzile Karadayı ile Yusuf-Yaşariye Atalar çiftinin öğretmen oğlu Selim Atalar muhteşem düğün merasimi ile hayatlarını birleştirdiler.

Beşikdüzü’nden Adapazarı’na gelin gitti

Aslen Giresun Güce İlçesi’nden olup Beşikdüzü’nde ikamet eden Emekli Ziraat Mühendisi ve aynı zamanda Toplumsal Uzlaşı ve Kültür Sanat Derneği (TUKSANDER) Başkan Yardımcısı Ahmet Karadayı ve eşi Fatma Karadayı çiftinin öğretmen kızı Ünzile Karadayı, Beşikdüzü Takazlı Köyü’nden olup Adapazarı’nda ikamet eden Emekli Öğretmen Yusuf Atalar ve eşi Emekli Hemşire Yaşariye Atalar çiftinin öğretmen oğlu Selim Atalar ile hayatlarını birleştirdiler.

26.01.2014 Pazar günü akşam saat:17.00’da Beşikdüzü İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi salonunda gerçekleştirilen düğün merasimine Karadayı ve Atalar çiftlerinin eş-dost, akraba ve aile dostlarının yanı sıra bazı siyasiler katıldılar.

Her iki aileyi ve gençleri tebrik ediyor, Ünzile ve Selim çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

1

1

1

1

1

1

Bir cevap yazın

Yapmalısınız Giriş Yorum yazmak için.

*