VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
Kız Meslekte Mezuniyet Coşkusu

kizmeslekyilsonu1_2013

Fotoğraflar için tıkla…

KIZ MESLEKTE MEZUNİYET GÜNÜ

İlk mezunlarını 1996 yılında veren Beşikdüzü Kız Teknik ve Meslek Lisesi’den 2012-2013 eğitim-öğretim yılında mezun olan 67 öğrenci, düzenlenen törenle diplomalarını aldılar.

Ticaret Meslek Lisesi salonunda düzenlenen törene Kaymakam Alaattin Aktaş, Belediye Başkanı Ramis Uzun, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Enver Koç, sanatçı Ağasarlı Gülveren, okul müdürleri, davetliler, veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende açılış konuşmasını Okul Müdürü Mehmet Akpınar yaptı. Akpınar konuşmasında, “Emniyet müdürümüzün aramızdan ayrılması sonucu müzik-eğlence bölümünü çıkardık programımızdan. Okulumuz ilçemizin güzide okullarından bir tanesi olarak eğitim-öğretime devam etmektedir. Normal örgün eğitimimizin yanında, mesleki açık lise, okul öncesi eğitim, lise ve üniversite hazırlık kursları, İş-Kur destekli kurslar devam etmektedir. Okulumuz içerisinde birçok faaliyetler yürüttük. Çeşitli yarışmalarda dereceler aldık”dedi.

Kaymakam Alaattin Aktaş da yaptığı konuşmada, “Bugün 4. yılını tamamlamış olan sevgili öğrencilerimizin, gençlerimizin hayata atılacakları dönüm noktasının köşe taşının olduğu bir gündeyiz. Kızlarımız 4 yıllık eğitim-öğretimi başarmış, üniversite ve mesleklerinde ilerleme yönünde bu okuldan mezun olarak hayata atılacaklar, üretime geçecekler katma değer üreteceklerdir. Bugünlere gelmemizde emeği olan anne ve babaları, okul müdürümüzü, öğretmenlerimizi, milli eğitim camiamızı ve emeği olan her kim varsa kutluyor, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Mezun öğrenciler adına konuşan Çocuk Eğitimi ve Gelişimi Bölümünden mezun ve aynı zamanda okul birincisi olan Yasemin Gür, “Vatana ve millete yararlı olmak için gereken ön bilgileri öğrendik. Sorumluluğumuzu ve içinde bulunduğumuz topluma karşı görevlerimizi kavradık. Şimdi hüzünlü bir şekilde okulumuza veda ediyoruz”dedi.

Programda ayrıca öğrenciler tarafından şiirler okundu çeşitli defileler, gösteriler ve skeçler yeraldı. Dereceye giren öğrencilere ödülleri ve diplomalarının verilmesinin ardından basın mensupları Ahmet Saraç, Tuncay Hacıfettahoğlu, Muhammet Taş, Fazıl Saraç, Cemal Aksoy ve Mithat Güdü’ye okulun tanıtımına basın yoluyla yaptıkları katkılarından dolayı teşekkür belgesi verildi. Ayrıca bu okul mezunu olan ses sanatçısı Ağasarlı Gülveren’e okulun etkinliklerine verdiği destekten dolayı plaket verildi.

Törenin son bölümünde mezun olan öğrencilere diplomaları verildi ve ardından kepler havaya atılarak program sona erdi.

Fotoğraflar için tıkla…

Fotoğraflar kırpılarak ve küçültülerek yüklenmiştir. Daha fazlası ve orijinal haliyle tamamı Beşikdüzü stüdyo 81’den temin edilebilir.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 14 Haziran 2013, 09:41 tarihinde Eğitim, Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Medya, Resim Galerisi, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde açılan şube müdürlüğü kadrosuna... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar