ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! - VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI -
Basın Mensupları Unutulmadı

gazeteciler gunu 2015

Fotoğraflar facebook sayfamıza yüklenmiştir…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beşikdüzü İlçe Teşkilatı ve Beşikdüzülü İşadamı Yavuz Aydın tarafından; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ortaklaşa, Büyükliman Bölgesi’nde görev yapan basın mensuplarına sabah kahvaltısı verildi.

Dilektaşı Tatil Köyü’nde gerçekleştirilen kahvaltıya Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, MHP Beşikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Sağlam, Çarşıbaşı İlçe Başkanı Cevat Yılmaz, Şalpazarı İlçe Başkanı Pirağa Yaşar, Beşikdüzü Ülkü Ocağı Başkanı Temel Ayvaz, bazı partililer ve basın mensupları katıldı.

Kahvaltı sonra MHP Beşikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Sağlam yaptığı konuşmada, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Türkiye’de birçok ilde sıradan bir gün gibi algılansa da, Trabzon’umuz için anılması gereken sıradan ya da herhangi bir gün değildir. Çünkü Trabzon basını, tarihi Cumhuriyet’ten önceki dönemden başlayıp, günümüze kadar uzanan, tarihsel derinliği olan ve işlevlerini günümüze taşıyan bir güç olarak yaşamını devam ettirmektedir. Şartlar ne kadar ağırlaştırılırsa ağırlaştırılsın, her şartta mesai kavramı gözetmeksizin, görevlerini yerine getirmeye çalışan, Trabzon’un sorunlarını gündemine taşıyarak, uyarma, görevini yapan, kamuoyu oluşturan, tartışan, tartıştıran basın kuruluşlarımızın, çalışmalarının, basın emekçilerinin sorunlarına duyarsız kalamayız.

 Çalışan gazeteci kardeşlerimizin her zaman her yerde ve şartlar ne olursa olsun her platformda yanlarındayız. Çünkü biz biliyoruz ki, güçlü gazeteci, güçlü basın kuruluşunun, güçlü basın kuruluşları da güçlü demokrasilerin devamını sağlayacaktır. Kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımızın aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar geçirmelerini temenni eder, meslek hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ise; “Önümüzde bir genel milletvekili seçimi var. Bu seçimde Büyükliman Havzasından inşallah meclisimize bir değerimizi göndermek istiyoruz. Bu noktada  basınımızla birlikte hepimize görev düşüyor. Biz istersek, yeterli desteği verirsek Büyükliman Havzası sıralama da hak ettiği yeri alır. Bu yönde Yavuz Aydın gibi önemli ve değerli bir şahsiyet var. Kendisi her ne kadar ben adayım demese de, bölgenin gönlünde yatan bir isim. Kendisinden bunu talep ediyoruz. Siz değerli basın mensuplarının bu gününü kutlarken bu duygularımı da ifade etmek istedim. Kendisi bölgemizden yetişmiş ve bu bölgeyi karış karış bilen, her zaman bölge insanın yanında olan birisidir. Ona destek olmalı ve aday olması için baskı yapmalıyız” diye konuştu.

Büyükliman Bölgesi’nden yetişmiş işadamı Yavuz Aydın da, Büyükliman Bölgesi’ndeki görev yapan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak başladığı konuşmasında; “Trabzon’un batı yakasında temsil noktasında bir eksikliğin olduğu ortaya çıkıyor. Bunu yıllardır görüyoruz. Sivil Toplum Kuruluşunda görev yaptığım süre içerisinde bu eksikliği de hep dile getirdim. Ancak, bu noksanlığı siyasi partilerin dikkate almadığını görüyoruz. Biz, Büyükliman Bölgesi’nin bu eksikliğini dikkate alarak, aynı zamanda bölgemizin önemli şahsiyetleri ve önemli siyasetçileri bizlerin üzerinde böyle bir düşüncelerinin olduğunu söyleyerek bizi harekete geçirdi. Trabzon’umuzun batı yakasındaki hemşerilerimiz bu işe evet diyorsa, teşkilatlarımızda bunu takdir ediyorsa biz de bu göreve talip oluruz. Bu millete hizmet etmeye cani gönülden varız. Büyükliman Bölgemizde partili partisiz herkesin bizim aday adaylığımıza sıcak baktığını gözlemliyoruz. Bugün burada İlçe Teşkilatımızın önderliğinde bir araya toplanmamıza vesile olan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü tekrar kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 11 Ocak 2015, 18:22 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Manşet, Medya, Siyaset, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar