VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
MHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Örs Vakfıkebir İlçesi’ni ziyaret etti

huseyinorsvk

MHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Örs, beraberinde İl Başkanı Muammer Demeli ve yönetim kurulu üyeleri olduğu halde Vakfıkebir İlçesi’ni ziyaret ettiler.

Heyet, Vakfıkebir İlçe Başkanı Mustafa Eyüboğlu, Vakfıkebir Belediye başkan adayı Murat Aksoy, yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

Ziyaretle ilgili olarak konuşan MHP Vakfıkebir İlçe Başkanı Mustafa Eyüboğlu, “Partimizin, bölgemizin ve ülkemizin geleceği için bir çalışma yapacağız. İnşallah bu çalışma sonucunda refaha kavuşur, Büyükşehir ve Vakfıkebir’i almak kaydıyla halkımızın refaha kavuşmasını sağlarız” dedi.

İl Başkanı Muammer Demeli ise yaptığı açıklamada, “Bu gün güzel bir hava, inşallah bu güzel havanın Türkiye için de devam etmesini istiyoruz. 30 Mart 2014 mahalli idareler seçimi mahalli seçim olmaktan çıkmıştır. Bu seçim artık Türkiye’nin var oluş seçimi olacak. Milliyetçi Hareket Partisi olarak biz böyle görüyoruz. Biz söylüyoruz, Türkiye’de söylüyor. İnşallah MHP bu seçimde kendine yakışır bir şekilde bir bütün olarak, bir olarak, diri olarak bu seçime hazırlanacak. Niyetimiz bellidir, halistir. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

MHP Vakfıkebir Belediye Başkan adayı Murat Aksoy ise yaptığı kısa konuşmasında, “Bizler Vakfıkebir’deki vatandaşlarımıza,  kendimizi anlattığımız kadar büyükşehirdeki faaliyetlerimizi de, olması gerekenleri de anlatmaya gayret ediyoruz. Bizi takip etmeye devam edin” ifadelerine yer verdi.

MHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Örs de partililere seslendi ve sıcak karşılamadan dolayı ilçe teşkilatına teşekkür etti. Örs, “Yerel seçimlerde MHP’den Trabzon’dan Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldum. Şuna inandım, özellikle memleketimizin şu anki durumunu da göz önüne alırsak Türkiye’nin Milliyetçi Hareket Partisine her zamankinden daha çok ihtiyacı var. İnandığım için MHP’den aday oldum. İnsanlarımıza ulaştığımızda, dokunduğumuzda, halini, hatırını sorduğumuzda çok hoşlarına gidiyor, bizi kendilerine yakın buluyorlar. Vakfıkebir ziyaretimiz bir selamlaşma, bir selam verme ziyaretidir. Vakfıkebir’de çok kuvvetli bir teşkilat yapımız var. En büyük şansımız ise kardeşimiz Murat Aksoy. Mütevazı kişiliğiyle inşallah Vakfıkebir’de de güzel şeyler olacak. Vakfıkebir olacak, Akçaabat olacak, Ortahisar olacak, bunları topladığınızda da büyükşehir olacak. Ben inanıyorum, MHP bu seçimde özellikle Trabzon’un en kuvvetli partisidir. Seçime üç aydan fazla zaman var biz MHP olarak Trabzon’da adayını belirlemiş planını programını yapmış olan tek partiyiz. Biz bıkmayacağız, usanmayacağız, milletin ayaklarına gideceğiz. Milletin hep içinde oldum, Trabzon’da gidilmedik köy, belde, ilçe bırakmayacağız. Allah’a şükürler olsun yola da erken çıktık. İnşallah yolu biz alacağız. Milliyetçi hareket Partisi’nin üç hilaliyle beraber 30 Mart akşamı tüm Trabzon’u, dağını, bucağını ve ilçesini aydınlatacağız” ifadelerine yer verdi. Heyet daha sonra esnaf ziyaretinde bulunarak sorunlar hakkında bilgi aldı.

1

1

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 29 Aralık 2013, 19:50 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar