VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI - VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN - ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU - KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI - VAKFIKEBİR’İN YENİ VAİZİ NURİ DURAL GÖREVİNE BAŞLADI -
MHP’ye Cevap

MHP sadece siyaset yaptı

Ak Parti Beşikdüzü İlçe Başkan Yardımcısı Taner Karaoğlu, Beşikdüzü MHP ilçe başkan yardımcısı Kazım Zıp’ın Karadeniz Gazetesi’nde yayımlanan açıklamalarına sert tepki gösterdi.

“MHP ilçe Başkan yardımcısı Kazım Zıp, Kutluca köyüne yapılan betonu söylerken kendi köyü olan Çakırlı köyünü hiç bahsetmemektedir. Oysaki kendi köyüne de aynı beton yapılmaktadır. Başka köye yapılanı söyleyeceksin kendi köyüne yapılanı gizleyeceksin MHP’nin adaleti bumu? Yani şecaat arz ederken sirkatin söyleyeceksin. Ey! Kazım Zıp, Dolanlı köy yolunun çok kötü olduğunu söylüyorsun. Haktan adaletten bahsediyorsun. Dolanlı Köyü senin bitişik köyün değil mi? Madem öyle. ‘Bizim köye vermeyin, Dolanlı Köyü’ne verin’, demeniz gerekirdi. Neden söylemediniz? Kendi köyünüze verileni gizlediniz.”dedi.

GİTMEDİĞİMİZ KÖY YOK!

Karaoğlu, “Dolanlı köyüne gitmediğimizi söylüyorsun bizler Ak Parti Beşikdüzü Teşkilatı olarak İlçemizin 25 köy 2 belde 7 mahallesini en iyi bir şekilde biliyoruz. Bizim İlçemizde gitmediğimiz köy gezmediğimiz mahalle ve belde yoktur. Çünkü bizler vatandaşlarımızla her zaman iç içeyiz. Her Köye olduğu gibi dolanlı köyümüze de her yıl hem KÖYDES ten, hem özel idare imkânlarından mutlaka kaynak aktarıyoruz. Hatta bu köyümüzden Dizgine mesire yerine bağlantı yolu için ilçe başkanımız Sayın Harun Demirci’nin büyük gayretleri sonucu yeni yol açılmış tamamlanma aşamasındadır. Dolanlı köyü yolundaki sıkıntı beton ve asfaltın köyün girişinden değil de tersinden başlamış olmasıdır. Tüm bunlara rağmen biz Ak Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı olarak Dolanlı köyümüzün yolunun da standardının yükseltilmesi için çalışıyoruz.”

BAŞKANIMIZDAN ŞÜPHE DUYMUYORUZ

Karaoğlu, “Biz İlçe Teşkilatı olarak Başkanımızın adaletinden ve hakkaniyetinden asla şüphe duymuyoruz. Kaldı ki, İlçe Başkanımızın köyü olan Kutlucu ya 2010 yılı KÖYDES ödeneğinin birinci diliminden ve bu yılkı KÖYDES ödeneğinden hiçbir yatırım yapılmamıştır. Kendisi İlçemizin tüm köylerine nasıl yardım yapabiliriz diye teşkilatla birlikte hummalı bir çalışma içerisindedir. Ayrıca MHP ilçe başkan yardımcısı Kutluca köyüne dökülen betonun fındıklık yoluna döküldüğünü iddia etmektedir. Bu ifade bilgisizlikten kaynaklanmıyorsa, tamamen art niyetli açıklamadır. Bu Kutluca köyünü direkt olarak Şalpazarı kara yoluna ve oradan Beşikdüzü ilçe merkezine bağlayan, hem çok kısa hem de kışın çok güvenli bir yol olup, aynı zamanda 7-8 köyünde faydalandığı bir yoldur. Sonuç olarak adı geçen şahsın açıklamaları tamamen asılsız ve mesnetsiz olup yaklaşan yerel seçimler öncesi siyaset yapmak için yapılmış bir açıklamadır. Ak Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı olarak İlçe başkanımızla yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla İlçemizin her köyüne daha fazla hizmet etmek için daha çok çalışacağımızın bilinmesini istiyoruz.

KÖYLERE BÜYÜK HİZMET GÖTÜRDÜK

Karaoğlu, “Bizler Ak Parti Beşikdüzü İlçe Teşkilatı olarak her zaman yaptığımız işin doğruluğuna inanmaktayız. Esasen bu ödenek ne KÖYDES’ten ne de İl özel idare kaynaklı bir ödenek olmayıp, doğrudan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan gelen bir ödenek olup, on sekiz ilçeye verilmiş, bu ilçelerde iki veya üç köye kullanılmak üzere dağıtılmıştır. Keşke imkân olsaydı da her köye verilebilseydi. Bize bu imkânı sağlayan Başta Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Erdoğan Bayraktar’a ilimiz Valisi Sayın Dr. Recep Kızılcık’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bizim iktidarımız döneminde her köyümüze imkânlar ölçüsünde çok büyük hizmetler götürülmüştür. Bundan sonrada her köyümüze daha fazla hizmet yapmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

KUTLUCA KÖYÜ SAKİNLERİ TEPKİLİ

Konuyla ilgili açıklama yapan Kutluca köyü sakinleri de, MHP Beşikdüzü ilçe başkan yardımcısına sert tepki göstererek, “20 yıldır bu yolu aşırı bozuk olduğu kullanmıyorduk. Bizler AK Parti İlçe başkanımız Harun Demirci ve İlçe teşkilatımız imkanları her köy için değerlendirdiğini biliyoruz. AK Parti iktidarı ile Cumhuriyet tarihinde aldığımızdan daha fazlasını alıyoruz. Ak Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı Harun Demirci Kutluca Köyünden diye Köyümüz hizmet almayacak mı?

ÖZEL HABER (Muhammet TAŞ)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 10 Aralık 2012, 00:26 tarihinde Genel, Siyaset kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Benzer Haberler
VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde... [Devamı]
VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VA...

VAKFIKEBİR’DEN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI’NA 171 HİSSE KURBAN Vakfıkebir İlçe Müftüsü... [Devamı]
ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU

ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU...

İMAM HATİP GÖKHAN KAYHAN’IN ANİ VEFATI SEVENLERİNİ YASA BOĞDU Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANE...

KAYMAKAM YAKUTA’DAN TÜRKİYE DİYANET VAKFINA İKİ HİSSE KURBAN BAĞIŞI Vakfıkebir Kaymakamı... [Devamı]
BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDI...

BÖLGE YATILI KIZ KUR’AN KURSU GURURLANDIRDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPL...

MÜFTÜ ŞAHAN, DİN GÖREVLİLERİYLE İLK TOPLANTISINI YAPTI Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KE...

AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUNDU VE DUÂLAR EDİLDİ Vakfıkebir İlçesinde,... [Devamı]
Popüler Haberler


VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE ...

VAKFIKEBİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NE ŞUBE MÜDÜRÜ ATANDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü‘nde açılan şube müdürlüğü kadrosuna... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar