MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR” - DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI - 10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ - İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ - MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR -
MUHAMMET TAŞ İÇİN SÜRPRİZ MORAL GECESİ

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir…

Video görüntüler için tıklayınız…

GAZETECİ DOSTLARINDAN MUHAMMET TAŞ İÇİN SÜRPRİZ MORAL GECESİ

Yusuf Keleş (Kaptan Yusuf) ve Yılmaz Kaya’nın organizasyonu ve Zülküf Dilli’nin desteğiyle Gazeteci Muhammet Taş için sürpriz moral gecesi düzenlendi.

Radyo ve Televizyon programlarından tanıdığımız Yusuf Keleş, namıdiğer Kaptan Yusuf ve Gazeteci Yılmaz Kaya’nın öncülüğü ve organizasyonu, eski siyasetçi (kapanan Beşikdüzü Yeşilköy Belediyesi Belde Belediye Başkanı) ve işadamı Zülküf Dilli’nin desteği ile Beşikdüzü Dillioğlu Tesisleri’nde düzenlenen moral-destek gecesine, Muhammet Taş’ın gazeteci dostları (gazete temsilcileri, köşe yazarları ve internet haber sitesi sahipleri) katıldı.

Bir süreden beri rahatsızlığı nedeniyle evde ve hastanede tedavisi devam eden Gazeteci Muhammet Taş için dostlarının dayanışma örneği gösterdiği sürpriz gecede duygu dolu anlar yaşandı.

Rahatsızlığı nedeniyle kendisi için düzenlenen geceye kısa bir süreliğine katılabilen Taş için meslektaşları, üzerinde “Her zaman yanındayız” yazılı bir de pasta kestiler.
Kendisi için düzenlenen organizasyon karşısında gözyaşlarını tutamayan Gazeteci Muhammet Taş “Zaten hastalığı takmıyordum, bundan sonra hiç takmam. Artık iyileştim sayıyorum kendimi. Bu yaşadığım mutluluğu nasıl, hangi sözlerle ifade edeceğimi inanın bilemiyorum. Bütün meslektaşlarımı bir arada görmek beni mutlu etti” sözleriyle yaşadığı duygularını ifade etti. Gazeteci Taş daha sonra meslektaşlarının moral alkışlarıyla ailesinin rekaketinde hastaneye götürüldü.

Beşikdüzü Belediyesi Basın Merkezi Sorumlusu, Karadeniz Gazetesi ve Anadolu Ajansı Bölge Temsilcisi Gazeteci Muhammet Taş arkadaşımız, 29 Mart 2018 tarihinde rahatsızlanması sonucu tedavi için gittiği Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nden KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edilmişti. Burada yapılan tetkikler sonucu beyninde tespit edilen kitle ile geniş bir bölgeyi kaplayan ödem nedeniyle hastaneye yatışı yapılan Muhammet Taş’ın yapılacak diğer tetkiklerinin sonucuna bağlı olarak ameliyat olabileceği belirtilmişti. KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 10 günlük tedavisinin ardından 7 Nisan Cumartesi günü taburcu oldu. Kendisinden alınan biyopsi sonrası tespit edilen kitlenin ışın tedavisi ile giderileceği söylendi. Bu arada tedavi için Ankara’ya da giden Muhammet Taş’a, KTÜ Tıp Fakültesi’nde ışın tedavisine devam edilmesinin yararlı olacağının söylendiği belirtildi. O günden sonra KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne bağlı olarak kemoterapi ve ışın tedavisine devam ediliyor. Beşikdüzü ilçe merkezinde oturan Muhammet Taş, 20 Mayıs 2018 Pazar günü aniden sancılanması sonucu ambulansla önce Vakfıkebir Devlet Hastanesi’ne, oradan da KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürülmüştü. Burada da bir süre tedavi gören Muhammet Taş’ın sinsi hastalıkla mücadelesi halen evde ve hastanede sürüyor.

Yılların deneyimi ve tecrübesiyle ilçe, bölge ve ülke basınına önemli ve ciddi katkıları bulunan değerli gazeteci arkadaşımız, sevgili kardeşim, can dostum Muhammet Taş’a tekrar geçmiş olsun dileklerimizle Allah’tan acil şifalar niyâz ediyoruz.

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir…

Video görüntüler

Mithat GÜDÜ / Doğru Haber61

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 10 Ağustos 2018, 23:46 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Medya, Resim Galerisi, Son Dakika, Video Galerisi, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR”

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR...

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR” Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, Yalıköy... [Devamı]
DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA...

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİR...

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ Vakfıkebir Bölge Yatılı Kız Kur’an... [Devamı]
İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN̵...

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın,... [Devamı]
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
Popüler Haberler


MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR”

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR...

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR” Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, Yalıköy Mahallesi Merkez Camii’nde Yaptığı... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar