MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR” - DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI - 10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ - İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ - MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR -
KAPTAN YUSUF’TAN MUHTAR ADAYLIĞI YARIŞINA YENİ VİZYON

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir

KAPTAN YUSUF’TAN MUHTAR ADAYLIĞI YARIŞINA YENİ VİZYON

Beşikdüzü Denizli Mahallesi’nden muhtar adaylığını açıklayan Kaptan Yusuf’un, milletvekilleri gibi çalışması muhtarlık yarışına yeni bir vizyon katarken kamuoyunda da çalışmaları ilgiyle takip ediliyor.

Radyo ve Televizyon programlarından tanıdığımız Yusuf Keleş, namıdiğer Kaptan Yusuf, 2019 yılı Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler yerel seçimlerinde, Beşikdüzü İlçesi Denizli Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu Nisan 2018 tarihinde açıklamış ve bu yöndeki düşüncelerini de mahalle halkı ve kamuoyuyla paylaşmıştı.

Yusuf Keleş (Kaptan Yusuf), 2019 yılı Mart ayında yapılacak mahalli idareler yerel seçimlerinde, doğduğu ve büyüdüğü topraklar olan Beşikdüzü İlçesi Denizli Mahallesi’ne muhtar adayı adaylığını açıklamasının ardından, vatandaşın devlete uzanan ilk eli olma yolunda mahalle halkıyla bütünleşerek bir milletvekili edasında çalışmalarına devam ediyor.

Sosyal ve kültürel değerleri ön plana çıkararak, daha şimdiden mahallede ilklere imza attığını belirten Kaptan Yusuf, mahalle halkıyla bütünleşerek başardığını söylediği faaliyetleri anlattı.

“YUSUF KELEŞ BİZLERİ ÇOK ŞAŞIRTIYOR…”

Dünya Kadınlar Günü ile Anneler Günü’nde, eşi ve çocuklarıyla birlikte ev ev gezerek tüm kadınlara ve annelere çiçek takdim ettiğini ifade eden Beşikdüzü Denizli Mahallesi Muhtar Adayı Yusuf Keleş, “Bu süreçte sadece anneleri ziyaret etmedik; aynı zamanda tüm mahalle halkına da ziyaretler gerçekleştirmiş olduk. Her birinin hal ve hatırlarını sorduk, yaşlılarımızın, hasta yatağında yatan büyüklerimizin gönüllerini hoş edip dualarını aldık. Kandillerde tüm hane sahiplerine kandil simiti ikrak ettik. Ahirete göz etmiş olanlarımızın ve tüm şehitlerimizin rûhu için Mahalle camiimizde Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i şerif okuttuk. Dini bayramlarımızda bayram ziyaretleri gerçekleştirdik, tüm halkımızı, hasta ve yaşlılarımızı ziyaret ettik. Cumhuriyet Bayramı öncesi “Anasız Babasız, Ağaçsız Yaşarız da; Bayraksız ve Vatansız Yaşayamayız” sloganıyla mahallemizdeki her eve “Türk Bayrağı” dağıttık. Bu çalışmamız herkes tarafından takdirle karşılandı. Vatandaşlarımız bu duyarlılık için teşekkürlerini ifade ettiler. Öyle ki; mahalle halkı, “ilk defa mahallemizde böyle alışık olmadığımız güzel şeylerle karşılaşıyoruz” diyerek sevgilerini ve mutluluklarını bizimle paylaştılar. Bunlar bizi mutlu ediyor. Bazen de “Yusuf Keleş bizleri çok şaşırtıyor” diyerek sevgi ve samimiyetlerini ifade ediyorlar” şeklinde konuştu.

“BEN GELECEK SEÇİMLER İÇİN DEĞİL, GELECEK NESİLLER İÇİN ADAYIM”

Gelecek seçimler için değil, esas gelecek nesiller için aday olduğunun altını çizen Kaptan Yusuf (Yusuf Keleş), “Nasip olur da mahalleme muhtar seçilirsem, ilk yapacağım iş “Gönülleri Birleştirmek” olacaktır. Bu birlik beraberliği ve bütünleşmeyi sağladığımızda yapamayacağımız, üstesinden gelemeyeceğimiz iş olmaz.  Önce gönül gönüle, sonra da el ele çok güzel çalışmalara, sosyal kültürel faaliyetlere imza atacağımıza inanıyorum. Herkes şundan emin olsun; yaptıklarımız, yapacaklarımızın birer işareti, göstergesi, teminatıdır. O nedenle Yusuf Keleş (Kaptan Yusuf) olarak “Ben gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için adayım” diyorum ve herkese sevgilerimi ve saygılarımız iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Fotoğraflar “Doğru Haber61” Facebook Sayfamıza Yüklenmiştir

Mithat Güdü / Doğru Haber61

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 05 Kasım 2018, 21:13 tarihinde Flash Haberler, Genel, Gündem, Kadın aile, Küçük Manşetler, Manşet, Medya, Resim Galerisi, Son Dakika, Yaşam, Yerel Haber kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR”

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR...

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR” Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, Yalıköy... [Devamı]
DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA...

DİN GÖREVLİLERİ TOPLANTISI MESCİD-İ AKSA CAMİİ’NDE YAPILDI Vakfıkebir İlçe Müftülüğü... [Devamı]
10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİR...

10 ÖĞRENCİYE “HAFIZLIK BELGESİ” VERİLDİ Vakfıkebir Bölge Yatılı Kız Kur’an... [Devamı]
İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN̵...

İL MÜFTÜSÜ AYDIN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHAN’I ZİYARET ETTİ Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın,... [Devamı]
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR...

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI KUTLANIYOR Bu yılki ‘Mevlid-i Nebi Haftası’nın ana temasının... [Devamı]
MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI Zİ...

MÜFTÜ ŞAHAN, KAYMAKAM YAKUTA’YI ZİYARET ETTİ Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan,... [Devamı]
ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!

ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK!...

Video görüntüler için tıklayınız… ANAMI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK! İstanbul’da... [Devamı]
Popüler Haberler


MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR”

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR...

MÜFTÜ RECEP ŞAHAN: “ÂHİRET HASAT YERİDİR” Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan, Yalıköy Mahallesi Merkez Camii’nde Yaptığı... [Devamı]
Anket
Haber Kalitemiz ve Yeniliklerimiz Sizce Nasıl ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Yazarlarımız
Yorumlar